Dobra lecznica wet w Tarnowie

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Madox pisze:wypowiedziami i dość "oryginlanym" podejsciem do kotów
A można jakiś cytat? (tak, z ciekawości pytam :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Polecam Lecznice na Słonecznej koło złotej rączki (wejście jest od osiedla bitwy o wał pomorski) lub na os. Zielonym. Za to odradzam na Asnyka (jak byłam tam po raz pierwszy z psiakiem ze schroniska który był u nich leczony jeszcze w schronisku to wpisali mu płeć suka i to mnie poważnie zraziło do nich oraz późniejsze kilka bardzo poważnych błędów które mogły zaskutkować śmiercią mojego pupilka)


Bastekxyz
Archont
Posty: 934
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Ja zazwyczaj odwiedzam lecznicę na os. Koszyckim, pan Jarosław Cira.


VIOLA
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 26-09-2010, 11:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: VIOLA »

Madox w mieście mówią, że najlepsi weci są w Dąbrowie Tarnowskiej.
Prezes Fundacji Zmieńmy Świat tam odsyła ludzi, którzy proszą Fundacje o sterylizacje bezdomnych kotów. Czytałeś coś na ten temat na innych forach prozwierzęcych?


Labet
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 07-09-2009, 15:45

Post autor: Labet »

Chcialbym jedynie zaznaczyc ze z tego co sie lat 3 temu orietowalem to lecznica na Os.Zielonym ma w skladzie lekarzy wet. wlasnie z "Asnyka"

Polecam.

Awatar użytkownika

yoda
Prytan
Posty: 153
Rejestracja: 19-02-2010, 14:47

Post autor: yoda »

Mam coraz większe doświadczenie z tarnowskimi weterynarzami i dokładnie analizując sprawę, ciężko mi polecić jakiegokolwiek. Jedyne co mogę doradzić to, to,że jeżeli wasz zwierzak jest chory, wpierw sami zgłębcie temat. Ja straciłam dużo kasy na błędne diagnozy i faszerowanie mojego zwierzaka antybiotykami. Weterynarz przy pierwszej wizycie może wydawać się ok ale to naprawdę liczy się to, żeby był w stanie wyleczyć zwierzaka.

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Ja polecam tego z os. Zielonego.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja polecam Pana Łukasza z Woli Rzędzińskiej

http://tupalo.com/pl/wola-rz%C4%99dzi%C ... z-lecznica

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Byłem w Dębicy w City Wets i jestem pod wrażeniem. Pełen profesjonalizm. W Tarnowie nie spotkałem się z tak dobrze wyposażoną lecznicą (mają w ofercie nawet terapię komórkami macierzystymi). Standard praktycznie nie różnił się niczym od lecznic, które pamiętam z Anglii. Obsługa też pozostaje daleko z przodu przed tym co kojarzę z Tarnowa. Ceny przyzwoite - czekałem chwilę w kolejce i ludzie zazwyczaj za standardową wizytę (bez krojenia, znieczulenia czy drogich leków) płacili około 25 złotych. Minusem pozostaje te 30 km do przejechania - zwłaszcza jeżeli zwierzak nie lubi podróży autem.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


harvester
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 19-04-2019, 17:35

Re: Dobra lecznica wet w Tarnowie

Post autor: harvester »

Drodzy tarnowianie,

czy w naszym mieście jest choć jeden weterynarz, który w nagłych przypadkach przyjmie chore zwierzę w środku nocy? Jestem właścicielem 16-letniego psa. Z racji zaawansowanego wieku praktycznie w każdej chwili jego stan zdrowia może się pogorszyć. Co wtedy? Gdzie szukać pomocy? Przecież nie można bezczynnie przyglądać się do rana, jak pies cierpi.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Re: Dobra lecznica wet w Tarnowie

Post autor: figa »

Z tego co wiem, jako jedyny w Tarnowie, który odbiera telefon jest dr Jakub Świątek z Centrum Zdrowia Małych Zwierząt.
Można próbować kontaktować się z lekarzami z Żabna, gdyż mają umowę z azylem i w nagłych wypadkach przyjmują zwierzęta np. z wypadków, więc pewnie też są pod telefonami.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Dobra lecznica wet w Tarnowie

Post autor: sajdak »

Czytając powyższe posty zgłupiałem - nie mam pojęcia gdzie jechać z psem, a problem wydaje się poważny...
...


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dobra lecznica wet w Tarnowie

Post autor: kato »

oś. Zielone. Nawet wczoraj widziałem tam ludzi ze zwierzakami.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Re: Dobra lecznica wet w Tarnowie

Post autor: figa »

sajdak pisze:Czytając powyższe posty zgłupiałem - nie mam pojęcia gdzie jechać z psem, a problem wydaje się poważny...
Jedziesz do Krakowa. Niestety :/

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Re: Dobra lecznica wet w Tarnowie

Post autor: figa »

kato pisze:oś. Zielone. Nawet wczoraj widziałem tam ludzi ze zwierzakami.
Tak, Zielone ma dyżur w święta. Gorzej, jak coś sie stanie zwierzakowi jutro na wieczornym spacerze.
Jak sie nie dodzwonisz nigdzie, to zostaje tylko Kraków.

ODPOWIEDZ