Zgubione / znalezione zwierzaki

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Zgubione / znalezione zwierzaki

Post autor: figa »

Proponuję w tym temacie wpisywać informacje o zgubionych / znalezionych zwierzakach.
(Bo ja ostatnio coś same zguby widuję).

Dziś, w okolicach Zakładów Mięsnych, przy ul. Klikowskiej widziałam kundelka (wysokość do kolan), szczupły, brązowy, z obrożą i kawałkiem smyczy. Więc na pewno komuś uciekł.

Awatar użytkownika

Autor tematu
figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

W azylu jest nowy psiak. Piękny czarny owczarek szkocki. Może komuś uciekł, bo wygląda na dość zadbanego.

I mam jeszcze jednego pieska. Wzięłam go dziś tymczasowo z azylu.
Ślepaczek szuka domu, niestety psiak ma zaćmę na oczach i nie widzi. Ale radzi sobie nad wyraz sprawnie. Jest niesamowicie ciekawski i żywy. Piesek jest tak do połowy łydki i ma ok. 15 lat.

Proszę, udostępniajcie ta informację. Znajdźmy mu dom, aby nie musiał wracać do azylowego boksu. Niech zazna troszkę miłości.
Załączniki
pies.jpg

Awatar użytkownika

Autor tematu
figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Tutaj jest ten owczarek szkocki, o którym wspominałam post wyżej
http://tablica.pl/oferta/suczka-w-typie ... DLzVd.html

A na ślepaczka nie ma chętnych...:/ a szkoda, bo to fantastyczny psiak. Zupełnie bezproblemowy, zachowuje czystość w domu. Idealny dla starszych osób, gdyż nie jest aż tak bardzo absorbujący jak młody pies.
Załączniki
Obraz 224.jpg

Awatar użytkownika

Autor tematu
figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Dziś w okolicach Parkowej ok. południa, błąkał sie wychudzony husky. Dosyć charakterystyczny - duży biały pysk, ciemne uszy.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Czyżby ten sam co wspominany już na Forum? Trzeba coś z nim zrobić, jakoś mu pomóc... Z tego co czytam, to już kilka dni się błąka... Wiem, że takich przypadków jest multum, ale mimo to zwierzak nie może pzecież cierpieć

O, mam
Dziś na ulicy Rogoyskiego w Tarnowie widziałam bardzo wychudzonego psa rasy husky. Próbowałam go złapać, ale pies mi uciekł. Pobiegł ulicą Matejki w stronę Solidarności / Klikowskiej.
Może ktoś go poszukuje?
Rejon ten sam, być może to właśnie ten sam psiak tutaj krąży...

Awatar użytkownika

Autor tematu
figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Jestem na 99% pewna, że to nie ten sam. Ten, z Rogoyskiego był równie wychudzony, ale w innym kolorze - bardziej szarawy.
Haszczak z Parkowej - miał cały pysk biały. Niestety nie byłam w stanie mu zrobić zdjęcia, ani tym bardziej złapać, bo byłam z tym niewidomym staruszkiem, co jest na zdjęciu powyżej :)
Co to jest, że ja same biedy spotykam...?

No i jest problem-jak się złapie psa, co z nim zrobić. Wiem, że łatwo powiedzieć "trzeba ratować" i ratuję skrajne przypadki. (np.ślepaczka który u mnie jest na tymczasie - szukam mu domu, a chętnych nie ma). Koleżanki już mają zapełnione domy, właśnie zwierzętami z interwencji. Problemem jest na pewno fakt, że jest mało osób, które chciałyby adoptować psa, lub przynajmniej przygarnąć do czasu znalezienia nowego domu.

A w tarnowskim azylu psów jest pełno, co chwilę pojawia się nowy.
No i ten husky też czeka na nowy dom - a jest wyjątkowo piękny. I młody. A chętnych nie ma.
http://www.zsok.tarnow.pl/?1161,boks-nr-xxvi


hawana4
Prytan
Posty: 100
Rejestracja: 15-04-2010, 23:05
Lokalizacja: Grabówka

rudy husky

Post autor: hawana4 »

Ogłosiłem rudego haszczaka na stronie adopcyjnej huskich, może ktoś go wypatrzy.
http://forum.stake-out.org/portal.php

Awatar użytkownika

Autor tematu
figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Dzięki wielkie. Ja niestety nie ogarniam wszystkich for internetowych. A różnych ras , "w typie rasy" w schronisku jest mnóstwo.


dominik49
Prytan
Posty: 123
Rejestracja: 03-03-2012, 17:59

Post autor: dominik49 »

Moja znajoma chce zaadoptować lub kupić psa rasy husky czy ma ktoś do oddania albo do sprzedania, może w schronisku jakiś jest i czeka na nowego właściciela ??
hawana4, ogłosiłeś w sensie szukasz czy oddasz ??

Awatar użytkownika

Autor tematu
figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Ten rudy husky jest w azylu. http://www.zsok.tarnow.pl/?1161,boks-nr-xxvi
Najlepiej byłoby tam podjechać i sprawdzić. Pamiętam, że swego czasu były aż trzy haszczaki, nie wiem jak w tej chwili sprawa wygląda.


dominik49
Prytan
Posty: 123
Rejestracja: 03-03-2012, 17:59

Post autor: dominik49 »

figa, Dobrze przekażę jej.

Pozdrawiam


hawana4
Prytan
Posty: 100
Rejestracja: 15-04-2010, 23:05
Lokalizacja: Grabówka

Post autor: hawana4 »

Dominik49, huskich do wzięcia jest mnóstwo, nie tylko w Tarnowie. Jeżeli chcesz więcej informacji pisz.


dominik49
Prytan
Posty: 123
Rejestracja: 03-03-2012, 17:59

Post autor: dominik49 »

hawana4, Znajoma chciała jakiegoś młodego,ale dopiero we wakacje więc jak ona się zdecyduje to napiszę. :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
figa
Archont
Posty: 739
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

A całkiem niedawno ktoś podrzucił szczeniaki w typie husky do azylu. W prawdzie chyba wszystkie znalazły dom, ale tak jak hawana4 pisze - psów w typie rasy jest pełno do adopcji...
Jak coś, ja też pomogę w szukaniu odpowiedniego psa :)


dominik49
Prytan
Posty: 123
Rejestracja: 03-03-2012, 17:59

Post autor: dominik49 »

hawana4, figa, Będę pamiętał. :)

ODPOWIEDZ