Sklep zoologiczny

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Będę w Treiskirchen 30.01 :) - mogę podrzucić jakąś roślinkę ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Makroman
Prytan
Posty: 124
Rejestracja: 04-02-2010, 14:16
Lokalizacja: psm
Kontakt:

Post autor: Makroman »

krystian888888 pisze: bardzo duzo roslinek i ladnych jest na Petufiego w zoologi i bardzo tanie POLECAM :D
Potwierdzam -

Choć sam moczarkę, wywłócznika czy rzęsę - pozyskiwałem z naturalnych źródeł - potem oczywiście kwarantanna, moczenie, płukanie itp - ale było warto. bo satysfakcja większa.
Ateizm ma tyle wspólnego z rozumem, ile cegła ma wspólnego z lotnictwem.

http://makrodrogi.blogspot.com/
http://maciejmakro.blogspot.com/


4r73k
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 25-10-2010, 18:42

Post autor: 4r73k »

Pozwolę sobie odkopać temat.
Gdzie kupię tanią i dobrą klatkę dla kanarka w Tarnowie ?
Byłem w jednym sklepie to za taką najmniejszą krzyczą 60zł :/

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

4r73k pisze: tanią i dobrą klatkę
Ale po co Ci dwie klatki? :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Nie wiem jak wy ale jak byłem mały to kultowy był zoologiczny na wekslarskiej. Potem już za III RP otwarli na Krupniczej w podwórzu. Tam był calkiem niezły wybór jak na początek lat 90-tych. Obecnie powiem szczerze, że brakuje w Tarnowie dużej zoologi z dobrym wyborem. Ta w Gemini ma ceny wzięte z kosmosu. Jednym słowem pomysł na biznes i zapełnienie niszy podsunąłem.


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

Odkopię temat:
Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimiś zakupami to może raz na jakiś czas proszę wpisywać co kto chce bo w miarę regularnie odwiedzamy giełdę zoologiczną w K-kowie na Balickiej ( głównie akwarystyka ale gdyby ktoś chciał coś innego to wystarczy napisać )
Im Lazy and I like it


okazik.zenit
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 21-01-2012, 00:34
Lokalizacja: D.H. ZENIT
Kontakt:

Post autor: okazik.zenit »

Dość przyzwoity wybór z cenami na normalnym poziomie jest na Słonecznej (schodami się wchodzi na góre). Z akwarystyki zaopatruje się właśnie tam i jestem zadowolony.
GAD¯ETY&UPOMINKI
C.H. ZENIT

Odbierz rabat 25%Ą Sprawdź: facebook.pl/okazik.zenit

Awatar użytkownika

sybirak
Prytan
Posty: 270
Rejestracja: 17-02-2010, 16:51

Post autor: sybirak »

Właśnie z tamtej zoologii wracam. Parę razy tam byłem, głownie oglądać. Dziś chciałem kupić, ale...
Bardzo miła pani kompletnie nie miała pojęcia o jakie rybki mi chodzi, dobra nie musi znać, mogę pokazać palcem, ale gdy przyszło do płacenia to się okazało, że większa rybka jest w cenie będącej wielokrotnością podstawowej. Dodatkowo druga sprzedająca podeszła do akwarium i odczytała cenę innych ryb, jako cenę tej większej, wmawiając że przecież jest napisane.
Zrezygnowałem z zakupu i na pewno długo tam nic nie kupię.
Co do "przystępności" cen. Konkretnie były to tęczanki neonowe o wielkości ok. 2 cm po 6 zł. W takiej cenie na allegro są 5-8 cm, czyli takie za jaką w tej zoologi chcieli 15.


Planeta Ptaków
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 21-05-2013, 12:43
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Planeta Ptaków »

Witam!
Właśnie się otworzyliśmy. Działamy w internecie, ale mamy możliwość odbioru osobistego bez kosztów przesyłki. Szczególnie polecamy się właścicielom ptaków - mamy w ofercie renomowane belgijskie karmy marki Deli Nature i Beyers. Planeta Ptaków

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Zamierzacie wprowadzić inne karmy dla psów niż Puriny ?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Planeta Ptaków
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 21-05-2013, 12:43
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Planeta Ptaków »

Tak! Wystartowaliśmy niespełna miesiąc temu i sukcesywnie poszerzamy ofertę.


Planeta Ptaków
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 21-05-2013, 12:43
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Planeta Ptaków »

Właśnie dodaliśmy możliwość darmowej dostawy w Tarnowie i okolicach dla zamówień od 100 zł (poniżej 100 zł doliczamy 8 zł kosztów dostawy. Sprawdź szczegóły http://www.planetaptakow.pl/content/1-dostawa


hugo54
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 10-10-2013, 09:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: hugo54 »

Ja Ci polecam jakiś sklep internetowy. Z wyborem nie będzie problemu, ceny niższe, a i wygoda, bo towar do domu dostaniesz.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Planeta Ptaków pisze:Właśnie dodaliśmy możliwość darmowej dostawy w Tarnowie i okolicach dla zamówień od 100 zł (poniżej 100 zł doliczamy 8 zł kosztów dostawy. Sprawdź szczegóły http://www.planetaptakow.pl/content/1-dostawa
Ja tam widzę 14,99 zł dostawa :/ Oj nie ładnie :P Ale ceny macie przyzwoite (z odbiorem własnym) to będę korzystał ;)

Może jakiś kod rabatowy dla użytkowników Agory?


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Droga Planeto, przy zamówieniach powyżej 100 zł to ja mam darmową przesyłkę nawet jak w Katowicach w sklepie internetowym kupuję. Przydałoby się jednak darmowa "przesyłka" przy odbiorze osobistym.

ODPOWIEDZ