Sklep zoologiczny

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.

Planeta Ptaków
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 21-05-2013, 12:43
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Planeta Ptaków »

Ale przy odbiorze osobistym jest darmowa, a po ostatnich zmianach przy zamówieniach powyżej 50 zł dowieziemy gratis na terenie Tarnowa i okolic.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Potwierdzam, sklep godny uwagi, szybka darmowa dostawa (od 50 zł), towar tańszy niż w innych sklepach (przynajmniej ten który ja kupowałem) do tego gratis dostałem :) Polecam!

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Chciałbym kupić większe opakowanie Purina Friskies dla dorosłych psów - np 10kg, w Tesco nigdy nie ma a w sklepach internetowych też ciezko ją znaleźć - podpowie ktoś gdzie szukać? (google znam)
...


Planeta Ptaków
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 21-05-2013, 12:43
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Planeta Ptaków »

Jeśli nasz dostawca nie kłamie i ma dostępne od ręki wszystko ze swojej oferty, to możemy w ciągu 3 dni roboczych ściągnąć Friskies Active 10 kg za 62 zł, Friskies Balance 15 kg za 90 zł.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

dziękuję, ale już kupiłem sporo taniej.
...

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Zaszczepienie szczeniąt - 8 szt - gdzie najtaniej wyjdzie w Tarnowie i okolicach?
...

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: defekator »

Odkopuję temat bo znalazłem rewelacyjny sklep z roślinami - co prawda w Krakowie, ale to nie jest jakaś kosmiczna odległość.

Wybór duży, są różne rośliny do wyboru, tak koszyczkowe jak i in-vitro. Ceny mogą wydawać się duże, ale w takim koszyczku jest na prawdę sporo roślin. Kupiłem jeden koszyk kryptokoryny wendta za 25 złotych i w środku było około 12 ładnych sztuk. Co ciekawe szybko się przyjęła, zazwyczaj kryptokoryny, nawet te które są z wodnej hodowli gubiły wszystkie liście i wypuszczały nowe.

Dodatkowym bonusem jest galeria akwariów - około 15 różnej wielkości zbiorników (największy około 1000 litrów) rewelacyjnie urządzonych. No i prowadzący goście znają się na rzeczy i nie wcisną ściemy ani rośliny doniczkowej do akwarium (u nas w Szczeniaku sprzedawali ostatnio ophiopogony do akwarium :D).


http://www.roslinyakwariowe.pl/informac ... .html#mapa" onclick="window.open(this.href);return false;

Adres powyżej (Młyńska 12) Sklep znajduje się w piwnicy, wejście po "krótszej" stronie bloku od strony ulicy Młyńskiej. Mają też ryby i sporo rodzajów krewetek. Można zamawiać przez neta ale dla tych akwariów, które się tam znajdują opłaca się jechać samemu. Siedziałbym tam i gapił się na nie z godzine, gdyby nie to, że nie było miejsca bo akurat dostawę sprzętu mieli i wszystko zastawione akwariami, korzeniami i butlami do co2.

Tu ich największe akwarium:

Obrazek


PS. Gdzie w Tarnowie tanio kupić krewetki red cherry, bo w sklepach są ale powyżej 5 złotych za sztukę. Interesuje mnie kilka sztuk w celu uzupełnienia stadka.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: ad2222 »

Potwierdzam, świetny sklep, i bardzo dobrzy fachowcy. Jak jeszcze miałem akwarium, to często tam bywałem.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ