Gołębie - ptaki drapieżne? : D

Te co skaczą i fruwają. Te co zielone listki mają.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Go³ębie - ptaki drapieżne? : D

Post autor: Keleos »

Jak niektórzy wiedzą, jako że mieszkam w ścisłym centrum, nękają mnie obsrajołki.

Jakaż radość mnie wczoraj ogarnęła, gdy ujrzałem na poddaszu na przeciwko - w miejscu, gdzie leży router i gdzie podpięty jestem do Internetu (i gdzie gołębie mają swoje centrum dowodzenia) - takie zapory!

Obrazek

Większa radość - przy niektórych okienkach zamontowano pułapki!

Obrazek

Jednak dało się wyczuć napięcie wśród gołębi. Zgromadziło się ich natychmiast kilkadziesiąt. Zrobiło się gwarnie. Przepych i napięcie niczym pod krzyżem na KP w Warszawie.

Kładąc się spać nikt jednak się nie spodziewał, że to wszystko to tylko zasłona dymna. Że gołębie mają plan. Że są zorganizowane, zdeterminowane i co najważniejsze - skuteczne.

Obrazek

W chwili obecnej na gzymsie nie ma ani jednego obsrajołka. Czy powinienem się bać o swoje życie? Czy myślicie, że mogą chcieć się zemścić na sąsiadach? o.O

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Weź pod uwagę, że do tej pory wiedziałeś gdzie mniej więcej może spaść na Ciebie kupa. Teraz, gdy gołębie nie mają gdzie usiąść, nie jesteś w stanie przewidzieć gdzie nastąpi zrzut z latającego gołębia. :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Sitka w ramce nie powinna być z włókna szklanego tylko aluminiowa, wtedy może by wytrzymała

ODPOWIEDZ