Kort tenisowy powyżej basenu na marcince

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Kort tenisowy powyżej basenu na marcince

Post autor: rowerzysta »

Który prywaciarzz wybudował sobie kort tenisowy przy ulicy al.tarnowskich/PTTK na terenie bodajże elektrowni/rozdzielni czy cokolwiek tam jest.

Powyżej basenu. Widziałem nieraz, jak ktoś tam grywa sobie.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Chesz zagrac w tenisa ??:D.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

no chciałbym, bo nie miałem nigdy okazji.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Potwierdzam. Wczoraj przechodziłem i widziałem owy kort. Wygląda na jakiś świeżo zrobiony :)


klasyfikacja
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 30-06-2010, 14:33

Post autor: klasyfikacja »

Ale co potwierdzasz ?? Nikt tutaj o żadne potwierdzenie nie prosił, bo widać bardzo dobrze, że kort tam jest. Autorowi chodziło do kogo należy, a nie o to czy mu się przewidziało i zobaczył coś czego nie było.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Dobra dobra. Niech będzie. Chciałem po prostu napisać, że on także zrobił na mnie wrażenie i że ja też go widziałem. W każdym razie przepraszam, jeśli komuś nie pasuje poprzedni post :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Tez mnie to ciekawi... może wykupił ktoś część terenu od tej całej rozdzielni itd i tam sobie postawił prywatny kort?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11071
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ten kort jest bardzo tajemniczy.
Pytałem ludzi w UM - to nie miejski obiekt, nikt nic o nim nie wie (zreszta jakby był miejski, to byłaby fotorelacja z przecięcia wstęgi :))
Pytałem ludzi w Wodociągach (bo on przylega do zbiorników TW) - te osoby, które pytałem też nie wiedzą kto to zbudował.
Śledztwo trwa ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Prosta sprawa - wchodzisz i rozpalasz ognisko, a potem czekasz na policję i osobę, która zgłosiła ; )


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ostatnio jest suchawo, więc ognisko może przerodzić się w łunę widoczna z Krakowa :].
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

No nie, żeby robić sensacje, że ktoś kort wybudował i to dla siebie tylko :mrgreen: I to w dziale "Inwestycje lokalne" ! :D Przypomniało mi się video jak tubylcy gdzieś w afryce pierwszy raz zobaczyli cywilizację :P


No ale w sumie jak zorza polarna pojawia się gdzieś poza strefą polarną to też to sensacyjne jest dla wszystkich :lol:


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

flyfly pisze:Przypomniało mi się video jak tubylcy gdzieś w afryce pierwszy raz zobaczyli cywilizację
A to nie była czasem promocja telewizorów albo karpi w "Real" ?

ODPOWIEDZ