Rzuć pracę.... - problem z facetami

Ogłoszenia typu "kupię, sprzedam". Oferty pracy. Przed napisaniem tutaj czegokolwiek - przeczytaj krótki regulamin.

Moderator: Goscinny

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Rzuć pracę.... - problem z facetami

Post autor: Jan Kowalski »

p.problem pisze:Może tego nie uwypukliłam, ale chyba odbiorca sam wie jaki temat go dotyczy, który zaś może ominąć - bo nie ma nic co może coś do niego wnieść.
Ale zgodnie z tym co piszesz będzie to ankieta przeprowadzona wyłącznie w grupie kobiet, które mają problem z facetami. Zatem wyniki statystyki będą niemiarodajne.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Rzuć pracę.... - problem z facetami

Post autor: LordRuthwen »

Przecież napisała, że kolega bada temat z drugiej strony, czego nie zrozumiałeś?

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Rzuć pracę.... - problem z facetami

Post autor: Jan Kowalski »

LordRuthwen pisze:Przecież napisała, że kolega bada temat z drugiej strony, czego nie zrozumiałeś?
A ty zrozumiałeś co znaczy druga strona? Bo ja się przynajmniej domyślam, że pisze o problemie facetów zdominowanych przez kobiety, a nie o kobietach, które mają idealne związki.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Rzuć pracę.... - problem z facetami

Post autor: LordRuthwen »

Aaa do tego pijesz, owszem, pierwsza wiadomość sugeruje grupę docelową.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Rzuć pracę.... - problem z facetami

Post autor: LordRuthwen »

Cieszy mnie niezmiernie, że reporterzy TVN-u są tak "rzetelni" w swoim fachu, przez chwilę myślałem, że trafiła się normalna osoba, ale okazuje się, że jednak nie.
Nie potraficie nawet spełnić podstawowych warunków, jakie stawia przed wami osoba, która się zgodziła na rozmowę, a były tylko dwa banalne do spełnienia.
Wobec powyższego każda kolejna próba dziennikarzy TVN pozyskiwania tutaj danych do materiałów i reportaży będzie z pełną surowością i rzetelnością jakiej im brakło stopowana i blokowana.
Żegnam ozięble.

P.S. A Pani Paulina, jeśli myśli, że się wywinie, to jest w błędzie. Narobiłaś problemów dziewczynie to teraz bierz to na klatę, bo oficjalna skarga do tvn-u jest w trakcie pisania.

Zablokowany