Piekarnia - czynna w niedzielę

Ogłoszenia typu "kupię, sprzedam". Oferty pracy. Przed napisaniem tutaj czegokolwiek - przeczytaj krótki regulamin.

Moderator: Goscinny

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6820
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Piekarnia - czynna w niedzielę

Post autor: LordRuthwen »

Nie marudzę, uważam po prostu, że dogadałbyś się z moją żoną - gdybym zostawił gotowanie jej to byśmy wszyscy w domu z głodu zdechli :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Piekarnia - czynna w niedzielę

Post autor: ad2222 »

@LordRuthwen niekoniecznie, pizza u mnie w domu to z reguły zaplanowane wcześniej posiedzenie, raczej nie obiadowe, tylko kolacyjno-sobotnie. Jeżeli chodzi o obiady i bieżące "żywienie domowników", to ponieważ mieszkam z kimś, kto ma syndrom "dziecka stanu wojennego" to zapasów mamy na min. tydzień odcięcia od jakichkolwiek zakupów (co wyszło na jaw podczas przymusowej kwarantanny domowników przy mojej izolacji - po przejrzeniu zawartości szaf, lodówek i zamrażarki okazało się że tydzień wytrzymamy spokojnie na tym, co jest).
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6820
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Piekarnia - czynna w niedzielę

Post autor: LordRuthwen »

U mnie pizza to z reguły spontan, jak nie mam co robić lub mi się nie chce, to robię pizzę :-D

Wysłane z mojej budki telefonicznej



kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Piekarnia - czynna w niedzielę

Post autor: kari »

bart11 pisze:
07-03-2021, 18:44
Piekarnie swoją poniedziałkową produkcję rozpoczynają w niedzielę, czy jest w naszym mieście może jakaś piekarnia gdzie w niedzielę wieczorem/popołudniu da się kupić świeże pieczywo - oczywiście jako klient detaliczny?
Piekarnia Klich na ulicy Krakowskiej 253( główna siedziba) jest zawsze czynna w niedzielę od godziny 18. Można dostać jeszcze ciepły chleb.

ODPOWIEDZ