Adamek-Kliczko: gdzie można obejrzeć?

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
djfufu
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 14-04-2010, 12:54
Lokalizacja: dolna wolta

Adamek-Kliczko: gdzie można obejrzeć?

Post autor: djfufu »

Witam temat gorący z uwagi na wagę wydarzenia oraz ogromną szanse jaka stoi przed polskim pieściarzem !!!
szansa której nie wykorzystał Gołota otwiera sie przed Tomkiem, jak zapewne każdego kibica dziwi mnie fakt że
tv publiczna nie znalazła pieniędzy na wykupienie transmisji z tego wydarzenia tym bardziej że walka odbywa się
w naszym kraju, redakcja sportowa od lat już funduje nam bardzo ciekawe relacje z wydarzeń sportowych które nikogo
nie interesują albo jak ostatnie mistrzostwa świata w LA okazują się totalną klapą z powodu żenujących występów
naszych gwiazd sportu!!! Miliony które pompuje się we wszystkie związki sportowe w przygotowania zawodników i wyjazdy
służbowe działaczy na imprezy sportowe są nie małe a znalezienie środków na kupno transmisji z chyba najważniejszego wydarzenia
sportowego tej jesieni nikogo nie interesuje? Pozwoliłem sobie na odesłanie zainteresowanych do artykułu z popularnego portalu Sat-Kurier
i przybliżenie kibicom możliwości obejrzenia walki Adamek - Kliczko za darmo !!! nie za 40zł które chce C+ lub Polsat Cyfrowy
fundując nam nową usługę PPV (pay-per-view) albo jak kto woli ( płać-i-płacz ).....

źródło - http://satkurier.pl/news/68600/adamek-k ... jrzec.html

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Szczerze to ma gdzieś walkę. Nie dość ze sport głupi to jeszcze naiwni mają płacić po 40 PLN. Z drugiej strony jak komuś nie pasuje 40 PLN to niech kupi w kilka-kilkanaście osób i sprawa załatwiona. Mecze najlepiej sie ogląda wspólnie :)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Za darmo można oglądnąć na kanale RTL, "n" ma - czytałem w gazecie z programem. Satelita Astra. W knajpach można oglądnąć tylko też wydasz kasę na konsumpcję :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Czytałem, że większość operatorów ma blokować RTL w czasie gdy będzie oferować PPV...

Ciekaw jestem czy serwisy takie jak Veetle będą miały transmisje online. Liczę na to ; )

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos, A czy to nie jest przypadkiem naruszenie umowy abonenckiej i np powód do jej zerwania przed czasem?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

ad2222, powiedzą, że mieli awarię i nie udowodnisz, że to nieprawda.
Jeśli jednak ogłosili to oficjalnie, to co innego - a i sam RTL może żądać odszkodowania za "cenzurowanie" ich kanału.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

http://satkurier.pl/news/68600/adamek-k ... jrzec.html
Wiadomo już, że cześć sieci kablowych zdecyduje się na emisję PPV, blokując RTL (jeśli jest w ofercie). W PPV transmisja pojawi się m.in. w sieciach INEA, UPC, Vectra i ASTA-NET.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

No i już po walce. Okazało się, że 99% telewizji nie blokowało sygnały na RTL CH, więc bez płacenia za PPV można było sobie oglądnąć walkę.
Co do samej walki to tego się spodziewałem, jednak:
1) nie aż takiego łomotu.
2) nie myślałem, że wytrzyma 10 rund, bo już wcześniej ta walka powinna się zakończyć.
3) nie wydaje mi się, że ktokolwiek mógł wierzyć w samego Adamka. To niestety nie ta liga. Coś co się sprawdziło w poprzednich wagach, nie sprawdza się w ciężkiej.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Zwłaszcza, że Adamek już od 1szej rundy wyglądał jak mały, miotający się kurczaczek... trochu jakby się bał.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Bo tak było ;) Przecież już w pierwszej rundzie, gdyby nie zatrzymały go liny, to by leżał. Od 4 rundy Kliczko nawet gardy nie trzymał.


josef
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 01-09-2011, 17:43
Lokalizacja: Tarnów Centrum

Post autor: josef »

Adamek poza ambicją nie pokazał nic ,mam nadzieję ze Kliczko wybił mu z głowy marzenia ze zostanie mistrzem swiata wagi cięzkiej , Adamka miejsce jest w wadze junior cięzkiej gdzie był mistrzem świata .

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

Wystarczy 4MB internet i malutki programik do oglądania relacji na stronach typu meczyki.pl czy soccer-live.pl ;) No chyba, że ktoś musi oglądać obraz w super mega hiper ultra HD...


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

robas, no i ? Troszkę się z tym postem spóźniłeś. Już po walce, kto miał oglądać ten oglądał. Ja sobie nie oglądałem w HD tylko w normalnym i mi to wystarczyło w zupełności.

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

Cubaza pisze:robas, no i ? Troszkę się z tym postem spóźniłeś. Już po walce, kto miał oglądać ten oglądał. Ja sobie nie oglądałem w HD tylko w normalnym i mi to wystarczyło w zupełności.
To polecam na przyszłość ;) mecze ligowe, liga mistrzów, wszystko co na płatnych kanałach 8) i nie tylko.

Sorry za off-topa.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

robas pisze:
Cubaza pisze:robas, no i ? Troszkę się z tym postem spóźniłeś. Już po walce, kto miał oglądać ten oglądał. Ja sobie nie oglądałem w HD tylko w normalnym i mi to wystarczyło w zupełności.
To polecam na przyszłość ;) mecze ligowe, liga mistrzów, wszystko co na płatnych kanałach 8) i nie tylko.

Sorry za off-topa.
No w sumie :) Też prawda :) O tym nie pomyślałem w kontekście walki z Kliczką :P

ODPOWIEDZ