Akcja Znicz!

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Maciek5k
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 22-10-2009, 03:16

Akcja Znicz!

Post autor: Maciek5k »

Drodzy Kibice!!
Pragnę was poinformować, że dnia 24 października (sobota) o godz. 13.00 rusza Akcja Znicz!
Wszyscy kibice, dla których sprawą honoru jest stan polskiej piłki, tego dnia składają zapalone znicze pod siedzibami Wojewódzkich i Okręgowych Związków Piłki Nożnej. W miejscowościach, w których nie ma siedzib związkowych znicze zapalać można w innych miejscach związanych z futbolem. Dołącz do nas! Pstryknijcie fotkę, wstawcie na nasze forum. Zbierając je wszystkie, pokażemy, że cała Polska nas wspiera, że cała Polska chce zmian w rodzimej piłce nożnej!

Wierzymy, że się do nas przyłączycie. Wierzymy, że będzie nas dużo! Niech setki zniczy zapłoną, niech będą wyrazem tego co sądzimy o rujnowaniu polskiej piłki przez PZPN! Akcja PUSTY STADION się udała. Popiera nas już 300 tysięcy osób. Wcześniej działacze kpili z protestu kibiców. Naśmiewali się z nas. Nazywali idiotami, chuliganami, terrorystami, małą grupką pieniaczy. Teraz, gdy protest przybrał na sile, od PZPN-u odwracają się sponsorzy. Uznane marki już nie chcą być utożsamiane z tym co się tam dzieje. Beton zaczął kruszeć! My tworzymy historię. Naprawdę możemy zmienić polską piłkę.

Pamiętajcie: sobota 24 października, od godz. 13 do końca dnia!

Przekażcie wiadomość swoim znajomym, niech obiegnie cały kraj!

Info techniczne:
-prosimy kupować znicze bez symboli religijnych (nie chcemy profanować, ani obrażać uczuć religijnych).
-Nie dajcie się sprowokować do żadnych agresywnych działań. Chcemy, aby ta akcja była jednie pokojową manifestacją poparcia dla naszej idei.
-Znicze zapalane będą od godz. 13 do godzin wieczornych tak więc zapraszamy was o dowolnej porze. Lepszy efekt osiągniemy gdy „ceremonia” zapalania zniczy będzie rozłożona na cały dzień.

Siedziba TOZPN znajduję się przy ul. Boya-Żeleńskiego 4A


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

Cześć Maćku =) Chciałbym Cie poinformować, że najwieksza ilość ludzi chcemy zebrać o godz 17:00, symbolicznym wydarzeniem takim jak minuta ciszy, tak żeby był moment w którym zbierze się największa grupa :) Może chcesz się zaangażować coś? Napisz na GG:2205539 - chyba, że już pisałeś....pozdrawiam (a pozatym temat o zniczu możesz zobaczeć w dziale "Po Prostu Tarnów"
Obrazek


kato
Rhetor
Posty: 2697
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Powaliło ludzi z tymi akcjami przeciwko PZPN.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Niech będzie. Polski sport narodowy trzeba ratować, z drugiej strony goście z koniecpzpn.pl są wylansowani przez TVN i Wyborczą, założyciel to gość z SLD, nie wiele mają wspólnego z kibicami. Dlatego walka z PZPN jak najbardziej, ale oni tam za dziadków na pewno nie zasiądą. Polskich kibiców zaś reprezentuje OZSK.

Bojkot ze Słowacją wyszedł kapitalnie. PZPN tak zaczął się mieszać, że dziadki sami zaczęli się ośmieszać. Wg mnie do EURO 2012 są nie do ruszenia, bo rząd się boi jakiś śmiesznych gróźb. Jednak warto im trochę "poprzeszkadzać". Zobaczymy co przyniosą rozmowy z kibicami, bo jak dojdzie do bojkotu ligi to kluby już poważnie się wnerwią. :-D
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

kur** mac ale media siare pusciły. Ten gość to tylko rzecznik i nie należy do naszego stowarzyszenia tak szczerze. A tym bardziej żadnego stowarzyszenia nie zakładał !!!!!!
GAZETA POLSKA ZASIAŁA BZDURNĄ PROPAGANDE - SZCZERZE I OD SERCA , NA PEWNO


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Dziś dostałem ulotkę na mieście od młodych ludzi ubranych w barwy narodowe. Jest identyczna jak ta powyżej, kolorowa i na dobrym jakościowo papierze. Widać było zainteresowanie tymi ulotkami wśród ludzi. Nie tak jak tymi z Żaka chociażby, które od razu lądowały do kosza. Ktoś się postarał, brawo chłopcy!


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

kaka pisze:Dziś dostałem ulotkę na mieście od młodych ludzi ubranych w barwy narodowe. Jest identyczna jak ta powyżej, kolorowa i na dobrym jakościowo papierze. Widać było zainteresowanie tymi ulotkami wśród ludzi. Nie tak jak tymi z Żaka chociażby, które od razu lądowały do kosza. Ktoś się postarał, brawo chłopcy!
No tak czyli odemnie m.in, przerobiłem ogólnopolski plakat na nasze warunki i dodałem tekst z tyłu i myśle, że wyszło ok ;) Zgłosiło się do mnie kilka osób do pomocy i rozdawaliśmy....ogolnie powiem, że owszem ludzie chętnie brali jak mówiliśmy koniec pzpn, kilka osób stwierdziło po tym artykule w "Gazecie Polskiej", że to komuchy i, że wielkie firmy za nami stoją...no niestety...trzeba liczyć się z tym, że ludzie sensacje chcą robic....ale ogólnie pozytywnie.

Ulotki zostały wydrukowane przez mojego wujka, naprawde super jakość i wszystko za darmo, w konkretny sposób przyłączył się do akcji :)



Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

oglądałam zdjęcia z akcji, ale tłumów nie było, zbyt wielu zniczy też. Ktoś z forumowiczów był na miejscu?

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Następnie znicz powinno się zapalić pod Azotami !!!!
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

Tu jest kilka fotek:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ogol ... --1-d.html

No tak wiele osób nie przyszło :(

o 17 było niecałe 40 osób, reporterzy porobili troche fotek i wywiadów, minuta ciszy i się ludzie rozeszli, ale za wcześniej bo jak się skladaliśmy to jeszcze ze 20 os się przewinęło więc chwile byśmy poczekali i by było 60os. zgromadzenie ;p


Niestety w całej Polsce frekwencja nie była za wielka, jedynie w Krakowie,może Katowice i Gdańsk, Tarnów jak na swoją wielkość i to ile ludzi przyszło to w porównaniu do innych miast wypadł b.dobrze ale co z tego jak to i tak mało.


Ogólnie to jeszcze dodam, że wyszło, że łatwo przez internet się deklarowac i także na mieście mówić, że na pewno się wpadnie z kumplami a jak już na brzydką pogode trzeba przyjść to ciężko to komukolwiek przychodzi. Zresztą jakby wszyscy przyszli i w tylu ilu się deklarowali to by z tys. osób musiało być ;p
Pocieszające jest, że odwiedziła nas nawet para +70 latków :D


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

extremal pisze:Następnie znicz powinno się zapalić pod Azotami !!!!
Albo pod twoim domem.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

...
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A nie mówiłem? Niestety miałem rację. Akcja naciągana i bez większego sensu. Potwierdza się też, że intencje Gielecińskiego nie do końca są jasne. Jeszcze trochę i całą akcję i zapał szlag trafi i wszystko zostanie po staremu.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

extremal jak piszesz takie głupoty to jak mam inaczej reagować? Gdyby nie Azoty nie wiedziałbyś dziś co to jest Unia. Tyle co ZA pomogły Unii to się w pale nie mieści, a wcale nie musieli/muszą pomagać!

ODPOWIEDZ