żużlowy Tarnów - sezon 2011

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
golew
Obywatel
Posty: 90
Rejestracja: 23-09-2009, 13:20
Lokalizacja: Gdynia / Tarnów

żużlowy Tarnów - sezon 2011

Post autor: golew »

Miałam wątpliwości czy zatytułować Unia Tarnów czy może Tauron Azoty Tarnów, niech pozostanie słowo żużlowy ;)

Ale do rzeczy. Czytuję regularnie żużlowy neswsletter z http://speedway.info.pl/ i sporo tam informacji o krajowych transferach, o przygotowaniach klubów do nowego sezonu, a o Unii jedna wielka cisza. Na stronie klubu widziałam tylko informację, że Kiełbasa ma dwuletni kontrakt i nie musi się martwić o miejsce w składzie. A co z resztą? Są już jakieś wiadomości/plotki o nowym/starym składzie? Kto będzie jeździł?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ułamek
Kasprzak
Madsen
Vaculik
Lindgren
Pedersen
Kiełbasa
Jamróg
Kostro

Jakoś tak.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Skład nie powala na kolana :-/


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

No i będzie powtórka z rozrywki. To samo co w 2010r. Działacze liczyli tym składem chyba na poszerzenie ligi.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Od początku było wiadomo, że cudów nie będzie. Skład jest ciekawy i jak każdy pojedzie na swoim poziomie to może być ciekawie.

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Sądzę, że tym razem powalczymy o 3-4 miejsce, nie tak jak w tym roku.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Dużo zależy od tego w jakiej roli Vaculik będzie u nas jeździł. Jeżeli będzie mógł jeździć na pozycji juniorskiej to przy dobrych wiatrach jesteśmy w stanie wskoczyć w strefę medalową. W składzie może nie ma wielkich armat, ale na prawdę z takim składem możemy dużo osiągnąć. Wystarczy trochę szczęścia ;)
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: żużlowy Tarnów - sezon 2011

Post autor: suraiw »

golew pisze:Miałam wątpliwości czy zatytułować Unia Tarnów czy może Tauron Azoty Tarnów, niech pozostanie słowo żużlowy ;)
Uuu, to widać że nie jesteś tarnowskim kibicem żużla :(
Dla tarnowskich kibiców jest tylko Unia Tarnów, a Tauron Azoty to tylko nazwa marketingowa, którą się używa dla potrzeb reklamowych tych firm, które łożą kasę na tarnowski żużel.

Skład został dzisiaj oficjalnie przedstawiony wraz z nowymi nabytkami drużyny.
Pewnie jutro kibice będą mieli okazję pooglądać fotki z uroczystego przedstawienia drużyny sponsorom i vipom, a dla nich zostaną okruchy z pańskiego stołu. :P
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

kaka pisze:Dużo zależy od tego w jakiej roli Vaculik będzie u nas jeździł. Jeżeli będzie mógł jeździć na pozycji juniorskiej to przy dobrych wiatrach jesteśmy w stanie wskoczyć w strefę medalową. W składzie może nie ma wielkich armat, ale na prawdę z takim składem możemy dużo osiągnąć. Wystarczy trochę szczęścia ;)
W minionym sezonie zużyliśmy 10-letni zapad szczęścia. Liczenie, że szczęście w kolejnym sezonie to po prostu zwykłe chamstwo. :)

Poza tym przy tak kolosalnych pokładach fuksa ledwo zdołaliśmy wyrwać się ze strefy spadkowej. Na strefę medalową potrzebne byłyby już dosłownie cuda.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Vacul nie bedzie jako junior bo nie chce tracic swojego obywatelstwa:
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... ie-mozna-/
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Autor tematu
golew
Obywatel
Posty: 90
Rejestracja: 23-09-2009, 13:20
Lokalizacja: Gdynia / Tarnów

Post autor: golew »

suraiw pisze:Skład został dzisiaj oficjalnie przedstawiony wraz z nowymi nabytkami drużyny.
To widzę, że się wstrzeliłam idealnie z pytaniem ;)
suraiw pisze:Uuu, to widać że nie jesteś tarnowskim kibicem żużla
Masz rację, jestem kibicką ;) I to od ponad 25 lat, chociaż ostatnio niestety fizycznie rzadko bywam na stadionie. Dla mnie to też na zawsze będzie Unia, zresztą przecież klub się tak nazywa, to tylko zespół startuje jako Tauron Azoty.

Rzeczywiście skład nie powala na kolana. Co z juniorami? Skoro Vaculik jako senior, to kto będzie mocnym juniorem, który pociągnie skład? :( Szkoda, że nie mamy znowu jakiegoś wychowanka, chyba Janusz nie wyrobił przysługującej nam normy na to dziesięciolecie ;)


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Ale chyba jeszcze nie przeszło to, że musi być dwóch polskich juniorów w składzie.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

golew pisze: Masz rację, jestem kibicką ;) I to od ponad 25 lat,
Jak pragnę zdrowia golew, ja wiedziałem że jesteś kobietą /choćby przez to pięknie puszczane oczko z awataru ;) /, Ale wiesz że na stadionie kibicują kibice, a nie kibice i kibicki :) A co do Twojego stażu jako kibica żużlowego, hm no nieźle, srebrne gody i tak trzymać nawet kibicując na odległość. Ja już raz pisałem, że swojego stażu kibicowania Unii nie będę podawał, aby przez przypadek nikogo nie wpędzać w kompleksy.

A teraz do rzeczy. Sprawa obowiązkowego startu dwóch polskich juniorów po trzy biegi w meczu, jest już przesądzona. Natomiast do zatwierdzenia jest jedynie kwestia, ile drużyn będzie startować od sezonu 2012. Na obecną chwilę jest trend, aby jednak to było 10 drużyn. Tak przynajmniej ustalono na spotkaniu 26 listopada, ale chyba jeszcze nie definitywnie.
Ciężko się jest dogadać z TVP, która ma wykupione prawa do przeprowadzania transmisji z meczów żużlowych.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Skład jest dobry chociaż za Lindgrena wolałbym Holta$ na ale skoro "względy logistyczne" były decydującą rzeczą dla Ryśka to trudno. Mamy silniejszy skład od Wrocławia i o wiele silniejszy od Częstochowy. Z tymi dwoma drużynami oraz z Rzeszowem i Lesznem powinniśmy powalczyć o wejście do czwórki, choć realnie patrząc to skład mamy na 6 miejsce - ale jak pokazuje przykład Gorzowa i Unii Tarnów z tamtego sezonu - nie do końca siła składu ma odzwierciedlenie w pozycji drużyny na koniec sezonu :)

fotorelacja z prezentacji żużlowców Unii Tarnów http://www.rdn.pl/d_galeria/index.php?rdg=01296201012


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Marcin Rempała do swoich przygotowań przedsezonowych dołączył psychologa, może dzięki temu będzie coś lepiej.

ODPOWIEDZ