Tenis...

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

sylw3st3r pisze:flyfly, pracownik orlika mówi że jest do tenisa, co do mojej gry to również nie wiele grałem przede wszystkim jak Jestem na Słowacji to tam sobie gramy żeby zabić nudę hehe a tak poza tym to nic, ale zabawa fajne hehe :) więc można się umówić i kiedyś zagrać:)
No ale jednak troszke grywasz :P Ja muszę się nauczyć serwować a chociaż trafiać w pole serwisowe :) Noi dobrze będzie jak nie będe co chwile ładował w siatę lub aut... Ambitne mam cele haha 8)

Co do tych orlików to pytałem w Wojniczu i tam rzeczywiście można grać w tenisa ale boiska nie ma namalowanego do tego. I pewnie tak jest również na zielonym i na każdym orliku. A linie do tenisa są jedynie w Skrzyszowie. Tylko jak się na tej nawierzchni gra? Bo ta na koszyckim jest moim zdaniem bdb tylko, że tego światła nie włączają.....


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

Może chce ktoś teraz poodbijać? :P

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Mam prośbę, bo zacząłem grać ostatnio rekreacyjnie w Tenisa. Potrzebuje kupić rakietę, nie jakąś super mega. Dobra rakietę do Tenisa. Może ktoś cos polecic ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


FranZen
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 01-04-2011, 09:56
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: FranZen »

Proponuję iść na Wojska Polskiego jest tam mały sklepik tenisowy i jak się ładnie poprosi można poodbijać rakietami testowymi. Jest to najlepszy sposób dobrania sobie rakiety....oczywiście wcześniej określić swoje umiejętności i popróbować różnych modeli.

Awatar użytkownika

Nunuss
Obywatel
Posty: 86
Rejestracja: 22-07-2011, 15:29
Lokalizacja: Tarnów / Zalasowa

Post autor: Nunuss »

Beaver, lub możesz pójśc od Galeri Gemini tam jest ten sportowy sklep Martes, może uda Ci się upolować jakąś tanią rakietę? Ewentualnie na allegro najtaniej... ;-)


Poza tym tak się zastanawiam, może ktoś by się wybrał pograć w tenisa? Mam dwie rakietki ale nie mam żadnego kompana, na kortach na Wojska Polskiego, ceny wcale nie są wygórowane tylko nie ogarniam o co chodzi z "Osoby korzystające z obiektu zobowiązane są do posiadania obuwia z podeszwą przystosowaną do gry na kortach ziemnych. czyli że zwykłe adidasy nie wystarczą? :-( jeśli chodzi o poziom mojej gry, to naprawdę jest czysta amatorszczyzna... ;-);P

http://www.centrum.emil.tnp.pl/
Live the life you love, and love the life you live Ą

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Jeśli chodzi o buty, to krawędzie podeszw powinny być zaokrąglone a nie kanciaste, żeby nie ryć kortu. A poza tym zawsze możesz wziąć swoje i się zapytać czy takie mogą być. Może akurat masz buty do tenisa a nawet o tym nie wiesz :)


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

Ojj obawiam się, że podałaś starą stronę, a co za tym idzie - stare ceny :mrgreen:

http://centrum-tenisowe.pl/tenis tutaj akktualne... tak czy tak wygórowane nie są biorąc pod uwagę niektóre miasta...


Ale nie rozumiem - skoro mówisz, że czysta amatorszczyzna - to czemu nie wybierzesz się pokorzystać z publicznych kortów na koszyckim ? :P Całkiem niezłe są tylko mało miejsca za linią końcową, ale dla mnie początkującego rewelacja, nawierzchnia betonowa też bardzo fajna ;) Chyba, że chcesz pograć na hali ? Ale chyba chodzi Ci o korty ziemne na zewnątrz ;)

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

jeśli idzie o Westerplatte i 'piekiełko', polecam Tosir dźwigownie.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

Nunuss
Obywatel
Posty: 86
Rejestracja: 22-07-2011, 15:29
Lokalizacja: Tarnów / Zalasowa

Post autor: Nunuss »

flyfly, dziwne że zaktualizowali stronę, a mnie w pierwszej kolejności wyskoczyła stara.. no nie ważne ;-) dzięki za poprawkę.

Wspomniałam o kortach na Wojska Polskiego bo tam mam najbliżej :) ale zawsze mogę się przejechać na te koszyckie, jeszcze tam nie byłam :)
Live the life you love, and love the life you live Ą


Zimny
Proedroj
Posty: 327
Rejestracja: 22-11-2010, 00:19

Post autor: Zimny »

Nunuss pisze:

Poza tym tak się zastanawiam, może ktoś by się wybrał pograć w tenisa? Mam dwie rakietki ale nie mam żadnego kompana, na kortach na Wojska Polskiego, ceny wcale nie są wygórowane
może uda ci się namówić przyszłego męża :mrgreen:

Awatar użytkownika

Nunuss
Obywatel
Posty: 86
Rejestracja: 22-07-2011, 15:29
Lokalizacja: Tarnów / Zalasowa

Post autor: Nunuss »

Zimny pisze:
Nunuss pisze:

Poza tym tak się zastanawiam, może ktoś by się wybrał pograć w tenisa? Mam dwie rakietki ale nie mam żadnego kompana, na kortach na Wojska Polskiego, ceny wcale nie są wygórowane
może uda ci się namówić przyszłego męża :mrgreen:
Myslę,że nie miałabym z tym żadnego problemu, ale nie bardzo wiem co próbujesz mi przez to powiedzieć?
Live the life you love, and love the life you live Ą


tetfol
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 18-08-2012, 22:21

Post autor: tetfol »

Witam
Poszukuję osoby do wspólnej nauki gry w tenisa. Ja totalny amator 10 godzin grania, 30 lat na karku :).

Osoby zainteresowane wspólną grą ( nauką) zapraszam na priv.


marcu
Obywatel
Posty: 30
Rejestracja: 13-08-2012, 12:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: marcu »

Gdzie grasz? Na os. koszyckim, czy w Wierzchosławicach?
http://restauracja.planetabrzesko.com.pl - strona znajomego
http://www.podatkitarnow.pl - Reising Hals-Chalcarz

5850ml - 0 Rh+


tetfol
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 18-08-2012, 22:21

Post autor: tetfol »

Moja kariera tenisowa jest krótka, mam za sobą kilkanaście godzin gry na kortach przy Wojska Polskiego. Kurcza myślałem że dostanę na e-meila powiadomienie jak ktoś tu coś napiszę i nie zaglądałem :)


lola27
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 12-11-2012, 16:30

Post autor: lola27 »

Może ktoś by się wybrał pograć w tenisa? Mam dwie rakietki ale nie mam żadnego kompana. Najbardziej mnie interesuje SQUASH? wiecie może gdzie można pograć? najlepiej żeby długo było czynne :)
"Ja jes­tem z tych, co nak­ry­wają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożli­wia oddychanie. "

ODPOWIEDZ