ZKS TAMEL TARNÓW

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

Autor tematu
tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tarnowianin1330 »

formerplayer dzięki za wszystkie odp.Choć przyznam się, że na niektóre znałem odp, ale żeby mieć pewność to wolałem się dopytać ;) .

Co do tych pasjonatów grających na korcie - to czasem lubię się przejść na stadion Tamelu i widziałem już kilka razy te same twarze.Jeden z grających był/jest nauczycielem wf-u.Ale nie wiem, czy o tych samych piszemy.

Jeżeli masz jakieś ciekawe informację, wolny czas i chęci, to śmiało, pisz ;) .

Temat ma w tym momencie już 997 wyświetleń, czyli jest spore (nawet bardzo duże) zainteresowanie.Szkoda, że prawie nikt się nie wpisuje.


prasanan900
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 24-09-2011, 05:55

Post autor: prasanan900 »

Koledzy,
Jak chodzi o idee Rolnickiego, ktory to chcial zrobic tor zuzlowy na obiekcie Tamelu, to rozmowy byly bardzo zaawansowane, a idea upadla poniewaz okoliczni mieszkancy blokow przy ul. Elektrycznej nie wyrazili zgody.
Co do upominkow klubowych. Wiem ze klku pilkarzy w momecie rozwiazania sekcji przeszlo do ISKRY Tarnow, z ktora zwiazani sa bracia Pożdżał, Wojtek i Zbyszek.
Zbyszek z reszta gral dla Tamelu i moze to z nimi mozna by zagadnac.

Pozdrawiam,


tacka_87
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 29-09-2011, 18:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tacka_87 »

Witam,bardzo mnie cieszy ze wkoncu ktos sie zainteresował i piso Tamelu bo ten klób na zawsze bedzie w moim sercu! Grałem na Tamleu od tramkarza starszego do konca juniorów starszych! Spewnociom znam cie FORMERPLAYER i bardzo ciekawy jestem kim jestes??? Powiem tak obecie jestem w szkocji od 3 lat ale bedac teraz w polsce na wakacjach zobaczywszy jak zaniedbano boisko to az w sercu sciska jak mozna było w taki sposób zniszczyc tamel Tarnów! Ps.pamietam jak wygralismy z ostrowem u siebie 20:0 jezu to był obłet jak gralismy a sedzia skonczył mecz równo po 20 bramce oszczedzajac przeciwnikom wsytu!!! heh byłem napastnikiem i troche bramek sie nastrzelało tym bardziej szkoda bo mielismy naprawde konkretna juniorke która sie rozpadło bo z tego co wiem nie liczni graja ... ehhh ... czekam na odp. od formerpayera ... miło byłoby wiedziec kim jestes!!! Pozdrawiam wszystkich sympatyków Tamelu :)))
tacka

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

tacka_87, na miły Bóg!!! 3 lata emigracji nie zwalniają Cię z pisania po POLSKU!!!
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tarnowianin1330 »

Podbiję temat może ktoś jeszcze napisze coś ciekawego.

Wczoraj byłem na Tamelu.To że z roku na rok wszystko jest bardziej zarośnięte, ławka rezerwowych i siatka na stadionie coraz bardziej zniszczone, bynajmniej nie przez upływający czas, a przez czynnik ludzki jest rzeczą wiadomą dla każdego.Natomiast zauważyłem, że z boiska rezerwowego zniknęły bramki... .Wie ktoś co się z nimi stało ?


Autor tematu
tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tarnowianin1330 »

Tydzień temu w środę byłem na Tamelu.Idąc z parku już z daleka dało się zauważyć wycięte drzewa między stadionem, a blokami przy Elektrycznej i kilka drzew znajdujących się na terenie stadionu (od strony bloków).Do tego zniknęła większa część siatki, a to co zostało już nie „stoi” jak powinno.Na trybunie stadionu od strony ul.Elektrycznej wycięto chaszcze, które na niej rosły i drzewa za trybuną.Myślałem, że to zwykłe prace porządkowe.Dzień po wizycie na stadionie Tamelu dowiedziałem się, że niby jakaś Westovia ma się od nowego sezonu zgłosić do rozgrywek i grać na stadionie Tamelu.Słyszał ktoś coś o tym?Prawda to?


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Czyżby West-Bud zafundował sobie drużynę piłki nożnej?
Pozazdrościli Bruk-Betowi :P

Też przejeżdżając zauważyłem taki jakiś ład na tym zaniedbanym stadionie, tylko ja myślałem, że pewnie jakiś deweloper kupił działkę na której znajduje się ten stadion i będzie stawiał zabudowę szeregową 8)
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

West Bud ? Jako fan żużla powinieneś wiedzieć, że jego sponsor nazywa się Wes-Bud, a Westovia wzięła się z czego innego, bo to zespół grający na futsalu (westovia.pl) jest tam sporo byłych piłkarzy, więc może chcą też sobie wystartować w trawiastej odmianie.


Autor tematu
tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tarnowianin1330 »

http://www.temi.pl/temi/sport/37-sport/ ... y-dzwigano Artykuł o ciężarowcach Tamelu.Nie jest to jakiś konkretny materiał, ale zawsze coś.Część użytkowników pewnie czytała.Miałem to już dawno wrzucić, ale tak przekładałem w celu podbicia tematu ;) .

Przypominam, że kupię pamiątki Tamelu jeżeli ktoś cokolwiek posiada to pisać :!:

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11060
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

tarnowianin1330, polecam przeglądnąć stare numery TEMI w naszych Archiwaliach - tam co chwila są jakieś informacje o "Tamelu" i jego sukcesach w różnych dyscyplinach.


Autor tematu
tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tarnowianin1330 »

Goscinny pisze:tarnowianin1330, polecam przeglądnąć stare numery TEMI w naszych Archiwaliach - tam co chwila są jakieś informacje o "Tamelu" i jego sukcesach w różnych dyscyplinach.
Dzięki za info.


riko
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 01-05-2011, 16:01

Post autor: riko »

suraiw pisze:Czyżby West-Bud zafundował sobie drużynę piłki nożnej?
Pozazdrościli Bruk-Betowi :P

Też przejeżdżając zauważyłem taki jakiś ład na tym zaniedbanym stadionie, tylko ja myślałem, że pewnie jakiś deweloper kupił działkę na której znajduje się ten stadion i będzie stawiał zabudowę szeregową 8)
Nie ma co sie łudzic - deweloper juz zakupił te tereny i w nie odległym czasie stana tam budynki ku chwale prezesów zarzadzajacych budownictwem Tarnowa. "Tamel" to juz tylko historia - "na tym miejscu ludzie beda mieszkac "


Seba
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 04-03-2013, 21:11

Post autor: Seba »

Byłem dzisiaj,pierwszy raz w życiu, na stadionie Tamelu.wstąpiłem podczas przejazdzki rowerowj.Kretówki i resztka bieżni.Pamiętam jak w dzieciństwie przejeżdzałem ulicą Elektryczną,widziałem z drogi że na stadionie,na trybunie znajdował się emblemat żużlowca.Czy był takowy,czy może coś innego,czy poprostu zle widziałem ?
Kilka ładnych lat temu był chyba artykuł w "Temi" lub w "Echu Tarnowa" że Anglicy kupili zakłady Tamel,ale o klubie zapomnieli choć Anglia to ojczyzna futbolu


Autor tematu
tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tarnowianin1330 »

Goscinny pisze:tarnowianin1330, polecam przeglądnąć stare numery TEMI w naszych Archiwaliach - tam co chwila są jakieś informacje o "Tamelu" i jego sukcesach w różnych dyscyplinach.
Przejrzałem trochę tych numerów i nie znalazłem ani 1 artykułu o Tamelu.Nawet w artykułach na temat sportu w Tarnowie też żadnej wzmianki :-/.Do tego dochodzi fakt, że w latach 1979-1981 Tamel, połączono z Metalem i tarnovią.Więc de facto na 2 lata Tamel i Metal zniknęły ze sportowej mapy.A co za tym idzie - pomimo tego i tak przeglądnąłem część tych numerów - w tych latach w archiwalnych numerach nie będzie nic na temat Tamelu.
riko pisze: Nie ma co sie łudzic - deweloper juz zakupił te tereny i w nie odległym czasie stana tam budynki ku chwale prezesów zarzadzajacych budownictwem Tarnowa. "Tamel" to juz tylko historia - "na tym miejscu ludzie beda mieszkac "
Żeby k**** zbankrutowała.
Seba pisze:.Pamiętam jak w dzieciństwie przejeżdzałem ulicą Elektryczną,widziałem z drogi że na stadionie,na trybunie znajdował się emblemat żużlowca.Czy był takowy,czy może coś innego,czy poprostu zle widziałem ?
Ja tam nic takiego nie pamiętam.Zależy też co masz na myśli pisząc w dzieciństwie, tzn które lata.Na szczęście Tamel z żużlem nie miał nic wspólnego.


Seba
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 04-03-2013, 21:11

Post autor: Seba »

Chodzi o lata między 1988-1992.Naprawdę nic takiego nie było ?

ODPOWIEDZ