Unia Tarnów 2009/10

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

Deto pisze:
dafi33 pisze:Tak a Unię będzie stać na wystepy 2 ligowe ?
Bedzie stac na wyjazdy typu Elbląg, Olsztyn , Iława ?
Nawet jak by jakimś cudem awansowali to skąd wziąśc pieniądze juz nawet nie mówie o wzmocnieniach ale na zwykłe funkcjonowanie ?
Są czynione kroki, by sprostać tym wymaganiom :)
mianowicie? czy znają te kroki przeciętni śmiertelnicy? ; >

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Masowe kupowanie losów LOTTO? :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Myślałem, że ktoś się domyśli... Otóż już niebawem prezydent Ścigała zostanie wymoczony w smole i wytarzany w pierzu. I tak do skutku, co tydzień. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:Myślałem, że ktoś się domyśli... Otóż już niebawem prezydent Ścigała zostanie wymoczony w smole i wytarzany w pierzu. I tak do skutku, co tydzień. :)
Uważaj, żeby ktoś ciebie nie obtoczył, ale w gównie.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Deto pisze:
gushman pisze:Myślałem, że ktoś się domyśli... Otóż już niebawem prezydent Ścigała zostanie wymoczony w smole i wytarzany w pierzu. I tak do skutku, co tydzień. :)
Uważaj, żeby ktoś ciebie nie obtoczył, ale w gównie.
Jak długo trzeba być na tym forum obrażanym by wreszcie jakiś administrator czy moderator zareagował?

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Admin nie Duch Święty - nie może być wszędzie i zawsze.
Przypominam o takim przycisku "PM" - zawsze można napisać do Admina.
A jak już jest, to wyrówna.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:
Deto pisze:
gushman pisze:Myślałem, że ktoś się domyśli... Otóż już niebawem prezydent Ścigała zostanie wymoczony w smole i wytarzany w pierzu. I tak do skutku, co tydzień. :)
Uważaj, żeby ktoś ciebie nie obtoczył, ale w gównie.
Jak długo trzeba być na tym forum obrażanym by wreszcie jakiś administrator czy moderator zareagował?
Typowe dla ciebie zachowanie :)

Ale konfiturą jest się w końcu całe zycie. Pucowałes się w latach swojej edukacji, pucujesz i dzisiaj. Jak widać ludzie i metody sie nie zmieniają. Pytanie tylko czy pojęcie "ludzie" używane w stosunku do ciebie nie jest nadużyciem ;)

Zachowujesz się jak zwykła ciota, którą ktoś "obraził" (nie wiem co tam było obrażliwego) i poleciał sie poskarżyć mamie.

Masz metody... Zero szacunku.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A co to ma wspólnego z tematem wątku?


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:A co to ma wspólnego z tematem wątku?
A co wspólnego z tematem wątku ma...
gushman pisze:Myślałem, że ktoś się domyśli... Otóż już niebawem prezydent Ścigała zostanie wymoczony w smole i wytarzany w pierzu. I tak do skutku, co tydzień. :)
:roll: Tyle, że ja nie płaczę do innych...


- Mamo! Bo Deto powiedział "gówno". :lol:

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Deto pisze::roll: Tyle, że ja nie płaczę do innych...
Pozwolisz, że ja w tym momencie wysiądę z tej dyskusji, bo osiągnąłeś maksymalny poziom śmieszności. Doceń też, że nie rozwijam tego wątku o płakaniu do innych, bo straciłbyś w oczach również tych, którzy jeszcze się z Ciebie nie śmieją.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:
Deto pisze::roll: Tyle, że ja nie płaczę do innych...
Pozwolisz, że ja w tym momencie wysiądę z tej dyskusji, bo osiągnąłeś maksymalny poziom śmieszności. Doceń też, że nie rozwijam tego wątku o płakaniu do innych, bo straciłbyś w oczach również tych, którzy jeszcze się z Ciebie nie śmieją.
Śmiało, zacznij :)

Tylko twój problem polega na tym, że ja nie dbam o dobrą opinię u innych, a już na pewno nie na necie :lol: ! Ja poprostu robię swoje i po czynach ludzie mnie oceniają. Mnie tam PR nie jest potrzebny. To ty, za wszelka cenę, robisz z siebie kogoś kim nie jesteś.

No, ale... Show must go on :)
Ostatnio zmieniony 15-06-2010, 13:36 przez Deto, łącznie zmieniany 4 razy.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Ty gushman wiem że jesteś szefem na Unii ;) ale Deto jest szefem wszystkich szefów tak że ja bym z nim nie zaczynał .

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33 pisze:Ty gushman wiem że jesteś szefem na Unii ale Deto jest szefem wszystkich szefów tak że ja bym z nim nie zaczynał .
Sami szefowie, to i nie ma komu zapi... - co się dziwić, że Unia słabo z kasą stoi...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Bardziej chodziło mi o kręgi kibicowskie a nie oficjalne , zreszta zainteresowani wiedza o tym doskonale no nie gushman ?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

dafi33 pisze:Bardziej chodziło mi o kręgi kibicowskie a nie oficjalne , zreszta zainteresowani wiedza o tym doskonale no nie gushman ?
Prawdę powiedziawszy, to zgubiłem Twój tok myślenia na samym początku. Możesz i mi objaśnić o co biega?

ODPOWIEDZ