Azoty Unia Tarnów

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Monia pisze:
gushman pisze:Myślę, że Wrocław się spręży i przyjadą z Bjerre. Wszak już w najbliższą niedzielę WTS może zapewnić sobie spokojny ligowy byt. Wczoraj o mało nie trzasnęli Częstochowy i wg mnie w pełnym składzie z Unią wygrać im już się uda.
Obserwując wypowiedzi Pana gushmana na temat żużla
Racz Koleżanko być tak miła i zacytuj proszę te moje wypowiedzi w temacie żużla, które dowodzą mojego niepojęcia w temacie żużla. :)

PS Byłem w tym i poprzednim sezonie już na 4 meczach w sumie i kategorycznie domagam się bycia traktowanym jako ekspert! :D Wczoraj dowiedziałem się, że zawodnicy wchodząc w zakręt nie zmieniają biegów a na goglach mają takie szybki i ten ruch ręką w trakcie biegu to ich wyrzucanie a nie przecieranie palcem okularów. Tym samym na pewno moja wiedza jest ponadprzeciętna! :D


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:
Monia pisze:
gushman pisze:Myślę, że Wrocław się spręży i przyjadą z Bjerre. Wszak już w najbliższą niedzielę WTS może zapewnić sobie spokojny ligowy byt. Wczoraj o mało nie trzasnęli Częstochowy i wg mnie w pełnym składzie z Unią wygrać im już się uda.
Obserwując wypowiedzi Pana gushmana na temat żużla
Racz Koleżanko być tak miła i zacytuj proszę te moje wypowiedzi w temacie żużla, które dowodzą mojego niepojęcia w temacie żużla. :)

PS Byłem w tym i poprzednim sezonie już na 4 meczach w sumie i kategorycznie domagam się bycia traktowanym jako ekspert! :D Wczoraj dowiedziałem się, że zawodnicy wchodząc w zakręt nie zmieniają biegów a na goglach mają takie szybki i ten ruch ręką w trakcie biegu to ich wyrzucanie a nie przecieranie palcem okularów. Tym samym na pewno moja wiedza jest ponadprzeciętna! :D
Koleżanka wiele się nie pomyliła :) Kreujesz się na eksperta w każdej dziedzinie i każdym mozliwym temacie. Tutaj ma rację.

Jedno się tylko zgadza w Twoim przypadku, że jak cos jest do wszystkiego, to jest do ... ;) amen :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto: A ty się kreujesz na Kozaka, który z każdym wojenkę musi mieć i szabelką mu przed nosem machać ;) Wyluzuj trochę, na prawdę warto :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze:Deto: A ty się kreujesz na Kozaka, który z każdym wojenkę musi mieć i szabelką mu przed nosem machać ;) Wyluzuj trochę, na prawdę warto :)
Ooo nie :) Nie z każdym :) jedynie on jest tym szczęsliwcem :)

No chyba, że gushman jest w wielu osobach ;) Choć w sumie i to się kiedyś zdarzało ;)

Co do mojego luzu, to uważasz, że go nie mam ? Mam i to chyba aż za dużo ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ponieważ tytuł wątku wskazuje dyskusję o żużlu porzućmy na chwilę kompleksy Deto i powróćmy do przedmiotowej dyskusji.

Ciekawa wypowiedź po meczu:

Sebastian Ułamek: "Bardzo potrzebujemy punktów, ale nie zdołaliśmy wykorzystać atutu własnego toru. Zbyt łatwo przegraliśmy to spotkanie. Nie chcę wskazywać konkretnych przyczyn porażki. Na pewno nie stanowiliśmy zespołu. Mogłem zdobyć kilka punktów więcej, ale starałem się pomóc kolegom z drużyny. Nie wyszedłem jednak na tym dobrze, bo dwóch bonusów nie mam zaliczonych ponieważ koledzy z Leszna nie dojeżdżali do linii mety. Mogłem zakończyć ten mecz z dwoma dodatkowymi punktami bonusowymi."

Biorąc pod uwagę, że w jednym przypadku był to defekt Hampela na starcie, należy sądzić, że Seba choć ten 1 pkt. zdobył dość szczęśliwie, bo mogło być 0. :) I w ogóle co to za pomoc gdy za plecami nie ma rywala. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

kirke
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 10-05-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Post autor: kirke »

pozwolę sobie skomentować jako kolejny domorosły ekspert ;)
S. Ułamek pisze:Bardzo potrzebujemy punktów, ale nie zdołaliśmy wykorzystać atutu własnego toru.
atut ten wykorzystał jak najbardziej Kołodziej, który zna go dużo lepiej...
S. Ułamek pisze:Nie chcę wskazywać konkretnych przyczyn porażki.
myślę, że część osób obecnych na stadionie - tudzież przed telewizorem mogłoby te powody wskazać bardzo prosto i łatwo...
S. Ułamek pisze:Mogłem zdobyć kilka punktów więcej, ale starałem się pomóc kolegom z drużyny
z ręką na temblaku stwierdzam, że takowej pomocy nie zauważyłam - aczkolwiek niskiego wzrostu jestem - mogłam przeoczyć - błagam o poprawienie jesli się mylę...
Za dnia nie potrafię otulić cię miłością...

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Obrazek

:D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Awatar użytkownika

kirke
Obywatel
Posty: 46
Rejestracja: 10-05-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów - okolice

Post autor: kirke »

to ja w takim razie coś od siebie...
w formie przestrogi dla Unii czy jak to się teraz tam zwie :P
Obrazek
http://demotywatory.pl/62368/Zuzel-

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Monia pisze:
gushman pisze:Myślę, że Wrocław się spręży i przyjadą z Bjerre. Wszak już w najbliższą niedzielę WTS może zapewnić sobie spokojny ligowy byt. Wczoraj o mało nie trzasnęli Częstochowy i wg mnie w pełnym składzie z Unią wygrać im już się uda.
Obserwując wypowiedzi Pana gushmana na temat żużla od razu można się zorientować, że ma słabą wiedze na temat tego sportu.
W związku z tym, że jestem fanką speedway'a i przeżywam występy naszej drużyny wpis Pana gushmana bardzo mnie uspokoił.
Teraz skoro w pana opinii przegramy ja jestem już spokojna o wygraną Tarnowa z Wrocławiem 6 czerwca.
Taki wpis tak wielkiego znawcy :mrgreen: daje swego rodzaju gwarancje, że bedzie odwrotnie :D

Moim zdaniem Tarnów pokona Wrocław :D i obym nie musiała pózniej odwoływać moich słów :P
Zwracam honor i uznaję swój brak jakiegokolwiek zorientowania w temacie speedwaya. Wrocław przyjechał jednak bez Bjerre. Obiecuję już nie zajmować się tą dyscypliną aż osiągnę przynajmniej kilkuletni staż stadionowy.

Gratuluję przy okazji trafnego wytypowania zwycięzcy meczu!


Monia
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 06-02-2010, 09:17

Post autor: Monia »

gushman pisze:
Monia pisze:
gushman pisze:Myślę, że Wrocław się spręży i przyjadą z Bjerre. Wszak już w najbliższą niedzielę WTS może zapewnić sobie spokojny ligowy byt. Wczoraj o mało nie trzasnęli Częstochowy i wg mnie w pełnym składzie z Unią wygrać im już się uda.
Obserwując wypowiedzi Pana gushmana na temat żużla od razu można się zorientować, że ma słabą wiedze na temat tego sportu.
W związku z tym, że jestem fanką speedway'a i przeżywam występy naszej drużyny wpis Pana gushmana bardzo mnie uspokoił.
Teraz skoro w pana opinii przegramy ja jestem już spokojna o wygraną Tarnowa z Wrocławiem 6 czerwca.
Taki wpis tak wielkiego znawcy :mrgreen: daje swego rodzaju gwarancje, że bedzie odwrotnie :D

Moim zdaniem Tarnów pokona Wrocław :D i obym nie musiała pózniej odwoływać moich słów :P
Zwracam honor i uznaję swój brak jakiegokolwiek zorientowania w temacie speedwaya. Wrocław przyjechał jednak bez Bjerre. Obiecuję już nie zajmować się tą dyscypliną aż osiągnę przynajmniej kilkuletni staż stadionowy.

Gratuluję przy okazji trafnego wytypowania zwycięzcy meczu!
Dziękuje bardzo :) Choć sporo sie namęczyli :P
Cieszymy się wszyscy, ale aż takiej pokuty i masohistycznej postawy się po Panu nie spodziewałam :P . Aż mnie już boli, niech pan przestanie ! :P

I już nie mogę się powstrzymać przed pytaniem które ciśnie mi się na usta, kto Pana zdaniem zwycięży w pojedynku Tarnów - Toruń :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Pan gushman mówi, że ma swoje przewidywania co do wyniku tego meczu, ale to znów może uśpić czujność wielu kibiców. Dlatego nie podzieli się nimi, zwłaszcza że w dniu meczu planuje ostentacyjnie urządzić ogrodowego grilla w godzinie meczu. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Torun nas rozwali az milo. Co by bylo gdyby Bjerre przyjechal, Swider w normalnej dyspozycji? ....
strach sie bać jak to spiewal Lady Punk :D
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Toruń nas już rozwalił w tym sezonie. Teraz pora na rewanż. Myślę że nasz zlepek zawodników nazywany drużyną pojedzie dokładnie tak samo jak w meczu z Wrocławiem i wygramy 46:44 :)

Potem tylko wygrana u siebie z Częstochową i Bydgoszczą, bonus w Zielonej Górze i jesteśmy w szóstce.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

karamba pisze:Toruń nas już rozwalił w tym sezonie. Teraz pora na rewanż. Myślę że nasz zlepek zawodników nazywany drużyną pojedzie dokładnie tak samo jak w meczu z Wrocławiem i wygramy 46:44 :)
Yyy... ale pojechanie tak jak w meczu z Wrocławiem oznacza wpiernicz od Torunia rzędu 40-50. :)

ODPOWIEDZ