Mistrzostwa Świata Cheerleaders Hong Kong 2011

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Mistrzostwa Świata Cheerleaders Hong Kong 2011

Post autor: pb »

Z nie potwierdzonych informacji, które do mnie dotarły (ponoć jedna z zawodniczek zdążyła już się pochwalić na facebooku) zespół seniorek z Labiryntu zdobył 2 miejsce w swojej kategorii. Jeśli to się potwierdzi to mogę powiedzieć tylko tyle: O rany!

Niestety strona mistrzostw jest mniej niż uboga: http://www.daretocheer.com/


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Dzisiaj 27, spokojnie czekaj na wyniki :).
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

trix pisze:Dzisiaj 27, spokojnie czekaj na wyniki :).
Oni tam mają 7 godzin do przodu.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Spokojnie, bliska osoba tam występuje że się tak denerwujesz ??.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Nie denerwuję się, nikt z bliskich mi osób tam nie występuje :) Ale jeśli to się potwierdzi to będzie jedno z poważniejszych osiągnięć tarnowskich zawodniczek w ogóle. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że mało kto patrzy na osiągnięcia cheerleaderek poważnie.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

To bardzo dobrze. Taniec w Polsce przecież stoi na wysokim poziomi. Niestety w mediach jest przemilczany, bo jakoś tak... jest może mało widowiskowy. Cheerleaderki może nie są szczytem sztuki tańca, ale lepszy rydz niż nic.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

trix pisze:To bardzo dobrze. Taniec w Polsce przecież stoi na wysokim poziomi. Niestety w mediach jest przemilczany, bo jakoś tak... jest może mało widowiskowy. Cheerleaderki może nie są szczytem sztuki tańca, ale lepszy rydz niż nic.
Cheerleading to takie skrzyżowanie tańca z gimnastyką. Ale to trochę jak z jazdą figurową na łyżwach. Przy czym to drugie jest łatwiej akceptowalne jako sportowa rywalizacja.

A okazuje się, że w Tarnowie mamy bardzo silny ośrodek cheerleadingu. Przypomnę, że niedawno juniorki młodsze zdobyły mistrzostwo Europy a juniorki 3. miejsce na mistrzostwach w Ljubljanie.

Awatar użytkownika

Autor tematu
pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

A więc jednak prawda:

Cheer Dance
1. RUSSIA - 442
2. POLAND - 405.5
3. CHINESE TAIPEI - 404

http://fb.me/1piOblrZy


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Tak więc gratulacje !!! :!: :!: , oraz dalszego owocnego tańczenia, czy tez czirlidowania życzę ja :).
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Hyhy, już dwa miesiące po imprezie :->

http://www.tvn24.pl/2497955,12690,0,0,1,wideo.html


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Powiem szczerze że, wydawało mi się, że pani Honorata to taka ruda instruktorka :>.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

trix pisze:Powiem szczerze że, wydawało mi się, że pani Honorata to taka ruda instruktorka :>.
Ja bym nie wykluczał, że kiedyś była ruda. :D

BTW Tu jest krótki videoclip z Hongkongu: http://vimeo.com/34134018


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Wydawało mnie się że, również niższa :>, ale mniejsza o to.

Widzę że również filmik z młodszej grupy się ostał.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ