Wisła przyjeżdża do Tarnowa

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

porażka 2-8 - porażka Lumaro uściślę bo na trybunach niektórzy zachowywali się tak jakby byli za Wisłą, a to w Lumaro grało kilku "Unistów"

Awatar użytkownika

JanPalony
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 18-10-2010, 21:44
Lokalizacja: bandycki TarnówĄ

Post autor: JanPalony »

sajdak pisze:porażka 2-8 - porażka Lumaro uściślę bo na trybunach niektórzy zachowywali się tak jakby byli za Wisłą, a to w Lumaro grało kilku "Unistów"

:lol: :lol: ale nie grała Unia , tylko przyjaciele z Krakowa Wisła !
tak się bawią ludzie kiedy Wisła gra, tak się bawią ludzie kiedy wygrywa!
AZOTY GRABARZEM PIŁKARSKIEJ UNIIĄĄĄ

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Aha, jeszcze jedno. Kibice Unii/Wisły fantastycznie dopingowali na trybunach. Ale żeby nie było tak kolorowo, to wszystko było w porządku z wyjątkiem jednego KRETYŃSKIEGO pomysłu z rzuceniem racy na parkiet. Nikt nie pomyślał, że mógł się od tego zapalić drewniany parkiet, na którym jest "tona" łatwopalnego lakieru?!
Pomijając ten incydent wszystko pięknie, a ode mnie plus za kibicowanie ;)
Brawa także dla pozostałej części publiczności, która również aktywnie - mniej lub bardziej - dopingowała zawodników Wisły i Lumaro.

Awatar użytkownika

Autor tematu
extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

TomekMKM pisze:Tak jak napisałem. Jeśli będzie dostępna cała hala (3 tys.) to z pewnością biletów nie zabraknie. Jeżeli natomiast otwarta będzie tylko jedna strona (była by to paranoja) to może być kiepsko, jeżeli jak piszecie zeszło już 1000 sztuk.
to jest kwestia ilości wydrukowanych biletów, w związku z ilością ochroniarzy, która musi być dla danej liczby widzów.
Biletów zabrakło... pisałem że mam nadzieje, że nie zabraknie, czyli że sprzeda się dokładnie tyle ile osób chciało przyjść heh
było chyba do 1500.

Spiny z Lumaro troche dziwne jak dla mnie, bo takich drużyn jest w Tarnowie 60. Czy to będzie Lumaro, Tad Bud, Westovia czy nie wiem co jeszcze nie ma żadnego znaczenia. Niech w mieście zgłoszą drużynę futsalu do ligi pod nazwą Unia Tarnów to będą mieć doping. Nasi piłkarze niech nie płaczą, my chcemy ich awansu na trawie a nie w Lumaro. ;) 2 LIGA ZKS!
Doping w miare, "Tak się bawią ludzie..." wymiatało. Ultrasowsko nie zostało wszystko zrealizowane, bedzie na później. :P
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

No i właśnie o tym mówiłem. Jakieś nowe ustawy itp powodują, że na hali są wolne miejsca, a ludzie z pod hali odchodzą z kwitkiem. Hm, skoro tak może można było zatrudnić większą ilość ochroniarzy i wydrukować więcej biletów, tak, aby zapełnić halę w całości, albo podać do opinii publicznej jaka ilość biletów jest w puli. Będzie ewentualna nauka na przyszłość, bo chyba nikt nie spodziewał się takiej ilości kibiców ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

dokładnie tak, najpierw zakładano że bedzie ok tysiąc.

Mam nadzieje, że będzie dłuższy filmik z tej przyśpiewki !! to była chwila najlepszego dopingu w Tarnowie. :mrgreen: :D

http://www.youtube.com/watch?v=cEHE956rzL8

tak się bawią ludzie !! :D

http://www.youtube.com/watch?v=M9Pp3VAG5Fo

na wjescie piłkarzy

http://www.youtube.com/watch?v=fqJmDc2BsMI
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

KOSMOS... nadal mam w uszach "tak się bawią ludzie..."

Mam nadzieję że to co się działo wczoraj na hali podziała inspirująco na "pikników" i np. na żużlu ludzie zaczną podnosić swoje tyłki i włączać sie w doping bo taką atmosferę możemy mieć w Tarnowie na codzień, to tylko od nas zależy

Awatar użytkownika

Autor tematu
extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Nie żebym był pesymistą, ale już widze jak podziała, gdyż na żużel w większości ludzie nie przychodzą dopingować bo to tak zwany sport rodzinny, a nie taki kibolski. :mrgreen: Nie licząc tych ludzi po bokach siedzących to masz tu młyn 500 osób, które przyszły wydzierać mordy i się bawić. Ja właściwie połowy bramek nie widziałem. "Ole to my kibole". Największy plus jest taki, że sporo małolatów sie wkręca dzięki takim meczom, sporo osób było ze starszej Unii. Widziałeś młynowych z Wisły? Ile chłopaki mieli w sobie energii? Tym trzeba żyć. Ludzie, którzy rozkminiają czemu nie dopingowaliśmy Lumaro tylko Wisłę będą dopingować?

Tu jest nieco większy fragment tej przyśpiewki:

http://www.youtube.com/watch?v=MDr94sE4IM0

Najwyższy czas po kryzysie jakbym to nazwał pohutnikowym ruszyć z kopyta. ;) Mam nadzieje, tylko że znowu drużyna się nie posypie... W Tarnowie rundę zaczniemy meczem na szczycie ze Szreniawą.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Awatar użytkownika

Autor tematu
extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

ta fotka za bary tyłem po prostu miażdży. 8) Mam nadzieje, że bedzie jeszcze jakiś filmik.

Na innych patrzyliśmy i się uczyliśmy, ale po raz pierwszy moge powiedzieć, że daliśmy lekcje dopingu w drugiej połowie.

Wisła określiła się na 270 osob. Na naszym sektorze nawet z 750 osob, przy czym jak widać dużo osób na żółtych siedziało. Tak czy siak było super, kilka takich meczów w rundzie by się przydało. W 2 lidze są tacy rywale, którzy wzbudzają już troche emocji.

Tak się bawią ludzie... w Tarnowie

http://www.zksunia.tarnow.pl/index.php? ... 1-17_16:50

krótka relacja dotycząca meczu i futsalu.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

ODPOWIEDZ