Narty narty ;)

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

dokładnie FreeSki i dlatego cena wyjazdu dość atrakcyjna :)
imi

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Pierwszy śnieg już jest, więc przykleiłem na górze linki do warunków narciarskich na okolicznych stokach :) - jak znacie jakieś inne bliskie stoki, i linki do nich - piszcie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


4r73k
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 25-10-2010, 18:42

Post autor: 4r73k »

W niedzielę wystartował wyciąg w Laskowej. Z tego co widzę na kamerce online warunki OK.
Jeździ ktoś z szanownych forumowiczów na narty z Tarnowa? Samemu to zbyt duże koszta a sam bym się zabrał, oczywiście nie tylko do Laskowej ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Widzę, że Siemiechów też ruszył w ostatni weekend, a Lubinkę przygotowują - ratrak zapycha z góry na dół, można w kamerce poobserwować :) - pewnie też w weekend ruszy.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Wczoraj byłem w Białce Tatrzańskiej - warunki były idealne, byłby to udany wyjazd ale o godzinie 13-14 zabrakło prądu i się skończyła jazda, nie wiem ile to trwało, bo po ponad godzinie pojechaliśmy stamtąd wkurzeni. Mimo wszystko polecam ten stok.


4r73k
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 25-10-2010, 18:42

Post autor: 4r73k »

Panowie i Panie, jutro otwarcie wyciągu w Lubince o godz. 9. Wybiera się ktoś?

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Ja się może w tygodniu po południu wybiorę. Jutro to będzie, podejżewam, straszna kolejka do wyciągu.

I jeszcze chciałbym powiedzieć, że się Magura otwiera. I jeszcze Jastrzębia ma ruszyć koło Świąt. Będzie stoków co nie miara...

Pozdrawiam
29500ml B Rh+... A Ty?

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Byłem na Lubince, kontrolnie, 5 zjazdów, w międzyczasie małe grzane z sokiem, i do domu. Trasa nawet ładnie przygotowana, na górze miejscami oblodzona, a jedyna rzecz która mnie denerwowała to ta mantra pana podającego orczyk "no jeszcze jeden, czemu pojedynczo się jeździ, no jeszcze, podchodzić, podchodzić"... Jakby jedna osoba na orczyku zawaliła im cały biznesplan - a to czasami jedyna okazja, żeby sobie porozmawiać z teściem sam na sam :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Post autor: CEO »

ad2222 pisze:Uuaaa, grudzień przed świętami to chyba jeszcze 'freeskiing'? Czyli - karnet za darmo :)
Mozesz napisac cos wiecej o tym karnecie za darmo?
Cos kiedys slyszalem ale nie wiem jak to do konca dziala.

W jakich panstwach/regionach sa takie promocje?

Jak pojade na wlasna reke to tez dostane karnet za free,
czy tylko jak to bedzie przez biuro podrozy?

2 tygodnie temu bylem w Obertauern w Austrii,
cena skipasa na 1 dzien to jakies 40 euro.

Gdyby gdzies bylo za free to mozna duzo € zaoszczedzic.

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

We Włoszech (nie szukałem, czy we wszystkich regionach - ale też nie spotkałem włoskiego regionu pobierającego opłaty za karnety w grudniu - od początku sezonu do Świąt). Wyjazd autobusowy to ok 1100-1300 pln, spanie, podróż, skipass(darmowy). W ten sposób walczą z grudniową przedświąteczną pustką, skutecznie odkuwając się w prime time :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

No to chyba rozpocznę sezon jutrzejszym wypadem na Lubinkę w okolicach szesnastej :)
29500ml B Rh+... A Ty?


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Byłem na Lubince w niedzielę. Trasa wyprofilowana lepiej niż w zeszłym roku, a o niebo lepiej niż np. 5 lat temu...

Mieli w lecie problemy z osuwiskami i wykorzystali okazję, żeby przygotować stok w dobrym profilu. Teraz w miarę płynnie zjeżdża się w dół, bez tych nagłych spadków i progów, które były jeszcze rok temu...

Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ale wyciąg beznadziejny dalej :( - córa po wizycie na Lubince tylko nieśmiało zapytała - czy możemy następnym razem jechać do Siemiechowa?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Słuchajcie, czy orientujecie się jakie dzisiaj są warunki narciarskie na Lubince albo w Siemiechowie? Albo jakie wczoraj były? Bo wybrałabym się, ale jak sam lód jest, to sobie odpuszcze.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Kolega był i bardzo sobie zachwalał dzisiejsze warunki - post z opóźnieniem ale może się przyda.

ODPOWIEDZ