Euro 2012 w Tarnowie?

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Zobaczcie ten promofilm Euro 2012. Ktoś wie o co chodzi? :shock: :shock:


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Tez sie nad tym zastanawialem i nie wiem, taka konwencja chyba, ktorej my raczej nie zrozumiemy.

Tu dla odmiany promo BBC http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18218458 Tez bez szalu, kojarzy mi sie z intrem Heroes 3.

Awatar użytkownika

Jela
Thesmothetai
Posty: 1283
Rejestracja: 17-09-2009, 10:06
Lokalizacja: ze wsi

Post autor: Jela »

Piłka nożna wcale mnie nie bawi i nie interesuje. Dostrzegam jednak pewne plusy. Kilka dróg powstało, kilka lotnisk zmodernizowano. Skoro jest to jakiś sposób na wykonanie infrastruktury, niech będzie. :) I tak zapłacą kibice. :)
A to, że przy okazji powstają jakieś filmiki... Każdy chce zarobić. :)
Zając najlepszy jest w śmietanie.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Kilka dróg i autostrad można wybudować też bez piłki nożnej. Taniej będzie.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

trix pisze:Taniej będzie
Gdybyśmy zaczęli budować autostrady i drogi ekspresowe 20 lat temu, to cała inwestycja była by rozciągnięta w czasie, przez to tańsza (nie było by nagłych skoków cen surowca na przykład) - niestety, widocznie 'tak się nie da' i musimy wykorzystywać masowe imprezy do budowania podstawowej infrastruktury :)

To nauczka dla przyszłych pokoleń - będą chciały wyremontować nagle wszystkie autostrady - fundną sobie Mistrzostwa Świata 2038 :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Już wystarczająco tanio nam te autostrady/drogi budują i skończyć nie mogą.
A co poniektóre firmy z tej taniości, to po drodze bankrutują i ogłaszają upadłość.

Imprezy sportowe typu MŚ w piłce nożnej, ME w piłce nożnej nie mówiąc już o Igrzyskach Olimpijskich są tak prestiżowymi, że cały świat patrzy na kraj organizatora.
Jedynie malkontenci tego nie dostrzegają i negują jak to czynią między innymi politycy pewnej partii, której nazwy nie godzi się wymieniać.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Możesz mnie oświecić co mam z tego prestiżu, poza mniejsza ilością pieniędzy w portfelu ??.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

trix pisze:Możesz mnie oświecić co mam z tego prestiżu, poza mniejsza ilością pieniędzy w portfelu ??.
To trzeba się zabrać za robotę, a nie marudzić na forum, to i kaska w portfelu będzie :->

Ja tam uczciwie pracuję, zarabiam i cieszę się, że o mojej ojczyźnie jest głośno w świecie z okazji organizacji ME w piłce nożnej. Pewnie drugiej tak prestiżowej imprezy organizowanej przez Polskę już nie doczekam. 8)
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


sander
Prytan
Posty: 132
Rejestracja: 23-02-2012, 19:58

Post autor: sander »

Ciekawostka zobaczona ostatnio na ulicy... W ogóle coraz więcej samochodów z flagami itp... Co sądzicie o takim sposobie świętowania?
Obrazek


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

To trzeba się zabrać za robotę, a nie marudzić na forum, to i kaska w portfelu będzie
Po trzeźwemu tak p****** ??.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ