Piłka nożna dla DZIEWCZYN

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Tosini
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 14-03-2012, 14:13

Pi³ka nożna dla DZIEWCZYN

Post autor: Tosini »

Zbieramy drużynę DZIEWCZYN do gry w piłkę nożną

Jeśli twoją pasją jest piłka nożna, trenujesz, trenowałaś lub chcesz po prostu trochę „pokopać” i przy tym dobrze się bawić ta propozycja jest właśnie dla ciebie :). Zbieramy ekipę do gry w piłkę nożną. Startujemy z „treningami” jak tylko zgłosi się wystarczająca liczba osób. Będziemy grać na orliku przy IVLO i na boisku przy ul. Sucharskiego. Propozycja skierowana jest do dziewczyn powyżej 16-stego roku życia. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem e-mail tosini@o2.pl. ZAPRASZAMY!
Ps. NIE PRZEJMUJ SIĘ WIEKIEM ! W naszej grupie są już osoby nawet do 30 lat.
Załączniki
dziew.jpg


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Tosini pisze:W naszej grupie są już osoby nawet do 30 lat.
zabrzmiało tak że nawet ja nie będąc kobietą poczułem sie strasznie staro... ;)
moja mała rwie sie do piłki ale ma dopiero 5 lat wiec odpada... :mrgreen: ale przekaże znajomej - kiedyś grała, moze bedzie zainteresowana.
pozdrawiam i dobrej zabawy.

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Ok, w przedziale wiekowym w takim razie się mieszczę ;) Teraz się tylko zastanawiam, jakie są oczekiwania wobec osób, które nigdy nie trenowały, a chcą pokopać :P Dozwolona jest zadyszka w bieganiu po boisku w tą i z powrotem? :P Szukacie kogoś, kto jednak coś tam potrafi, czy jak ktoś zaczyna od zera to też może być? :) Pytam na razie z ciekawości, bo jeszcze się nie zdecydowałam. :)


Autor tematu
Tosini
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 14-03-2012, 14:13

Post autor: Tosini »

gosis pisze:Ok, w przedziale wiekowym w takim razie się mieszczę ;) Teraz się tylko zastanawiam, jakie są oczekiwania wobec osób, które nigdy nie trenowały, a chcą pokopać :P Dozwolona jest zadyszka w bieganiu po boisku w tą i z powrotem? :P Szukacie kogoś, kto jednak coś tam potrafi, czy jak ktoś zaczyna od zera to też może być? :) Pytam na razie z ciekawości, bo jeszcze się nie zdecydowałam. :)
Zapraszamy KAŻDEGO bez względu na "doświadczenie" w kopaniu piłki :) Zainteresowane dziewczyny prosimy o szybki kontakt pod adresem tosini@o2.pl.


Autor tematu
Tosini
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 14-03-2012, 14:13

Post autor: Tosini »

tarnowiack pisze:
Tosini pisze:W naszej grupie są już osoby nawet do 30 lat.
zabrzmiało tak że nawet ja nie będąc kobietą poczułem sie strasznie staro... ;)
moja mała rwie sie do piłki ale ma dopiero 5 lat wiec odpada... :mrgreen: ale przekaże znajomej - kiedyś grała, moze bedzie zainteresowana.
pozdrawiam i dobrej zabawy.
Wiek jest podkreślony ponieważ wiele osób myślało, że to ogłoszenie jest dla dzieci. Jeśli twoja córka chcę grać w piłkę to w Tarnowie istnieją odpowiednie sekcje np. w Westovii Tarnów http://westovia.pl/

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Tosini, proszę uzywać opcji "edytuj", a nie pisać post pod postem.


belaa
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 21-04-2012, 10:50

Post autor: belaa »

Jestem z Tuchowa, i jestem w trakcie zakładania damskiej sekcji, w naszym miejskim klubie. Żeby powstała grupa w naszym rejonie i żebyśmy mogły grać, potrzeba jeszcze 2 drużyn. W Tarnowie na pewno znajdą się chętne dziewczyny, takie 2 sekcje mogły by powstać np. na Unii i Tarnovii :) Wtedy mogłybyśmy grać profesjonalnie, mieć treningi, mecze, i grać o punkty :)
Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji proszę pisać na e-mail bela09@interia.pl

ODPOWIEDZ