Wesprzyjmy małych piłkarzy UNIA TARNÓW w konkursie !!!!

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Wesprzyjmy ma³ych pi³karzy UNIA TARNÓW w konkursie !!!!

Post autor: Soniak »

Drodzy Tarnowianie, mam wielką prośbę szkółka piłkarska naszego klubu UNIA TARNÓW bierze udział w konkursie SZKÓŁKI PIŁKARSKIE NIVEA, i jest na tą chwile bardzo DALEKKKOOOOO, a jest szansa na to aby dzięki w miarę dobrej pozycji, szkółka otrzymała wsparcie z zewnątrz. Bardzo proszę o głosy na małych piłkarzy, można je oddać raz dziennie po zalogowaniu się w serwisie, z góry dziękuje za pomoc.

Obrazekhttp://www.szkolkinivea.pl/nursery/138.html

O akcji :

Od wielu lat NIVEA realizuje projekty zaangażowane społecznie, których idea wynika z troski o potrzeby najmłodszych.

Idea projektu zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych a także świadomości istnienia problemów w tym obszarze wynikających z braku sprzętu i funduszy. W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.
Ostatnio zmieniony 19-03-2012, 21:10 przez Soniak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Zachęcam do (...)

ad2222:
Nie żebym nie chciał, żeby UT wygrała, ale zachęcasz do najzwyklejszego w świecie oszustwa. A to, że 'inni tak robią' nie jest wcale wytłumaczeniem.
Ostatnio zmieniony 19-03-2012, 13:54 przez extremal, łącznie zmieniany 1 raz.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Autor tematu
Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Post autor: Soniak »

Mamy nowy tydzień i mam nadzieje że akcja zatoczy coraz większe kręgi i tu prośba do studentów naszych uczelni tarnowskich, aby jakby mogli wprowadzili ten temat na ich fora może to coś jeszcze pomoże, raczej nie możemy liczyć na wsparcie mediów w tym temacie, miałem nadzieje że uda się przez nie rozpowszechnić akcje w naszym mieście, niestety się bardzo myliłem, w dalszym ciągu czekam na odpowiedź z Urzędu Miasta.

Stan głosowania na 2012-03-19 Godzina 12:00:01

Miejsce : 74(0) :(
Ilość głosów oddanych dzisiaj : 189
Ilość wszystkich głosów : 4928
Średnio oddawanych głosów dziennie : 259.37

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

do ad2222


Do czego zachęcam? :lol:
Zachęcam do zabrania sprawy w swoje ręce, skoro organizator takie ustalił warunki i da się tak głosowac to sie tak głosuje. W konkursach Neosportu było wszystko jasne - jeden głos, jedno IP i walczyło się na prawdziwe głosy, tu się walczy na wytrwałość, komu się chce wiecej nabijać. :mrgreen:
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

extremal pisze: tu się walczy na wytrwałość,
Taaa, prawdziwy sportowy duch. Taki 'kibicowski'.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Post autor: Soniak »

No i zaczynamy nowy dzień, wczorajszy wieczór przyniósł nam spadek na 75 pozycje, dziś ranek powitał skokiem o dwie pozycje w górę, czyli coś zaczyna się dziać.

Mam prośbę, nie dyskutujmy nad sensownością formy głosowania bo już pisałem wam wcześniej że jestem tym zniesmaczony, ważne aby akcja z naszej strony była prowadzona do samego końca z coraz większą energią. W sytuacji medialnej oczywiście się nic nie zmieniło wiec nie będę się dalej starał o ich poparcie bo aż szkoda się odzywać, nawet portal typowo sportowy nie dał żadnego news'a szkoda, a UMT milczy czekam do jutra i się przypomnę.

Stan głosowania na 2012-03-20 Godzina 09:00:01
Miejsce : 73(+2) :)
Ilość głosów oddanych dzisiaj : 235
Ilość wszystkich głosów : 5501
Średnio oddawanych głosów dziennie : 275.05

Bardzo też dziękuje za przyklejenie tego wątku :)


Autor tematu
Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Post autor: Soniak »

Witam, mimo ilość oddawanych głosów cały czas rośnie, dalej jesteśmy w ogonie, ale przynajmniej trzymamy się na stałej pozycji parę w górę parę w dół ale przez cały czas około 75 miejsca, zachęcam do dalszej aktywności. Jak was wcześniej informowałem kontaktowałem się z Panem Grzegorzem Gotfrydem z Urzędu Miasta i dzięki jego pomocy, na stronie miasta pojawiła się informacja o tym że Szkółka startuje w tym konkursie, http://www.tarnow.pl/inde...ska-Unii-Tarnow pojawił się też banner na głównej stronie miasta Tarnów. Wiec super może doda to nam trochę głosów tej akcji :)

Stan głosowania na 2012-03-21 Godzina 13:00:01
Miejsce : 75(-1) :(
Ilość głosów oddanych dzisiaj : 182
Ilość wszystkich głosów : 6110
Średnio oddawanych głosów dziennie : 290,95
_________________

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Temat już nieaktualny spory czas, więc można odpiąć.
Oczywiście się nie załapaliśmy.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

ODPOWIEDZ