AZOTY TAURON TARNÓW 2012

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

slavo pisze:się sprzedali w Iławie a ja czuję się "wydymany" jako kibic trzymający kciuki na "swoich"

Hę? A dla mniej zorientowanych to o co chodzi?


slavo
Obywatel
Posty: 57
Rejestracja: 08-10-2010, 11:20

Post autor: slavo »

pb pisze:
slavo pisze:się sprzedali w Iławie a ja czuję się "wydymany" jako kibic trzymający kciuki na "swoich"

Hę? A dla mniej zorientowanych to o co chodzi?
... w barażu nie chcąc awansować ujmijmy to "odpuścili mecz" ;) z Jeziorakiem w Iławie
będąc drużyną lepszą i mając zaliczkę 1-0 z Tarnowa przy trybunach tak wypełnionych jakich nie widziałem nigdy wcześniej - pełen profesjonalizm. Nawet do mnie doszło jaki wynik będzie meczu który się rozegra :P miało być i było tak: http://www.zksunia.tarnow.pl/live/live.html
porażka w karnych
54 800 ml O Rh+ .... a Ty ?


coolawy
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 27-08-2010, 00:05

Post autor: coolawy »

Z tego co się orientuje to według prokuratury ten mecz był czysty, więc jest to tylko twoje prywatne zdanie.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

slavo pisze:
pb pisze:
slavo pisze:się sprzedali w Iławie a ja czuję się "wydymany" jako kibic trzymający kciuki na "swoich"

Hę? A dla mniej zorientowanych to o co chodzi?
... w barażu nie chcąc awansować ujmijmy to "odpuścili mecz" ;) z Jeziorakiem w Iławie
będąc drużyną lepszą i mając zaliczkę 1-0 z Tarnowa przy trybunach tak wypełnionych jakich nie widziałem nigdy wcześniej - pełen profesjonalizm. Nawet do mnie doszło jaki wynik będzie meczu który się rozegra :P miało być i było tak: http://www.zksunia.tarnow.pl/live/live.html
porażka w karnych
Osobiście radziłbym nie pisać takich bzdur. Chyba, że masz jakieś dowody na to? A jeżeli nie masz i "wydaje Ci się" to lepiej zamilcz. Zresztą idąc Twoim tokiem rozumowania, gdyby wygrali ten mecz po karnych to byś mówił, że kupili mecz :lol:

A co do Twoich teorii spiskowych to chyba nigdy się sportem nie interesowałeś, zwłaszcza futbolem :) Nie zawsze lepszy wygrywa mecz, a przykładów mamy w polskim, europejskim i światowym futbolu masę. Oto właśnie piękno futbolu. Wisła też kiedyś pokonała FC Barcelonę, a Borussia wyprzedza obecnie w Lidze Mistrzów Real Madryt.

Swoją drogą to nie wiem gdzie Ty miałeś "wypełnione trybuny jak nigdy wcześniej" :lol:


slavo
Obywatel
Posty: 57
Rejestracja: 08-10-2010, 11:20

Post autor: slavo »

proponuję wrócić do wątku AZOTY TAURON TARNÓW 2012 :mrgreen:
54 800 ml O Rh+ .... a Ty ?


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Beaver pisze:extremal, uwierz mi jest paru takich co pokochało to miasto, tą drużynę itp.
Ale nie możesz o tym wiedziec skoro dla Ciebie żużel to banda przyjezdnych...
Którzy to tacy miłośnicy folkloru ?!? Kołodziej ? :lol:


Bob
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 25-04-2012, 16:09

Post autor: Bob »

Lechu pisze:
Beaver pisze:extremal, uwierz mi jest paru takich co pokochało to miasto, tą drużynę itp.
Ale nie możesz o tym wiedziec skoro dla Ciebie żużel to banda przyjezdnych...
Którzy to tacy miłośnicy folkloru ?!? Kołodziej ? :lol:
Pamietaj jedno KOŁODZIEJ TO WYCHOWANEK UNII ale nie mieszkaniec... a po 2 pamietaj sprzedał sie dla kasy i dla GP w unii leszno :)

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Post autor: PrzemczaN »

Sprzedał się... Ty Bob jak zmienisz pracodawcę to też publicznie określisz się mianem sprzedawczyka? Sytuacja analogiczna.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

slavo pisze:... w barażu nie chcąc awansować ujmijmy to "odpuścili mecz" ;) z Jeziorakiem w Iławie
Daj spokój z tą mityczną Iławą. Ich już nie ma w II lidze, teraz jesteśmy my.
Nie sugeruj, że Libera, który wybrania 3 karne w decydującym specjalnie nie trafia. A potem w dogrywce karnych, nie trafił ostatniego biedny Paweł Żaba. :lol: Litości! Karne były do wygrania, w sumie dobrze, że nie wygrali, bo jeszcze by Unie degradowali mimo, że korupcja nie dotyczyła tego meczu, a tak się skład zmienił i bez pieniędzy awansowali w odmłodzonym składzie 4 lata później. Waga tamtego awansu byłaby całkowicie inna niż tego. Gdy się wygrywa wbrew przeciwnościom przechodzi się do historii.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

wróbelki w Tarnowie ćwierkają że w poniedziałek będzie w mediach podany komunikat że apel Prezydenta został wysłuchany i pieniądze na długi żużla zostały znalezione (lwią cześć pokryją azotowskie spółki) i z całą pewnością zarówno Ścigała i prawnik za darmo Wardzała okrzykną to swoim sukcesem , kosztem ... całego sportowego Tarnowa. Zobaczymy czy tak będzie rzeczywiście.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Co to są te koszty całego sportowego Tarnowa ?

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Boruta pisze:
To jest temat o żużlu, czy o tarnowskiej kopanej na szmacianym poziomie? Jest temat o piłce, tam sobie to wyjaśniajcie albo na PW.
A słyszałeś jaki poziom prezentuje San Marino. :lol: Pan Światłowski w Tarwizji tak mówił: jaki to musi być poziom - reprezentacyjny! Otóż nasi piłkarze myślę, że prezentują zbliżony. Więc proszę od szmacianych poziomów, pionów nie wyzywać. :)
Roberto pisze:Co to są te koszty całego sportowego Tarnowa ?
nie dadzą na inne sporty (znowu) - tylko na żużel, proste. Oby tak nie było.
Klepanie, gadanie, a niedługo naprawdę nie będzie Unii Tarnów. Prezes tylko przyszedł oznajmić, że znów nie ma pieniędzy - podobno miasto znalazło sponsora już dawno - od sierpnia. Podobno miasto wspomaga sport młodzieżowy, podobno miasto ma dbać o infrastrukturę sportową. Jest zero.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

extremal pisze:
Roberto pisze:Co to są te koszty całego sportowego Tarnowa ?
nie dadzą na inne sporty (znowu) - tylko na żużel, proste. Oby tak nie było.
Nie wiem jak definiują 'czyimś kosztem' ludzie wydający odgłosy małp gdy na boisko wbiega murzyn, niemniej jednak dla reszty świata pieniądze które idą w tym przypadku na żużel nie miały iść na kogoś innego, są efektem lokalnego zrywu polityczno-biznesowego i nie są nikomu zabrane, ukradzione, obiecane, więc żeby uznać je za zdobyte czyimś kosztem musiałbyś chyba być po paru wizytach na sektorze gości...

A nie, czekaj... :shock:


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Roberto pisze:są efektem lokalnego zrywu polityczno-biznesowego
Uhuhu ale się uśmiałem :lol:
Dalej nie kumam o co ten cały raban to co Azoty z zyskiem idącym w setkach milionów nie są w stanie zapłacić tego śmiesznego długu ? Prawdę powiedziawszy mogli by kupić całą tą śmieszną ekstraligę czy jak to zwą :D
Nie chcą pomóc piłce ich sprawa ale po co ta cała szopka z ''ratowaniem tarnowskiego żużla'' naprawdę dramatycznie to wygląda zakłady pracy padają ,bezrobocie się powiększa katastrofa w służbie zdrowia , likwidowane są szkoły , przedszkola , ludzie zarabiają po 1100 zł . itp itd a pan prezydent będzie żużel ratował :-|
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Kulfon pisze:Uhuhu ale się uśmiałem :lol:
A co to ma do rzeczy, ja na przykład pierdnąłem ale nie wydawało mi się to istotne w dyskusji.

Proponuję zrobić listę firm bogacących siebie i wspomagających innych kosztem tarnowskiego sportu, w szczególności piłki nożnej. Rozpocznę jedynie gdyż ta wstydliwa postawa ma niestety zasięg ogólnoświatowy więc jest tego trochę; Microsoft, Apple, Samsung, General Motors, KGHM, Sharp, proszę kontynuować, potem coś się z tym zrobi.

ODPOWIEDZ