Gadżety na Euro 2012

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Samira
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 16-03-2012, 19:50

Gadżety na Euro 2012

Post autor: Samira »

Moi drodzy, mam takie pytanie odnośnie tytułu wątku. Może ktoś wie, gdzie można zakupić w Tarnowie (które centra handlowe) jakieś fajne gadżety na euro. Buty, koszulki,czapeczki, portfele, smycze,breloki i takie tam bibeloty. Wklejam link może ktoś coś takiego widział gdzieś: http://www.dlabiura.pl/tresc_aktualnosc ... ie-gadzety nie interesują mnie typowo polskie czerwono-białe przedmioty z barwami narodowymi,a raczej te typowo z euro 2012. Nie mam czasu na odwiedzanie marketów, dlatego proszę o jakieś podpowiedzi ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Dystrybutorem maskotek jest Kolporter, więc trzeba ich szukać w jego salonikach. Z kolei w jednym i drugim Simply mają dość zgrabne kubki.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Kolporter jest dystrybutorem ? Mi się wydawało, że Carrefour w Polsce sprzedaje maskotki i wszystko z tym związane. Ale na pewno w Carrefourze są maskotki, kubki itp :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Może po prostu Carrefour jest piętro niżej albo Kolporter dysponuje "podlicencjami". Faktem jest, że ogłaszano wszem i wobec, że to właśnie Kolporterowi należy się pierwsze prawo dystrybucji maskotek.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
Samira
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 16-03-2012, 19:50

Post autor: Samira »

Dziękuje za odpowiedzi ;) czyli trzeba uderzać na Carrefour? odnoszę wrażenie, że nie wszędzie będzie szeroki asortyment tych gadżetów.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Widziałem także w Empiku i w TESCO ;)


Autor tematu
Samira
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 16-03-2012, 19:50

Post autor: Samira »

TomekMKM pisze:Widziałem także w Empiku i w TESCO ;)
Bardzo dziękuję za podpowiedź ;)

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Niedługo to bedzie wszędzie. :P Większość jest szajska, ale czasem zdaży się jakiś fajniejszy gadżet.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

extremal pisze:Niedługo to bedzie wszędzie. :P Większość jest szajska, ale czasem zdaży się jakiś fajniejszy gadżet.
Nie wydaje mi się :P 3 miesiące do Euro a tutaj nigdzie reklam oprócz sponsorów. Jakoś tak nikt tym nie żyje. To już przyjazdem Madonny się ludzie bardziej ekscytują :P


Autor tematu
Samira
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 16-03-2012, 19:50

Post autor: Samira »

No właśnie przydałoby się żeby było wszędzie dużo tych gadżetów, ale widać nie zależy im :mrgreen: własnie chciałabym coś nie kiczowatego w barwach czerwono-białych,tylko te typowe na euro. Przydałoby się, żeby nie było to kiczowate bo chciałam zrobić prezent za granicę :lol: a jak wyślę badziewie, to wrażenia nie zrobi :mrgreen:
mam nadzieję, że bliżej euro się w końcu postarają... ( tylko nie tak,jak postarali się z autostradą :-/ ). Obiecanki cacanki...

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Cubaza - mi sie wydaje, że tak. Mam nadzieje, że to szybko przejdzie bo normalny kibic już przez te niby przygotowania za wiele oberwał.

Samo to logo pozostawia wiele do życzenia, więc czego można się spodziewać? Piłki są fajne. ;) Inne rzeczy znowu z logiem PZPN to jeszcze gorzej. :mrgreen: Żadna filozofia zrobić wszelkie możliwe gadżety i dodać tam logo od kieliszków i kubków po pościel, ręczniki. Zawsze można znaleźć ciekawe alternatywy:

Obrazek
Obrazek

:mrgreen:
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Zawsze można znaleźć ciekawe alternatywy:
zaj* ciekawa alternatywna...

Breloczki i smycze widziałem w wielu sklepach. Patrzcie przy kasach.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

w sklepach reserved zdaje się widziałem różne ciuchy z logiem Euro


Autor tematu
Samira
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 16-03-2012, 19:50

Post autor: Samira »

Dzięki,dzięki dzięki za podpowiedzi ;)
Koszuli z fuck śmieszne, myślę, że ktoś przebojowy może to założyć :P aczkolowiek obawiałabym się kupić komuś taki prezent za granicę :lol: :mrgreen:


Autor tematu
Samira
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 16-03-2012, 19:50

Post autor: Samira »

Dzięki,dzięki dzięki za podpowiedzi ;)
Koszuli z fuck śmieszne, myślę, że ktoś przebojowy może to założyć :P aczkolowiek obawiałabym się kupić komuś taki prezent za granicę :lol: :mrgreen:

ODPOWIEDZ