Londyn 2012

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Londyn 2012

Post autor: dafi33 »

Cisza jak makiem zasiał .... ''specjaliści'' wyliczyli dla Polski 15 medali min gadające głowy w TVP :lol: do tej pory mamy AŻ ;) jeden medal i to nie wymieniony przez ''specjalistów'' ... Radwańskie odpadły w pływaniu 0 ogólnie zapowiada się bardzo skromnie .... nie rozumiem po co media pompują ten balon i rozbudzają nadzieję na co realnie nie ma najmniejszych szans .?


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Nie znam się za bardzo, ale się wypowiem :D Oglądałam półfinały w pływaniu, Otylia Jędrzejczak już nie tak dobra jak kiedyś... Od Pekinu sporo czasu minęło. Oglądałam i aż głos musiałam wyłączyć, bo komentator (chyba P. Babiarz) za bardzo się ekscytował... a nie było czym. Jeśli Jędrzejczak trafia do półfinału z szesnastym czasem i zamyka stawkę, to na jakie zakwalifikowanie do finału liczą dziennikarze! No to przypłynęła ostatnia w swoim półfinale i po raz ostatni w ogóle. Na igrzyskach pełno niespodzianek - młodziutkie pływaczki z Chin i bodajże z Litwy...
Z siatkarzy też zrobiono pewnych medalistów, a wyniki w kratkę. Agnieszka Radwańska to samo, a nawet gorzej.
Oby tylko ten srebrny medal nie okazał się jedynym...
dafi33 pisze:nie rozumiem po co media pompują ten balon i rozbudzają nadzieję na co realnie nie ma najmniejszych szans .?
Bo media tak lubią, no i coś robić trzeba, znaczy pisać, mówić, pokazywać... głodni sukcesów jesteśmy i po byle zwycięstwie od razu czujemy się mistrzami globu... a są lepsi od nas.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Dorota1975, szacunek za oglądanie transmisji w TVP :) A Otylia będzie pływać do 67 roku życia - tak trzeba. Nie tylko ona, bo u nas jak się uprą na jednego zawodnika to go eksploatują nonstop, nie dając szans innym.
Ewentualnie jedzie ten, kogo lubi związek, albo ten którego trener ma znajomości "na górze".


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Otylia była uprzejma coś wspomnieć o rezygnacji... zakończeniu kariery pływackiej :)
Taaa, niestety tvp1, bo eurosport się nie chciał uruchomić, a tam mają rewelacyjnych komentatorów od pływania.


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Ja oglądam tylko i wyłącznie Eurosport po pierwsze pokazują wszystko na żywo a nie jak TVP woli gadające-głowy .....dziwna jest ta polityka może zamiast kreować wirtualnie rzeczywistość powinna się skupić na pokazywaniu relacji na żywo ..... :lol:

Dzisiaj kolejny ''pewny kandydat do medalu'' odpadł z ......Senegalczykiem w pierwszej rundzie :shock:

Radosław Zawrotniak pożegnał się już z turniejem olimpijskim w konkurencji szpadzistów. Polak, który marzył o medalu przegrał z Senegalczykiem Alexandre Bouzaidem 9:15.
Porażka Zawrotniaka to wielkie rozczarowanie, bowiem sam zawodnik nie ukrywał, że będzie chciał włączyć się do walki nawet o "złoto". Tymczasem udział w turnieju zakończył już w pierwszej walce na 1/16 finału.
http://sport.onet.pl/igrzyska/szermierk ... 45883.html
Reszta podpadała poza jednym pływakiem któremu udało się awansować do szesnastki i popłynie w jednym z półfinałów .

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

W okresie miedzy olimpiadami osiągamy sukcesy, moim zdaniem dlatego bo nie ma "pewnych" zawodników. Walczą po "cichu", ale gdy zaczynają się igrzyska to mamy pewnych medalistów.
Najbardziej mi się smiać chce z Radwańskiej. Tego podniecania się na jej temat w mediach było chyba tak samo dużo, jak za czasów Małysza.
Te ohy, ahy itp. Pewna medalistka, na kortach Wimbledonu teraz wygra - a tu zonk.
Jest słynne hasło że inni przed ważnymi zawodami graja sparingi itd - nasi grają w telewizji, reklamach itd.
Coś w tym musi być.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Beaver pisze:Najbardziej mi się smiać chce z Radwańskiej. Tego podniecania się na jej temat w mediach było chyba tak samo dużo, jak za czasów Małysza.
Te ohy, ahy itp.
Noo, może nie tyle z Radwańskiej, co z tych, co to już medale złote jej przypisywali.

Beaver pisze:Jest słynne hasło że inni przed ważnymi zawodami graja sparingi itd - nasi grają w telewizji, reklamach itd.

O to to :) przed euro było to samo, a w trakcie jeszcze gorzej. Błaszczykowski wyskakiwał z każdej gazety z historią swojego życia. I wyskakuje nadal (ostatni numer "Pani"), ale drugim Beckhamem to on nie będzie :D

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Dorota1975 pisze:
Beaver pisze:Najbardziej mi się smiać chce z Radwańskiej. Tego podniecania się na jej temat w mediach było chyba tak samo dużo, jak za czasów Małysza.
Te ohy, ahy itp.
No, może nie tyle z Radwańskiej, co z tych, co to już medale złote jej przypisywali.
Przepraszam - racja chodziło mi o tych ludzi którzy juz jej gratulowali.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

O tu: http://www.sport.pl/londyn2012/1,125852 ... cjach.html

znów fatalnie....

A panowie w siatce na piasku walczą z RPA. I całkiem nieźle... mimo że plaż u nas nie ma :D

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Gdyby to stosować to każdy pijany juz o 11 rano ;p
Obrazek
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Bo polska dziadowska mentalność jest pozbawiona racjonalizmu i trzeźwego myślenia, to dlatego po 1000 lat istnienia Polska jest na takim etapie jakim jest...

Medale rozdane przed igrzyskami to śmiech na sali, a potem będzie wielkie rozliczanie jak przywieziemy 2, może 3 medale...

Do tego dochodzi krecia robota prowadzona przez polskich dziennikarzy, których poziom w 90% nie wychodzi ponad krawężnik ulicy... gdzie potrafią albo robić nagonki, albo robić nadzieję, albo budować psychozę strachu... pozbawione w ogóle racjonalizmu. Rzetelnego dziennikarstwa lub pracy reportera jest w tym ogóle może 10%.

Na Euro też przecież już po losowaniu grup wyszliśmy z grupy... taki ten obraz żałosny jest...

Ja telewizji nie oglądam prawie w ogóle i jestem dzięki temu zdrowszy... Czytuję tygodniki od prawa do lewa od Uważam Rze po Politykę - tu jest przynajmniej co poczytać...
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »


Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

A tymczasem dzisiaj trzy medale dla Polaków ... ;)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Nooo, wreszcie do przodu :)


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Przynajmniej kompromitacji nie będzie .....stopień podjarania ''komentatorów'' osiągnął taki poziom jakbyś my co najmniej prowadzili w tabeli medalowej .... jak jeszcze siatkarze zdobędą złoto to zostaniemy liderami klasyfikacji :lol:

ODPOWIEDZ