Treningi badmintona

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

Autor tematu
Rafał Skrzek
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 11-04-2013, 09:33

Treningi badmintona

Post autor: Rafał Skrzek »

Witam, zapraszam na zajęcia badmintona w każdy piątek, począwszy od 27 września w godzinach 19.30 - 21.00. Zajęcia odbywają się w ZSO nr 4, osiedle Legionów, ul Dąbrowskiego 16. Zapraszam osoby, które chcą się nauczyć grać, zagrać w badmintona lub doskonalić grę .
U nas nie ma ograniczeń wiekowych, przyjdź i poznaj nowa dyscyplinę sportu. Treningi prowadzi Rafał Skrzek, wielokrotny Mistrz Polski, trener Kadry Województwa Podkarpackiego i Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Straszęcinie. Koszt jednego treningu wynosi 20 zł, w cenę wliczony jest sprzęt i nauka. Zapisy pod nr tel. 888974550 lub mailowo baddebica@wp.pl.
Pozrawiam Rafał Skrzek


hugo54
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 10-10-2013, 09:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: hugo54 »

Badminton to dyscyplina nieco niszowa, ale dobrze, że są jeszcze miejsca, w których możemy uprawiać ten, jakby nie było ciekawy sport.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.


sigielki
Obywatel
Posty: 65
Rejestracja: 01-07-2011, 22:39

Post autor: sigielki »

cześć

czy te treningi sa jeszcze aktualne?


hughes
Prytan
Posty: 109
Rejestracja: 15-12-2010, 00:09
Kontakt:

Post autor: hughes »

1 trening kosztuje 20 zł? Drogo sie cenicie

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

To się naucz i poświęcaj komuś obcemu półtorej godziny swojego życia taniej :/ ech...


taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Post autor: taksoofka »

1 trening kosztuje 20 zł? Drogo sie cenicie
idz na nauke tenisa: 35 zl trenerowi + 47 za kort za godzine.... ehhhh

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Treningi badmintona

Post autor: TomekMKM »

Rafał Skrzek pisze:Witam, zapraszam na zajęcia badmintona w każdy piątek, począwszy od 27 września w godzinach 19.30 - 21.00. Zajęcia odbywają się w ZSO nr 4, osiedle Legionów, ul Dąbrowskiego 16. Zapraszam osoby, które chcą się nauczyć grać, zagrać w badmintona lub doskonalić grę .
U nas nie ma ograniczeń wiekowych, przyjdź i poznaj nowa dyscyplinę sportu. Treningi prowadzi Rafał Skrzek, wielokrotny Mistrz Polski, trener Kadry Województwa Podkarpackiego i Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Straszęcinie. Koszt jednego treningu wynosi 20 zł, w cenę wliczony jest sprzęt i nauka. Zapisy pod nr tel. 888974550 lub mailowo baddebica@wp.pl.
Pozrawiam Rafał Skrzek
Popieram inicjatywę z całego serce. Jedna uwaga, tak na marginesie, bez złośliwości. Os. Legionów H.Dąbrowskiego 16. Ul. Dąbrowskiego jest zupełnie gdzie indziej :).


xtr
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 28-10-2013, 09:29

Post autor: xtr »

witam
byłem na 2 treningach i powiem tak
zajęcia prowadzi profesjonalista (Rafał jest wielokrotnym mistrzem Polski w różnych kategoriach wiekowych) + udostępnia wysokiej klasy sprzęt, na hali są 4 korty więc przychodzi się "na gotowe"
więc co do ceny to 20 zeta za 1,5h to wg mnie jeszcze nie tragedia (porównując z innymi dyscyplinami)
z tym że pewnie teraz główny koszt to wynajęcie hali bo na zajęcia chodzi mniej jak 10 osób gdyby chodziło kilkanaście to by było super
no i podziw dla niego, że mu się "chce chcieć" bo dojeżdża z Dębicy
osobiście ponad 20 lat czekałem na profesjonalne zajęcia z badmintona i się doczekałem
tak że szczerze polecam, sport ogólnorozwojowy i bardzo szybki (w sumie to najszybszy na świecie ;-)


Manek2
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 30-10-2013, 09:31
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Manek2 »

Treningi są super. Ja wysłałem swoje dziecko i jest bardzo zadowolone. Szkoda ze trochę mało osób. Mam nadzieje że trener Rafał nie zrezygnuje. Teraz z tego co wiem działa "po kosztach..."
Manek2

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

xtr, Manek2 - Nie nie wcale nie wygląda jak autoreklama... :lol:


Manek2
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 30-10-2013, 09:31
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Manek2 »

Hehe autoreklama to to nie jest bo ja nie jestem trenerem ale chciałbym faktycznie troszkę ludzi namówić na badmintona bo lipa w Tarnowie z tym sportem.
Manek2


xtr
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 28-10-2013, 09:29

Post autor: xtr »

rzuf pisze:xtr, Manek2 - Nie nie wcale nie wygląda jak autoreklama... :lol:

liczyłem się z taką opinią pisząc posta
bo cóż można innego pomyśleć - pierwszy post i same "pochwały"

ale skoro napisałem że zaliczyłem "dwa treningi" to jak ktoś ma jakieś podejrzenia może przyjść sprawdzić popatrzeć pogadać
a nie doszukiwać się teorii spiskowych albo jakiegoś drugiego dna

i zrozum
zależy mi żeby trenować badmintona a jak się to nie rozwinie to będzie lipa w Tarnowie


taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Post autor: taksoofka »

xtr pisze:(w sumie to najszybszy na świecie ;-)

eeeee speedminton jest szybszy :-)


xtr
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 28-10-2013, 09:29

Post autor: xtr »

taksoofka pisze:
xtr pisze:(w sumie to najszybszy na świecie ;-)

eeeee speedminton jest szybszy :-)
hmm z tego co znalazłem w necie to lotki do speed'a osiągają ok 300km/h a rekord w badmintonie to coś ponad 490 km/h


xtr
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 28-10-2013, 09:29

Post autor: xtr »

Sekcja działa więc jak ktoś jest zainteresowany to zapraszamy

ODPOWIEDZ