Strategia rozwoju sportu w Tarnowie

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

sbs pisze:
TomekMKM pisze:gwoli ścisłości, " Stadion Miejski "Jaskółcze Gniazdo" – 16.000 miejsc, oświetlony, tor żużlowy ", raczej 13.000
http://www.zksunia.tarnow.pl/index.php?kat=stad
zgodnie z tą stroną.
Na stronie są jeszcze takie informacje m. In. dlatego, źe nie ujęto tam zamknięcia tzw. "Małej prostej"


tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tarnowianin1330 »

sbs pisze:
tarnowianin1330 pisze:Rzuciłem tylko okiem na "Strategię rozwoju sportu w Tarnowie" - Tamelu nie ma od kilku lat.To tylko tak na marginesie.
ale obiekt pozostał.
Tak, ale mi chodziło o to, że niestety nie ma klubu, więc po co go wymieniać pośród "obecnie działających wielu klubów sportowych" :?:


Autor tematu
sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Tomek KMN - to zgłoś to do klubu , sam też wyślę informacje.
były informacje że na Tamelu miała grać Westovia , drużyna na trawiaste boiska , nie na futsal ,prawda to?


tarnowianin1330
Prytan
Posty: 146
Rejestracja: 05-03-2011, 16:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: tarnowianin1330 »

sbs pisze:były informacje że na Tamelu miała grać Westovia , drużyna na trawiaste boiska , nie na futsal ,prawda to?
Mnie się to obiło o uszy kilka miesięcy temu.Ale informacja była z niezbyt wiarygodnego źródła.Nie potwierdziło się to jak widać.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

sbs pisze:Tomek KMN - to zgłoś to do klubu , sam też wyślę informacje.
były informacje że na Tamelu miała grać Westovia , drużyna na trawiaste boiska , nie na futsal ,prawda to?
Nie chciałem być złośliwy. Wszak nie o to chodzi przecież. A te 13, tudzieś 16 tysięcy to przy ogromie tej strategi jest plikus :)

ODPOWIEDZ