Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

Qbol
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 27-12-2009, 18:57
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Qbol »

Obyś miał racje ad. Jednak, skoro Justyna zdołała wygrać z dziewczyną która jedzie na dopingu to jest bardzo mocna. Ciekaw jestem jak by wyglądał ten bieg jak by Bjoergen nie miała astmy...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Normalnie by wyglądał. Justyna K., dłuuugo, długo nic - i reszta. Norweżki gdzieś w 3-ciej dziesiątce...

Obrazek
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Sfolgujcie trochę z ta astmą wczoraj Kowalczyk przeprosiła Marit za rozpetanie tej afery a ja widziałem wywiad z jakimś profesorem i on mówił że w krajach skandynawskich gdzie zawodniczki trenują na wiele nizszych temperaturach niz u nas prawie wszyscy maja astmę :!: tylko że jest to jakas odmiana troche inna i maja podawane mikro dawki a wy tu nie siejcie propagandy że na kilogramy sterydy zażywają :!:
Teraz przez kilka miesięcy bedzie wałkowany temat złota na które czekaliśmy 30 lat :roll:
Wizyta u Premiera ,Prezydenta i pewnie jeszcze 100 dygnitarzy wzyscy będą sobie przypisywac "wielki sukces" ale popatrzmy na tabele medalową i spójrzmy prawdzie w oczy ;)

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Wreszcie. Poczułem chwile emocji z letniej Olimpiady. Biegi jak to na 30 km - półtorej godziny bez historii, bieganie jak bieganie, ale te ostatnie minuty jak sprint Bolta. Strasznie się ciesze, że Justyna wygrała z dopingiem. Świetna walka. To jednak jest całkiem inny sport - jak patrze na skoki to zabawa, a tu katorga, prawdziwa walka ze zmęczeniem, z samym sobą, rywalkami za plecami. A potem to na co się czeka podczas każdej imprezy - niespodzianka. Brawo dziewczyny. W półfinale z Japonią zabrakło bardzo niewiele i szczerze bałem się, że skończy się znowu jak zwykle, ale jednak Amerykanki nie dały kompletnie rady.

Igrzyska historyczne, bardzo udane. Brawo!

6 medali zimą, 10 latem... takich proporcji jeszcze nie było.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Chyba najbardziej udane zimowe IO w ostatnich latach. Nic tylko gratulować i życzyć kolejnych sukcesów.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ