Tarnowscy sportowcy - cykl wywiadów - zobacz VIDEO !

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Tarnowscy sportowcy - cykl wywiadów - zobacz VIDEO !

Post autor: Deto »

W pierwszej odsłonie naszym gościem był Łukasza Popiela, wychowanek Unii Tarnów, obecne zawodnik drugoligowego Okocimskiego Brzesko.

Część pierwsza - http://www.youtube.com/watch?v=DU8iyOpUVSY
Część druga - http://www.youtube.com/watch?v=LlScySD6hNc

ps. Niestety troszkę słabsza jakość dzwięku. (początki są trudne ;) )

Bohaterem drugiego wywiadu był pierwszy i jedyny zawodowy bokser z Tarnowa - Dariusz Sęk.

Część pierwsza - http://www.youtube.com/watch?v=IxC3YqiSbt8
Część druga - http://www.youtube.com/watch?v=mXUz2qpAz1Q
Część trzecia - http://www.youtube.com/watch?v=hxl64NNajyQ

Wkrótce kolejne programy i kolejni goście.


ps. Jeżeli macie pomysły i chcielibyście koniecznie kogoś zobaczyć, to tutaj wpisujcie swoje propozycje.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja bym chętnie poznał kogoś kto organizuje nogę w Niecieczy. Jestem ciekaw, czy kiedykolwiek w historii polskiej piłki nożnej wieś licząca coś koło 700 mieszkańców osiągnęła tak wysoki poziom sportowy i organizacyjny.

PS W razie zajęcia I miejsca Nieciecza automatycznie awansuje do I ligi czy gra jeszcze jakiś baraż?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:Ja bym chętnie poznał kogoś kto organizuje nogę w Niecieczy. Jestem ciekaw, czy kiedykolwiek w historii polskiej piłki nożnej wieś licząca coś koło 700 mieszkańców osiągnęła tak wysoki poziom sportowy i organizacyjny.
Ty pytasz poważnie ? Jakie ma znaczenie, że to wieś licząca 700 mieszkańców ? Czy to Ci mieszkańcy stworzyli taką drużynę ? Oni dają na to kasę ? Nie bądz smieszny i skończ te prowokacje.

Jakoś jak chcesz szukać rzeczy, które Cie interesuja, to potrafisz to robić. Nie było problemem wpisac choćby Heko Czermno, wieś, która 4 lata temu grała w II lidze, czyli odpowiedniku obecnej I ligi. Wieś ta liczy ok. 600 mieszkańców.

Masz kasę to masz wynik i poziom organizacyjny ! O co ty w ogóle pytasz ?

masakra..

ps. A jak masz ochotę kogoś poznać, to jedź i poznaj ;) W sumie to w Twoim stylu ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Tarnowscy sportowcy - cykl wywiadów - zobacz VIDEO !

Post autor: gushman »

Napisałeś:
Deto pisze: ps. Jeżeli macie pomysły i chcielibyście koniecznie kogoś zobaczyć, to tutaj wpisujcie swoje propozycje.
I tyle w tym temacie. Dorośnij! Na tej samej zasadzie mogę sobie pojechać do Popieli i z nim porozmawiać, więc Twoja działalność - wg Twoich słów - pozbawiona jest sensu.

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Awansują dwa zespoły. Całe szczęście poza tą Niecieczą awansuje jeszcze klub z przeciwnego bieguna czyli Resovia Rzeszów!! Taką mam nadzieję.

Zabierzów też jest wsią to pokazuje, że awans do 1 ligi nie jest wielkim problemem. Oczywiście wiadomo jak takie wioski potem kończą...
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja nie wiem. Możesz przybliżyć ich koniec?


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Tarnowscy sportowcy - cykl wywiadów - zobacz VIDEO !

Post autor: Deto »

gushman pisze:Napisałeś:
Deto pisze: ps. Jeżeli macie pomysły i chcielibyście koniecznie kogoś zobaczyć, to tutaj wpisujcie swoje propozycje.
I tyle w tym temacie. Dorośnij! Na tej samej zasadzie mogę sobie pojechać do Popieli i z nim porozmawiać, więc Twoja działalność - wg Twoich słów - pozbawiona jest sensu.
Ok. Więc zapomniałem dodać... ZA WYJĄTKIEM GUSHMANA.

A jeżeli chcesz poznać organizatora, to spotkaj się z panem Witkowskim. Milionerem z Niecieczy, który kasy ma tyle, że stać go na zabawę piłką nożna i spełnianie wszystkich kaprysów. I nie zrozummnie źle, ale zachwycanie się nad sukcesami LZS Nieciecza jest dla mnie dziwne. Jeżeli masz olbrzymie pieniądze (ich budżet jest kilka razy większy od innych zespołów, nawet tych z ligi wyżej), to za to ma się sukces sportowy, organizacyjny i jaki tylko sobie jeszcze zapragniesz. Gdzie tu zasługa ludzi ? To nie ludzie, ale kasa ten sukces realizuje.
Ostatnio zmieniony 12-05-2010, 20:28 przez Deto, łącznie zmieniany 1 raz.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Deto - to doprecyzuj, zrób listę nazwisk, o które można prosić w związku z wywiadami.. bo ja powiem, że chcę wywiad z kimśtam z Cracovii i będzie foch.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Keleos pisze:bo ja powiem, że chcę wywiad z kimśtam z Cracovii i będzie foch.
taka opcja nie wchodzi w grę z wiadomych względów :P

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Keleos pisze:Ja nie wiem. Możesz przybliżyć ich koniec?
wycofanie i powrót tam gdzie ich miejsce. :)
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

ODPOWIEDZ