Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze:Extremal: krótko podsumuję ten wątek - macie (Unia) takich działaczy, więc nie spodziewaj się sponsorów z walizkami kasy. Trzeba zmienić władze klubu, a kto najlepiej to może zrobić? Oczywiście kibice. Teraz wiem, że żal Wam patrzeć na LKS Niecieczę, ale to wina tylko i wyłącznie działaczy Unii - nikogo innego. To musisz zrozumieć, a nie rzucać oskarżenia o 'psucie rynku' (to jakiś zwrot z poprzedniej epoki chyba???). Bruk-Bet ma pieniądze, i to jego sprawa co z nimi zrobi - chciał dać Unii, działacze się nie zgodzili - trzeba było wtedy protestować, brak kibiców na 1-2 meczach, jakieś transparenty z odpowiednimi hasłami... Może jako klub (zawodnicy+działacze+kibice) po prostu nie zasługujecie na dobrego i bogatego sponsora?
Wybacz, ale jaki masz iloraz inteligencji ?? ;) Bo pisze którys raz, a Ty dalej swoje. Co mamy my- kibice zrobić ? Mam iść i postarszyć władze Azotów ? Żeby łaskawie zechciały zostawić sekcje piłkarska i ten klub w spokoju ? Czy ty tego nie rozumiesz ??????

To jest aż tak cięzkie ??

Ten klub byłby już na prostej, gdyby nie działania Azotów. To one zmieniły prezesa i wstawiły swojego, gdy zaczęło się coś dziac w sprawie terenów i oddłużenia.

Pisałem już, że o ile kiedyś ZA ratowały i utrzymywały ten klub, to teraz sa jego gwozdziem do trumny. Mało tego, planowana jest kolejna zmiana prezesa, na... oczywiście kolejnego z Azotów.

Tak nigdy nic sie nie naprawi i nie zrobi. Można jedynie doraźnie pomagac czy ratować.
Weredyk pisze:Deto a czy od czasu Grzyba byl ponawiany temat? Minelo kilka lat od tego zdarzenia. Sadze, ze dotychczasowi dzialacze obawiaja sie o to ze pierwszym posunieciem bedzie ich odsuniecie od działania. Dlatego tez jakos zbytnio im nie zalezy na wchodzeniu glownego sponsora i zapewne przy okazji udziałowca. Niestety tu nie ma mysli o sporcie z prawdziwego zdarzenia, awansie, itd, tylko realizacja partykularnych interesów.
Szanowny kolego. Ten klub nie ma działaczy. Jest w chwili obecnej może 2 osoby, które działaja, by pomóc. Nikt sie nie boi odsunięcia, bo one wykonują to za darmo. Jeżeli sprawa wejścia miała zależeć od tych osób, to już dawno by sie na to zgodzili. Niestety ZA blokują wszystko co sie da :(

Mało tego, to była sytuacja na jesień, że mieli pretensje, że Unia nie zagrała 1 meczu w ksozulkach z ich logo. Problem tylko w tym, że juz prawie od roku nie płacą za reklamę. Mało tego, jest umowa, która zobowiązuje ich do płacenia, ale myslsiz, ze sobie cos z tego robią ?

Umowa się skończyła, ZA wiszą klubowi spore pieniądze, ech... chore to :/
Ostatnio zmieniony 04-06-2010, 21:26 przez Deto, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

gushman pisze:
Mr Greenback pisze:Jak znam życie to usłyszymy za rok lub 2, że Witkowski wniesie aportem drużynę do spółki piłkarskiej Unia Tarnów i zacznie grac w Mościcach. Oczywiście jeżeli uda sie mu dojść ładu z pseudodziałaczami od ZKSu.
A mógłby zrobić tak, że będzie wynajmował stadion od miasta, drużynę przemianuje na Bruk Bet Tarnów i będzie grał w miejsce Bruk Betu Nieciecza? Bez wchodzenia w koneksje z Unią.
Mógłby. Tyle, że nie sądzę aby przyciągneło to kibiców. Stadion może być przedmiotem wynajmu,, jeżeli tylko miasto by chciało wynajmować, a LKS Nieciecza chciała na nim grac to nie widzę przeszkód.
Inne opcje typu fuzje, granie na licencjach itd. to póki co zupełna abstrakcja. I nie sadze abyśmy byli świadkami czegoś takiego.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

LKS Nieciecza Bruk-Bet

Post autor: ad2222 »

Próba scalenia całej, toczącej się w trzech wątkach, dyskusji o nowym beniaminku I ligi ;)

Na razie będzie przyklejony, jak już się wszyscy zorientują, to odkleimy.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: LKS Nieciecza Bruk-Bet

Post autor: Deto »

ad2222 pisze:Próba scalenia całej, toczącej się w trzech wątkach, dyskusji o nowym beniaminku I ligi ;)

Na razie będzie przyklejony, jak już się wszyscy zorientują, to odkleimy.
Po pierwsze nie musi byc przyklejony, by sie ludzie zorientowali ;)

Po drugie to forum o Tarnowie.

Po trzecie odklejam ten temat, bo nie sztuka jest podniecać się, że ktoś coś zrobił. Sztuką jest samemu coś zrobić lub pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Jeżeli Ad2222 nie akceptujesz mojej decyzji z odklejeniem, to usuń mnie z moderatora. Jeszcze tego brakowało żebyśmy reklamowali wieś.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

"zostawcie Titanica..." - przykleić i kazać Deto codziennie oglądać ; P

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Powiem tak. Może doczekamy prywatyzacji tego folwarku - Azotów. Niestety klub ZKS Unia jest Zakładowy w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie wiem czy funkcjonuje gdzieś w Polsce taki klub, z takim marnym efektem i w takim bałaganie. My kibice może byśmy coś poradzili ze 3 lata temu, mogłaby być jakaś konkretna manifestacja, teraz jest ciężko. Kto może Azotom przemówić do rozsądku? Chyba tylko Miasto, gdyby miało koncepcje odnośnie sekcji, tak jak to dzieje się w niektórych miastach.

Kiedy jest szansa, że Marciniak opuści swój tron i sprywatyzują AZOTY? ;)
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Buster Keaton
Obywatel
Posty: 48
Rejestracja: 30-05-2010, 23:34

Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Post autor: Buster Keaton »

Kto jest właścicielem stadionu Unii i co jest dokładnie własnością Z.A ?


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Post autor: Deto »

Buster Keaton pisze:Kto jest właścicielem stadionu Unii i co jest dokładnie własnością Z.A ?
Stadion Unii to Stadion Miejski. Azoty nie są wlascicielem w zasadzie niczego :)calosc terenow zostala przekazana stowarzyszeniu ZKS "Unia" kilka lat temu. Tyle, ze o tych terenach decyduje Rada Klubu i tutaj jest pies pogrzebany. Wtej radzie na 5 czlonkow aż 3 to ludzie z Azotow. Czyli wlasciclem jest Unia ale decyzje tak naprawdę podejmują Azoty.


Buster Keaton
Obywatel
Posty: 48
Rejestracja: 30-05-2010, 23:34

Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Post autor: Buster Keaton »

No tak. Nie może być wszystko zbyt proste. Nie rozumiem tego układu. Kto tu kogo na kasie przekręca ? Miasto daje kasę a nieudolnie rządzi Z.A ? Czy jest jakaś pozytywna strona tego układu dla miasta i kibiców ?
Zastanawiam się czy byłaby możliwość odcięcia się miasta od Z.A. Na przykład miasto jest właścicielem stadionu i zakłada własną drużynę o nazwie M.K.S UNIA TARNÓW zachowując barwy i herb klubowy.
Może jest jakiś sposób żeby Z.A zrezygnowały z mieszania się w sprawy piłki nożnej skoro nie mają zamiaru zajmować się tą dyscypliną ?

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

czytam, zgadzam się, a czasami się nie zgadzam, czasami się wtrącam, ale jestem tutaj, pamiętajcie o mnie :p i żeby rozładować atmosfere dodam z młodzieńczym entuzjazmem: jak dorosnę, wszystko to zmienię na lepsze.

tak nawiasem.


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Post autor: Deto »

Buster Keaton pisze:No tak. Nie może być wszystko zbyt proste. Nie rozumiem tego układu. Kto tu kogo na kasie przekręca ? Miasto daje kasę a nieudolnie rządzi Z.A ? Czy jest jakaś pozytywna strona tego układu dla miasta i kibiców ?
Zastanawiam się czy byłaby możliwość odcięcia się miasta od Z.A. Na przykład miasto jest właścicielem stadionu i zakłada własną drużynę o nazwie M.K.S UNIA TARNÓW zachowując barwy i herb klubowy.
Może jest jakiś sposób żeby Z.A zrezygnowały z mieszania się w sprawy piłki nożnej skoro nie mają zamiaru zajmować się tą dyscypliną ?
Uczciwie by bylo pozwolic dzialac tym, którzy to czują i kochają. Są na szczęście ludzie dla których ważniejsze jest dobra tego klubu, poszczególnych drużyn czy zawodników. Niestety przy tej blokadzie ze strony pewnych ludzi ;) wiele się zdzialać nie dać. Czasem ręcę opadają, bo czlowiek chce dobrze, a tu z kilku stron ktoś dorzuca kolejne problemy.

W sumie, to nie dziwię się, że Bruk Bet zainwestowal w Niecieczy. Tutaj, gdyby pojawila sie wieksza kasa, pojawiliby się też Ci co zawsze. Tak bylo gdy odzywal zuzel, tak bylo przy okazji innych sukcesow.


Buster Keaton
Obywatel
Posty: 48
Rejestracja: 30-05-2010, 23:34

Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Post autor: Buster Keaton »

Dlatego zastanawiam się czy jest jakiś sposób na to by uzdrowić sytuację. Nie wiem kto robi problem ale może miasto (skoro bierze udział w zarządzaniu i jest właścicielem) powinno postawić sprawę jasno. Albo bierzecie się panowie do pracy albo za rok jak nie dacie rady zbieramy się do pracy sami ale niestety bez was (czyli bez Z.A , bo rozumiem że to jest głównym źródłem problemu).

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

mi się wydaję, że reanimowanie i próba zbudowania wielkiej Unii może się kalkulować tylko ludziom z pasją którym zależy i którzy widzą potencjał oczami kibica, bo w czystej kalkulacji biznesowej jaką musi kierować się miasto może to być trochę pasztet.


Buster Keaton
Obywatel
Posty: 48
Rejestracja: 30-05-2010, 23:34

Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Post autor: Buster Keaton »

Pasztet to chyba jest teraz i trzeba jakiś sposób znaleźć żeby było lepiej.
Nie wiem tylko na kogo tu próbować wywierać nacisk. Na Z.A które oficjalnie nie są właścicielami niczego. Czy na U.M który powie że nie ma na nic wpływu ?
Kto tu rządzi ?
Do czasu aż się tego nie wyjaśni to nie będzie wiadomo jaki system postępowania wybrać.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ależ wy jesteście przekorni - kiedy w temacie o Unii Tarnów pisaliśmy o LKS Niecieczy, zorbiłem osobny temat, przesunąłem ostatnie posty z tego i z drugiego tematu... a teraz skrobiecie w temacie o LKS Niecieczy o Unii Tarnów :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ