Ludowy Klub Sportowy Nieciecza Bruk-Bet

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Deto pisze:"Zimny Lech rusza w trasę"
- ryzyko czego? Ja rozumiem, że mamy jednego, świętego Lecha, ale nie przesadzajmy.


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Goscinny pisze:
Deto pisze:"Zimny Lech rusza w trasę"
- ryzyko czego? Ja rozumiem, że mamy jednego, świętego Lecha, ale nie przesadzajmy.
Nie, niczego ;)

Przeczytaj kilka ostatnich postów, poza oczywiście nasza prywatą z gushmanem ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

hmm.. a to było coś poza prywatą jeszcze? :P


Renegat
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 08-06-2010, 06:52

Post autor: Renegat »

Moje zdanie co do Brukbetu jest takie: Nazwa zostaje (bo jakże mogło by być inaczej) Mecze rozgrywane w pierwszej rundzie na Unii. W zależności od ilości ludzi chodzących na mecze w drugiej rundzie albo wraca na swoje albo uważa że gra warta świeczki. Ja uważam że te 4 tysiace szacując rozsądnie pojawiałoby się bo na tarnowską piłkę nie ma co liczyć. Gdziekolwiek poruszany jest temat - ludzie wypowiadaja się, że w Tarnowie na pierwsza lige chodzili by na pewno i lata im to czy nazywa sie to unia tarnovia czy iskra. Owszem dla właściciela wazny jest Brukbet ale zastanowiłbym sie na jego miejscu dla rozpoznawania marki w Polsce czy nie użyłbym miasta tarnów w nazwie. Owszem przez poł roku można się nakręcać ze to wioska ale czy w dłuższej perspektywie dla samego Brukbetu nie warto spojrzeć na sprawę szerzej pod katem marketingowym?!...
Renegat Tarnowski

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

ludzie wypowiadaja się, że w Tarnowie na pierwsza lige chodzili by na pewno i lata im to czy nazywa sie to unia tarnovia czy iskra.
yhmmm, potem zderzą się z rzeczywistością. ;)

Bruk Bet zostaje w swojej wsi albo inwestuje w Unie Tarnow nie ma innej opcji!
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Renegat
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 08-06-2010, 06:52

Post autor: Renegat »

extremal pisze:
ludzie wypowiadaja się, że w Tarnowie na pierwsza lige chodzili by na pewno i lata im to czy nazywa sie to unia tarnovia czy iskra.
yhmmm, potem zderzą się z rzeczywistością. ;)

Bruk Bet zostaje w swojej wsi albo inwestuje w Unie Tarnow nie ma innej opcji!
Czy nie ma innej opcji?! hmmm

Obserwując pana Witkowskiego z pozycji Tarnowa z dużą dozą neutralności emocjonalnej uważam go za człowieka porządnego z całym zakresem inwentarza lingwistycznego rozciagajacego się od sfery biznesu poprzez umiejętności analizy tego co dzieję się wookół tego co robi, skromności - zważywszy na miejsce jakie zajmuje.. a kończąc na darze wizjonerstwa wzgledem tego co chce osiągnać jeszcze. Wszystkie te cechy wpłynęły na zdobycie przez niego takiej a nie innej pozycji. Wszystkie te cechy zaprzeczają również Twojemu stwierdzeniu , ze nie ma "innej opcji" odbieram je jako próbę zaklinania przez Ciebie rzeczywistosci. Obydawaj wiemy, że opcje są, a Twoja jest jedną z najmniej prawdopodobnych. Bo jakakolwiek by się nie zrealizowała nałeżałoby zapytać wcześniej ze strony właściciela Brukbetu dlaczego właśnie ta?! J a pozwolę sobie skupić się na własnej a mianowicie doświadczenia podbnych klubów. Właściciel Groclinu uważał podobnie jak teraz w Niecieczy: kameralny stadionik..kameralna atmosfera i zwrócenie uwagi świata na miejsce, w którym sie to dzieje. Darujac sobie analizę dojrzewania realizacji tych załozeń - w pewnym momencie uzanał, że bedzie to miało wszystko sens jak będzie osadzone w większej aglomeracji niż Grodzisk, bo dotowanie dotowaniem , ale na mecze musi chodzić kilka tysięcy osób, żeby działalność jego nie okazała sie czystą fanaberią a perspektywie groźbą dokładania bez otrzymywania w zamian oczekiwanej satysfakcji. Rozumiem co teraz moze pomyśleć rodowity Niecieczanin:-( on by chciał żeby to w Niecieczy i w ogóle..na jego miejscu też pewnie bym tak chciał..ale chcieli tak również w Grodzisku..Pozycja firmy Pana Witkowskiego świadczyć może, że zdolności anlityczne jej właściel posiada, a emocje w wydawaniu pieniędzy nie są dobrym doradcą...Co do perspektywy Tarnowa...to co powiedziałem nie mamy szans na zapełnienie pustki i rozgoryczenia z pozycji kibica lokalnego..stąd nawet gdyby nazwa klubu brzmiała Brukbet Tarnów to nie ma co sie faflunić.. Moze więc warto bazę treningową zostawić w Niecieczy a meczy choćby ze wzgledów marketingowych rozgrywać w tarnowie - powiedzmy że narazie byłby to flirt bez zobowiazań.. Serdecznie pozdrawiam:-)
Renegat Tarnowski

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

stąd nawet gdyby nazwa klubu brzmiała Brukbet Tarnów to nie ma co sie faflunić
Będziemy się faflunić, już lepiej żeby Tarnów grał w III lidze, niż żeby Tarnów był wieśniakiem na całą Polskę. ;)
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

... powiedzial extremal, decydujący głos w tarnowskiej Piłce Nożnej :) Coraz bardziej mi się to podoba - LKS Tarnów Bruk Bet :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze:Coraz bardziej mi się to podoba - LKS Tarnów Bruk Bet :)
Po co te prowokacje z Twojej strony ?



dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Goscinny pisze:Deto, to już nie wolno nikomu poza Unią kibicować?
Możesz ale potem różnie to bywa ;)


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

dafi33 pisze:
Goscinny pisze:Deto, to już nie wolno nikomu poza Unią kibicować?
Możesz ale potem różnie to bywa ;)

Interesujesz się piłką nożną ? Kiedy byłes ostatni raz na meczu ?

Lubisz teraz Bruk-Bet , bo awansował do 1 ligi ? Czy może interesowałes sie i kibicowałes im również w 5 czy 3 lidze ?

Wybacz, ale ludzie, którzy zaczynają się interesować dana druzyną czy dyscypliną sportu w momencie, gdy dany zespół osiągnął sukces, nie moga liczyć na mój szacunek :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Czyli można się spodziewać, że jak Unia awansuje do np. I ligi, to będziesz postulował o darmowe wejściówki dla kibiców sukcesu, bo przecież wstyd byłoby wziąć od nich kasę, prawda?

Szanuj każdego kibica, bo to największy sponsor klubu. I nie mówię tylko o pieniądzach, które zostawia w kasie przed stadionem, ale o karcie przetargowej, jaką daje klubowi w negocjacjach ze sponsorami.

Na Unii masz tylko prawdziwych kibiców. I zawodnicy grają za darmo a klub zadłużony jest po uszy.

PS Jeżeli zdecydujesz się odpowiedzieć na ten wpis, to podejmij proszę wreszcie rzeczową dyskusję zamiast osobistych wycieczek w moją stronę. Nie szanujesz mnie - z bólem i cierpieniem, ale to znoszę i kiedyś się wyliżę. Ale jest tu na forum jeszcze wielu innych użytkowników, którzy już są tym zacietrzewieniem zmęczeni.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto pisze:Wybacz, ale ludzie, którzy zaczynają się interesować dana druzyną czy dyscypliną sportu w momencie, gdy dany zespół osiągnął sukces, nie moga liczyć na mój szacunek
Ale mam nadzieję, że nie będziesz pluł mi pod nogi :)

Dla Twojej i reszty informacji: nie jestem kibicem, nie oglądam meczów, no może czasami jakiś ciekawy - teraz będzie szansa, bo ciekawym meczy więcej będzie.

Cieszy mnie sukces Bruk Betu, a tak jak cieszy mnie sukces, jakby nie było - lokalnej drużyny, tak smuci Twoje, Deto i extremala zacietrzewienie i piana na ustach. Wystarczy głęboki oddech, uśmiech, i jak to mówi Ojciec Dyrektor - "Alleluja i do przodu".
:mrgreen: :mrgreen:
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Renegat
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 08-06-2010, 06:52

Post autor: Renegat »

Cieszy mnie sukces Bruk Betu, a tak jak cieszy mnie sukces, jakby nie było - lokalnej drużyny, tak smuci Twoje, Deto i extremala zacietrzewienie i piana na ustach...

Popieram w całej rozciągłości...Co niektórzy nie mają wyobraźni że można chcieć oglądać mecze dla samego widowiska..Jeżeli w tym widowisku uczestniczy drużyna z regionu to do odczuć estetycznych mogą dojść emocjonalne wówczas można mieć dobrą zabawę... Szczycenie się , że jest się wiernym kibicem np najlepszej drużyny ( średniak III ligi) miasta 120 tysięcznego ( ..hmmm..jak daje to komuś satysfakcję to niech ją czerpie z tego, ale niech nie deprecjonuje satysfakcji innych bo w ostatecznym bilansie może się okazać że to co dla krytykującego jest sufitem dla krytykowanego może być podłoga..Pozdrawiam i życzę zdrowych emocji sportowych płynących z właśnie rozpoczynających się mistrzostw świata - no chyba że ktoś ze względu na brak tam drużyny Polskiej nie będzie uczestniczył w nich jako kibic. jak forum pokazuje takie przypadki mogą się zdarzyć..
Renegat Tarnowski

ODPOWIEDZ