Piłka nożna III liga - Unia Tarnów

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

dafi33 pisze:transparent wzywający ścigałę do jakichkolwiek działań , azoty również ''pozdrowione''
A potem dziwić się, że kasy nie dają.


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Goscinny pisze:
dafi33 pisze:transparent wzywający ścigałę do jakichkolwiek działań , azoty również ''pozdrowione''
A potem dziwić się, że kasy nie dają.
To jedyne co potrafiłeś zauważyć i napisać? heh...

Dziś na stadionie prawie 2 tysiące widzów! Ktoś powie, że nie ma zainteresowania piłką nożną w naszym mieście?

Unia powiększyła przewagę nad 2 miejscem do 7 punktów!

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Dodaj jeszcze, że wejście na stadion i woda mineralna są za darmo. To mimo wszystko dość istotny aspekt wpływający na frekwencję.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Deto, nie ja zacząłem "relację" od pochwalenia się, że doj.... prezydentowi i Azotom. Jak to na meczu. Ale co to ma wspólnego z kibicowaniem - nie wiem, ale ja nie jestem kibicem i się nie znam.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3787
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

dafi33 pisze:obecny w młynie poseł Wardzała który przejawia jakiekolwiek zainteresowanie naszym klubem :D
A mnie to zaciekawiło. Jakie zainteresowanie przejawia? To znaczy co takiego robi?


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Goscinny pisze:Deto, nie ja zacząłem "relację" od pochwalenia się, że doj.... prezydentowi i Azotom. .
Ale to Ty tak to odczytałeś :lol: Nie przypominam sobie aby coś takiego miało miejsce, za to przypominam sobie transparent skierowany do Prezydenta o treści, o ile dobrze pamiętam" Panie Prezydencie R. Ścigała - uratuj piłkarską Unię".

Cieszysz się, że drużyna z Twojego miasta jest bliska awansu do II ligi po kilkunastu latach i do tego grając praktycznie cały sezon za darmo?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto pisze:Cieszysz się, że drużyna z Twojego miasta jest bliska awansu do II ligi po kilkunastu latach i do tego grając praktycznie cały sezon za darmo?
Ja się bardzo cieszę, ale idąc tym tropem każmy po awansie płacić piłkarzom za każdy mecz - wtedy I. liga murowana, taką będą mieli ochotę do gry.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

ad2222 pisze:
Deto pisze:Cieszysz się, że drużyna z Twojego miasta jest bliska awansu do II ligi po kilkunastu latach i do tego grając praktycznie cały sezon za darmo?
Ja się bardzo cieszę, ale idąc tym tropem każmy po awansie płacić piłkarzom za każdy mecz - wtedy I. liga murowana, taką będą mieli ochotę do gry.
edit: Chyba emocje jeszcze nie opadły i źle odebrałem ten post ;) Ale już był taki prezes, który stwierdził, że skoro lepiej im idzie gra za darmo, to po co im w ogóle płacić ;)

A co do I ligi, gwarantuje Ci, że w tych chłopakach jest tyle ambicji i woli walki, że wszystko możliwe. Tak czy inaczej, nie ma co wybiegać w przyszłość. Druga liga na razie wystarczy w zupełności :)
Ostatnio zmieniony 05-05-2012, 22:28 przez Deto, łącznie zmieniany 2 razy.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Ale, że co ?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Deto pisze:edit: Chyba emocje jeszcze nie opadły i źle odebrałem ten post
Jeżeli uraziłem, to przepraszam - Ciebie albo drużynę. Ale takie rozwiązanie się narzuca samo. Ja tylko je wyartykułowałem.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Deto pisze:Druga liga na razie wystarczy w zupełności
A czy stadion Unii spełnia wymagania II ligi? Pytam, bo nie mam pojęcia czy przypadkiem nie będzie tak, że Unia awansuje, ale nie będzie miała gdzie grać.


Bob
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 25-04-2012, 16:09

Post autor: Bob »

Dzis widziałem jak i poprzednich meczach ze ten zespół jak nic zasługuje na AWANS!!!!!
Na stadionie nie tylko przychodzą osoby "starsze" jak i młodzież, matki z dziecmi czego NAPEWNO brakowało na żużlu w tych chwilach gdzie Unia była w 2 Lidze! nic teraz trzeba pomyślec jesli bd 1 liga tarnowa to powinnien być komplet na UNII :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny pisze:czy przypadkiem nie będzie tak, że Unia awansuje, ale nie będzie miała gdzie grać.
Eeee, w promieniu 25km znajdzie się przynajmniej jeden stadion dostosowany do wymogów II Ligi :) Ba, nawet pierwszej!
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Goscinny pisze:
Deto pisze:Druga liga na razie wystarczy w zupełności
A czy stadion Unii spełnia wymagania II ligi? Pytam, bo nie mam pojęcia czy przypadkiem nie będzie tak, że Unia awansuje, ale nie będzie miała gdzie grać.
Z tego co już wiemy, to remontu wymaga pomieszczenie dla sędziów, trzeba przygotować pomieszczenie dla delegata, oraz krzesełka w sektorze gości. Więcej konkretów będzie wiadomo już na początku tygodnia, ponieważ na stadionie pojawi się delegacja PZPN z Warszawy, która będzie wizytować i oceniać stadion.
Ostatnio zmieniony 05-05-2012, 23:50 przez Deto, łącznie zmieniany 1 raz.


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

Lubię Niecieczę... ale nie mogę się powstrzymać żeby tego nie napisać.

Dziś frekwencja w Niecieczy (1 liga) 1500 osób
w Tarnowie (3 liga) 1800 osób

O czymś to świadczy... i raczej nie tyle o niskim zainteresowaniu w Niecieczy bo gdzie indziej w 1 lidze jest niewiele lepiej, ale o tym że Unia posiada ogromny potencjał kibicowski... nie zmarnujmy tego

Zablokowany