Piłka nożna III liga - Unia Tarnów

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
Zablokowany

suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Tylko pogratulować piłkarzom Unii Tarnów awansu do drugiej ligi mimo tak trudnej sytuacji finansowej, jaką mieli przez cały sezon.

Teraz trzeba obrotnych ludzi, aby poszukali wśród różnorakich firm jakiegoś przyzwoitego sponsoringu coby wystarczył na drugą ligę. Wyjazdy będą znacznie dalsze aniżeli w obecnym sezonie.

Jak w czasie dzisiejszej transmisji z Limanowej usłyszałem ile większych i mniejszych firm sponsoruje ten małomiasteczkowy klubik, to nie mogłem uwierzyć, że w ponad stutysięcznym Tarnowie nie można znaleźć kilka firm coby nie skąpili grosza na tak popularną dyscyplinę sportu.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

suraiw pisze:w ponad stutysięcznym Tarnowie nie można znaleźć kilka firm coby nie skąpili grosza na tak popularną dyscyplinę sportu.
Może dlatego, że dalej Unia jest kojarzona z Azotami? A kto Azotom w Tarnowie podskoczy? No kto?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

ad2222 pisze:
suraiw pisze:w ponad stutysięcznym Tarnowie nie można znaleźć kilka firm coby nie skąpili grosza na tak popularną dyscyplinę sportu.
Może dlatego, że dalej Unia jest kojarzona z Azotami? A kto Azotom w Tarnowie podskoczy? No kto?
nikt , ponieważ Azoty sponsorują wszystko i są mecenasem wszystkich prestiżowych wydarzeń w Tarnowie.
ale , panowie i panie, dziś budzimy się w drugoligowych Tarnowie , to wielki precedens na skale kraju że się udało, mówcie co chcecie, my się cieszymy!


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Na wyjezdzie 320 osób w tym Wisła 170 (za kibice net ;) ) .
Spokojnie jak azoty przejmą sąsiedzi z Rosji szybko zrobią porządek z lokalnymi układzikami i skończy się łożenie bajońskich sum na żużlowców przez azoty .
Wielki sukces stał się faktem brawo dla drużyny za mega-ambicję na pohybel :D
Zapraszam na świętowanie jutro na mecz zgodowy Unia - Wisła godz.18 . :D


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

dafi33 pisze: Spokojnie jak azoty przejmą sąsiedzi z Rosji szybko zrobią porządek z lokalnymi układzikami i skończy się łożenie bajońskich sum na żużlowców przez azoty .
I po co takie czarnowidztwo?
Po pierwsze nie prędko przejmą.
Po drugie, dlaczego cokolwiek co jest związane z piłką nożną, musi być przeciwko żużlowi?

Przede wszystkim Unia dla kibiców tego klubu jest kojarzona z wszystkimi dyscyplinami jakie w tym klubie są i ci sami kibice są w młynie na zawodach żużlowych, jak i na meczach piłkarskich.
Od wielu, wielu lat jestem z Mościckim klubem i trzymałem kciuki za upadającą sekcję żużlową tak samo jak teraz trzymam kciuki za odrodzenie się piłki nożnej na Z3.

Tylko jacyś przypadkowi kibice nie mogą zrozumieć, że Unia to Mościce, że Unia to Z3 i wszystko to, co wokół tego klubu - stadionu się kręci.

Po prostu wkurzają mnie takie głupie i niezdrowe wojenki grupki kibiców nie służące w żadnym wypadku tarnowskiemu sportowi.
Jest to po prostu żałosne :evil:
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

suraiw pisze:
dafi33 pisze: Spokojnie jak azoty przejmą sąsiedzi z Rosji szybko zrobią porządek z lokalnymi układzikami i skończy się łożenie bajońskich sum na żużlowców przez azoty .
I po co takie czarnowidztwo?
Po pierwsze nie prędko przejmą.
Po drugie, dlaczego cokolwiek co jest związane z piłką nożną, musi być przeciwko żużlowi?

Przede wszystkim Unia dla kibiców tego klubu jest kojarzona z wszystkimi dyscyplinami jakie w tym klubie są i ci sami kibice są w młynie na zawodach żużlowych, jak i na meczach piłkarskich.
Od wielu, wielu lat jestem z Mościckim klubem i trzymałem kciuki za upadającą sekcję żużlową tak samo jak teraz trzymam kciuki za odrodzenie się piłki nożnej na Z3.

Tylko jacyś przypadkowi kibice nie mogą zrozumieć, że Unia to Mościce, że Unia to Z3 i wszystko to, co wokół tego klubu - stadionu się kręci.

Po prostu wkurzają mnie takie głupie i niezdrowe wojenki grupki kibiców nie służące w żadnym wypadku tarnowskiemu sportowi.
Jest to po prostu żałosne :evil:

Dobrze gada, dać mu wódki! Dokładnie. podpisuje się pod Twoimi słowami obiema rękami ;)

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Jak już to na Unii są dwie sekcje jeżeli chodzi o kibiców - piłka i żużel.
To jest wszystko nieważne, liczy się II liga... Stal Rzeszów, Resovia, Motor Lublin, Wisła Płock, Olimpia Elbląg, Radomiak, Wisła Puławy, Stal Stalowa Wola... Avia Świdnik lub Siarka Tarnobrzeg... jednym słowem - CYWILIZACJA. :mrgreen:

Feta na stadionie po meczu, w szatni i w Tarnowie na Rynku:
http://www.youtube.com/watch?v=wbxX95atk20

:D

Obrazek

limanowski Rynek:
Obrazek

Generalnie było konkretnie :!: Nadkomplet - nie mieściliśmy się w klatce, część była na sektorach gospodarzy, część ogladała zza płotu, potem pełna feta... ale nie ma co jej kończyć, za długo na nią czekaliśmy. Jutro od godz. 18 bawimy się dalej. UNIA z WISŁĄ! :D
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Ponieważ temat wątku jest już nieaktualny :) - zamykam wątek i otwieram bardzo podobny, ale o prawidłowym na dziś tytule.

Zablokowany