jaki rower

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

leoxx
Obywatel
Posty: 50
Rejestracja: 29-12-2009, 12:29

Post autor: leoxx »

A co myślicie o Accent Freeliner? http://www.bikekatalog.pl/2011/rowery/7 ... liner.Man/ Czy bardziej polecanie Kross Tarnsalp? czy jakieś inne propozycje możecie podać dla tej klasy rowerów?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Zależy do czego chcesz ten rower. Jk do jazdy do lasku po mieście i po "bułki do sklepu" to w sam raz.
Kross ma lepszą korbę, lepsze przerzutki, markowe opony, ale jest tez droższy o 150 zł. Obydwa mają nieszczęsne regulowane mostki które będą skrzypieć prędzej czy później. Kross nie ma osłony łańcucha, co przy jeździe "po cywilu" się przydaje. Kross ma bardzo atrakcyjne ceny (nie mam sklepu rowerowego ani nie jestem spowinowacony z producentem) :P. Bardzo dobre ceny ma też unibike.

http://www.unibike.pl/vipergts.html
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Zgodnie z Waszymi poradami zamówiłem sobie Kellys Axis. W poniedziałek ma być u mnie. Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Rower pewnie będzie zapakowany fabrycznie i wymagał złożenia. Czy to da się zrobić w miarę dobrze w domu (narzędzia mam, trochę też umiem się nimi posługiwać ;) ) czy lepiej się wybrać do serwisu. A jeśli serwis to jaki polecacie ?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

halford, w sumie to pewnie przyjedzie ze skręconą kierownicą i odwróconymi pedałami. Dasz radę. Do serwisu to ew. jak przejedziesz trochę kilometrów żeby ci linki naciągnęli i takie tam regulacje, chyba, że sam to umiesz robić.
Na forum masz paru maniaków, jak się usmiechniesz to pewnie ktoś podjedzie i ci go złoży i wyreguluje.
A jak nie tutaj, to spytaj na "forum rowerum".

ODPOWIEDZ