jaki rower

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Quartz nie, Axis jest OK.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Tomasz Drwal pisze:Quartz nie, Axis jest OK.
Możesz napisać w kliku zdaniach czemu nie i czemu OK ? :)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Kellys też jest dobry. J mam Speca Hardrock, także pierwszy z linii modelów. Dodam, że mój Spec posiada bodajże dożywotnią gwarancję na ramę.


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

halford pisze:
Tomasz Drwal pisze:Quartz nie, Axis jest OK.
Możesz napisać w kliku zdaniach czemu nie i czemu OK ? :)
:)
Napisałeś:
halford pisze: Głównie ma służyć do jazdy po asfalcie, jednak zdarzy się go zabrać na jakąś wycieczkę po drogach leśnych, lekko górskich (np. wzdłuż Dunajca w Szczawnicy, itp.).
Jeżeli chcesz jeździć po trasach o takim charakterze nie kupuj górala, trasy wzdłuż Dunajca w Szczawnicy to bardzo malownicze tereny, na które starczy zwykły rower miejski z paroma przełożeniami. Jeżeli weźmiesz górala to znaczy, że decydujesz się na bardziej agresywne zwiedzanie przyrody, w zupełnie niewygodnej pozycji do jazdy po dłuższych trasach asfaltowych.
Trix napisał, że rower Crossowy to może być to czego Ci potrzeba, zgadzam się z tym. Zrób tak jak pisze kholbee przejdź się po sklepach i wybierz rower, który jest wygodny, na którym dobrze się czujesz.
Polecam tego trekinga Trans Alp Kross'a w galeri jest w pełni wyposażony i w świetnej cenie, gdybym ja miał kupować to bym się nie zastanawiał. Niemniej Axis to też dobry rower, dość sporo ich jeździ po mieście, jeżeli Ci się podoba to będziesz zadowolony (aukcja jest z odbiorem osobistym w Rudzie Śląskiej, chyba że Ci nie przeszkadza).
TomekMKM pisze:Kellys też jest dobry. J mam Speca Hardrock, także pierwszy z linii modelów. Dodam, że mój Spec posiada bodajże dożywotnią gwarancję na ramę.
Pracowałem w serwisie komputerowym i wiem jak wygląda gwarancja dożywotnia na pamięci, ciekawe czy tak samo jest z ramami? Co dokładnie oznacza taka gwarancja?

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

No właśnie nie wiem. Czy dożywotnią do kończ życia roweru czy jego właściciela haha :) :-)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Tomasz Drwal,

Ten Trans Alp wydaje mi się trochę za bardzo turystyczny. Zwłaszcza kierownica.

Z tego co piszesz to chyba najlepszy dla mnie będzie cross.

Albo ten Axis wyżej albo to:

http://www.kross.pl/rower/102-EVADO_1.2.html

Z tego co czytam to ma dobre opinie.
Kross jest w Galerii JP
Chodzi o Gemini ? Gdzie tam są rowery ?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie pchaj się w rower z tarczami, w tej cenie. Tamten axis ma ramę 21 cali, to jest dość sporo.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Crossy sprzedają w Martes Sport w Gemini. Sam kupiłem swego czasu zupelnie podstawowego hexagona i narzekać nie mogę:)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

A co sądzicie o tym :D

Obrazek

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Dla 5 letniej dziewczyny - świetny!
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Re: jaki rower

Post autor: Boruta »

Halford, na Twoim miejscu wybrałbym tego Kellysa. Kross też dobry, ale inny model, bez tarczówek. W tej cenie tarczówki to lipa i będziesz na nie narzekał. Za poprzednikami, odwiedź sklep Mirka Bieniasza i sklepy handlujące Krossami, pooglądaj, przymierz się do wybranych modeli, nie zapomnij o doborze rozmiaru ramy.
Ostatnio zmieniony 03-03-2011, 18:56 przez Boruta, łącznie zmieniany 1 raz.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Dzięki za opinie. Chyba zdecyduje się na Axisa. W sobotę wybiorę się do sklepów pooglądać.


PorucznikBorewicz
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 08-12-2009, 00:41

Post autor: PorucznikBorewicz »

A co sądzicie o rowerach firmy Cube ?? Widziałem wczoraj w Martes Sport w Gemini kilka modeli tej firmy i ciekawie wyglądają a cenowo podobnie do Krossa.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

PorucznikBorewicz pisze:A co sądzicie o rowerach firmy Cube ?? Widziałem wczoraj w Martes Sport w Gemini kilka modeli tej firmy i ciekawie wyglądają a cenowo podobnie do Krossa.
Piękne rowery, ale są dużo droższe od Krossów. Musiałeś zobaczyć podobne ceny bez wnikania w osprzęt ;) Zmieniam rower i ostatnio mam okazję porównywać różne marki, Kross jest zdecydowanie najtańszy.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Cube ładne rowery, ale jak wspomniał Boruta droższe. Jeżeli są jakieś wyprzedaże, to może warto zawiesić na nich oko.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ