Niesamowity sezon Janusza

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

Mulator
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 29-05-2010, 08:19
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Mulator »

Za przeproszeniem... sracie Panowie. Jakby Jasiek wrócił do Tarnowa nabił kilka punkcików znów byście go pokochali.

Co do zmiany klubu to jest jak z pracą. Jak masz Kwas w robocie a masz możliwość zmienić otoczenie i się jakoś rozwinąć to pewnie byś to zrobił. Ja tek swego czasu zrobiłem, nie żałuję, Jasiek chyba też nie ;)

pozdrawiam


maly1965
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 21-09-2010, 13:28

Post autor: maly1965 »

Mulator pisze:Za przeproszeniem... sracie Panowie. Jakby Jasiek wrócił do Tarnowa nabił kilka punkcików znów byście go pokochali.

Co do zmiany klubu to jest jak z pracą. Jak masz Kwas w robocie a masz możliwość zmienić otoczenie i się jakoś rozwinąć to pewnie byś to zrobił. Ja tek swego czasu zrobiłem, nie żałuję, Jasiek chyba też nie ;)

pozdrawiam
Chyba ze o sobie mowisz kolego.
Chodze na zuzel w Tarnowie 28 lat.
I nie chce widziec juz NIGDY Kolodzieja w Moim (Naszym) Klubie.

http://okiem-malego.blogspot.com/

Zapraszam.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Taki ten klub jest Twój jak Polska Jarka Kaczyńskiego :x

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Mały wracaj się udzielać w komentarzach na sportowefakty.pl i tam z małolatami się przepychaj a nie prowokacyjnymi tezami reklamuj swojego bloga.


coolawy
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 27-08-2010, 00:05

Post autor: coolawy »

Widzę, że i tu wpadli obrońcy krzyża (czyt. zarządu) żeby prawić morały i głosić prawdę o odejściu Kołodzieja :!: Jaki to Janusz jest/był nie dobry, jak to źle postąpił z zarządem. :!: Co za ludzie ehhh :shock: (W sumie kilku przytrzymanych jeszcze brakuje, może się niedługo i tutaj pojawią :lol: )

faleQ w dużym skrócie napisał o co głównie chodziło :!:

Ale dobrze im więcej sukcesów Janusza tym bardziej was zżera zazdrość, oby tak dalej tylko nie zróbcie sobie czegoś złego :lol:


Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Post autor: Soniak »

coolawy pisze:Widzę, że i tu wpadli obrońcy krzyża (czyt. zarządu) żeby prawić morały i głosić prawdę o odejściu Kołodzieja :!: Jaki to Janusz jest/był nie dobry, jak to źle postąpił z zarządem. :!: Co za ludzie ehhh :shock: (W sumie kilku przytrzymanych jeszcze brakuje, może się niedługo i tutaj pojawią :lol: )

faleQ w dużym skrócie napisał o co głównie chodziło :!:

Ale dobrze im więcej sukcesów Janusza tym bardziej was zżera zazdrość, oby tak dalej tylko nie zróbcie sobie czegoś złego :lol:
Tak bo zarząd jest właśnie bleeee to on zrobił Jasiowi krzywdę, to on nie dba o klub, to przez niego jedziemy w ekstralidze, to przez niego coś się robi na stadionie. Szkoda że nigdy Jasiek nie powiedział o co chodziło pozostawił właśnie dla takich jak Wy którym nic nie pasuje furtkę do snucia domysłów.

Ja przestaje to rozumieć. a Z tymi obrońcami krzyża to się powstrzymaj !!!!!!!!!!!!!

Po drugie cieszę się z jego sukcesów i zawsze mu kibicuje, poza ostatnim IMP'em kiedy faktycznie kibicowałem KK, bo jego sukces idzie na konto naszego klubu, a nie innego w którym aktualnie Jasiek jeździ.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Ja nie pojmuję skąd tyle jadu biorą ludzie wypowiadający się na temat Janusza Kołodzieja. Nie piszę celowo kibice, bo kibic jest w stanie zrozumieć sportowca i Jego problemy, zwłaszcza gdy uprawia tak niebezpieczną dyscyplinę sportu, jaką jest żużel.

Ponieważ kibicem i sympatykiem żużla jestem trochę dłużej aniżeli 25-30 lat, ale nie uzurpuję sobie prawa do twierdzenia, że to co ja mówię jest wyłącznie prawdą.
I nie jest to istotne, czy będzie wypowiadał się Prezes Gurgul, v-ce Prezes Pawłowski, któryś tam dyrektor Sady czy też najbliższy kolega i współpracownik Janusza Kołodzieja. Prawda zawsze będzie leżeć po środku. Każdy z nich będzie uważał, że on ma rację, a nie strona przeciwna.
Dlatego uważam, że po blisko roku od "zadymy" wokół Janusza, nie powinniśmy rozdrapywać tych spraw.
Nawet Prezes Gurgul pogodził się z faktem odejścia Janusza Kołodzieja i ostatnio pogratulował mu zdobycia IMP, jak również Krzysztofowi Kasprzakowi zdobycia srebrnego medalu w tych mistrzostwach dla tarnowskiego klubu.
Prawdziwy kibic żużla doceni klasę zawodnika, a zwłaszcza tarnowskiego wychowanka, gdzie by on nie jeździł i jak on by się nie nazywał.
Wiadomo że w obecnym czasie, skończyło się w sporcie przywiązanie do barw klubowych. Liczą się kontrakty zawierane przez zawodników i to bardzo często krótkoterminowe dające furtkę powrotu do poprzedniego klubu.
Z tym faktem my kibice musimy się pogodzić bo tego nie zmienimy, to nie jest nasz chleb. Nam pozostaje podziwianie i emocjonowanie się występami zawodników na torze.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


maly1965
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 21-09-2010, 13:28

Post autor: maly1965 »

:oops:
Ostatnio zmieniony 22-09-2010, 13:14 przez maly1965, łącznie zmieniany 1 raz.


maly1965
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 21-09-2010, 13:28

Post autor: maly1965 »

karamba pisze:Mały wracaj się udzielać w komentarzach na sportowefakty.pl i tam z małolatami się przepychaj a nie prowokacyjnymi tezami reklamuj swojego bloga.

Nie bedziesz Mi synu dyktowal gdzie mam wracac i co mam robic.
Spadaj do karambowa , tam twoje miejsce widac.
Nawet mi ciebie nie jest zal.
Reklama dziwignia handlu.

http://okiem-malego.blogspot.com/

Zapraszam.

Zamiescilem na swoim Blogu ten baner.
Trzeba pomoc dziecku , zachecam goraco

http://www.kalinajanowska.pl/.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

maly, kipi od ciebie zloscia. Przestań, bo wiesz jak się to skończy :P


maly1965
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 21-09-2010, 13:28

Post autor: maly1965 »

Deto pisze:maly, kipi od ciebie zloscia. Przestań, bo wiesz jak się to skończy :P
Niby jak ? , juz raz Kolega Mnie straszyl , chyba wyjasnilismy sobie pewne tematy.
Jakos dziwnie sie nie przestraszylem
Ja sie trzymam z daleka od pewniej dyscypliny sportu.
Wiec prosze sie trzymac z daleka odemnie.

Dzis 24 Wrzesnia pozwolilem sobie dodac kolejny wpis na moim Blogu.Zapraszam do lektury
11:10:33
http://okiem-malego.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony 24-09-2010, 11:32 przez maly1965, łącznie zmieniany 2 razy.


maly1965
Obywatel
Posty: 29
Rejestracja: 21-09-2010, 13:28

Post autor: maly1965 »

:oops:

Awatar użytkownika

Autor tematu
golew
Obywatel
Posty: 90
Rejestracja: 23-09-2009, 13:20
Lokalizacja: Gdynia / Tarnów

Post autor: golew »

Trzecie miejsce Janusza w Bydgoszczy :)
Mocny argument w "walce" o dziką kartę na przyszły sezon GP.

Czyli mamy - złoto w MŚ, srebro w MŚ i "brąz" dziś, brawo Polacy :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Czyżby jednak "dzikus" dla Janusza?!

http://nicesport.pl/wiadomosci/28893/ko ... ika-karta/

Co prawda zwykłem sceptycznie podchodzić do takich nieoficjalnych wiadomości w sporcie żużlowym, ale z drugiej strony Nice to jeden z ważnych sponsorów cyklu i nie pozwoliłby sobie na robienie z gęby cholewy.

Byłoby super. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Witkowski też o tym wspomina
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... rand-prix/

ale poczekajmy jeszcze te dwa tygodnie na oficjalną informacje.

ODPOWIEDZ