Piłka nożna (ogólnie)

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Nom, kibole Legii strasznie pokazali tej UEFIE, pewnie się w tej Szwajcarii pochowali pod biurka i łkają jak dzieci.

Sam mecz był świetny, mimo porażki i niemocy warszawskich piłkarzy to za samą walke należą im się pochwały. Doping też był rewelacyjny, niepotrzebnie rzucali w tego Rumuna jakimis przedmiotami i te race, przeciez to wiocha jakich mało.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Ja tam po raz pierwszy od dawna stwierdziłem, że oglądnę sobie mecz w TV, ale po 10 minutach mi się odechciało. ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

defekator pisze:po 10 minutach mi się odechciało
Niecierpliwy byłeś. Samo gęste było potem :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

ad2222 pisze:
defekator pisze:po 10 minutach mi się odechciało
Niecierpliwy byłeś. Samo gęste było potem :)

A awansowali ? Ano nie... Niestety poziom taki, że jak jakaś drużyna się totalnie nie skompromituje to już jest "gęste" ;)

Ale ok, może ten mecz przejdzie do historii jako ten w którym jakaś drużyna walczyła do końca i za 20 lat będzie wspominany jak Wembley ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

defekator, nie awansowali. ALe przynajmniej mieli chęć walki, i tak jak już pisałem wyżej, za wyjątkiem pierwszych 15 minut bardzo fajnie się ich oglądało.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Mecze Legii i Śląska pokazały, że nie mamy kompleksów w kontaktach z lepszymi ligami. Natomiast mamy straszne braki w umiejętnościach. :) Oba ostatnie mecze tych drużyn oglądało się bardzo dobrze, jak nie naszych. Szkoda, że polegli, ale przynajmniej człowiek czuł się usatysfakcjonowany futbolem, który oglądał.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Piłkarze Steauy przeciętnie zarabiają połowę mniej od piłkarzy Legii. :)
Jaka by nie była oprawa, choreografia to bez rac nigdy tej z piro nie dorówna. Legie się straszy zamykaniem trybun, a Feyenoord odpalił piro na 3 i nikt nic im nie będzie zamykał.

http://www.youtube.com/watch?v=4yE82lc_ths

Polskie kluby są dyskryminowane dzięki polskim władzom, mediom i dziwacznym wytworom jak "Nigdy więcej". Tylko chorzy ludzie w Polsce mogli wymyślić nazistowski znak na tej fladze.

Obrazek

Jeden z rywali Legii ma w herbie ma nawet SS

Obrazek

:lol: To się nadaje do leczenia. UEFA oczywiście przystaje na takie rzeczy, bo sobie tam walczy z rasizmem więc musi ukarać jak im podkładają takie kwiatki. Tym bardziej, że polskie media i polskie władze same kablują polskie kluby. Sienkiewicz wysyła pismo do UEFA ze zwalczy kibolizm... a co to Platiniego obchodzi co on będzie robił. :lol:

Sienkiewicz powinien społeczeństwu wyjaśnić jak ci ludzie się znaleźli wśród normalnych mieszkańców
http://polskalokalna.pl/news/czestochow ... 46259,3286

kilkanaście osób wylądowało w szpitalu, no tak ale to polski motłoch a nie arystokracja z Meksyku. :-/

Ludzi wyciągają z domów rano za transparent. Czasy jak za PRL.

Wracając do sportu grupa Legii z Lazio (SS... kolejny klub faszystowski), Trabzonsporem i Apollonem zapowiada się ciekawie i mogą paść zaskakujące wyniki.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Napisze tyle: Na cholere te wszystkie miliony, ten wielki show, pompowanie pieniedzy w marketingi, reklamy itp. Skoro jedna rzecz w piłce nożnej jest śmieszna.
Skoro ewidentnie spalonego nie było i nie da się z tym nic zrobić. Nie można zmienić decyzji sędziego - bo sędzia jest świety, nie można zaskarżyć.
Niech dalej FIFA, UEFA i inne ..EFa bronią się przed powtórkami video.
Teraz wyobraźmy sobie sytuację w której wczorajsza akcja działa się na finału mundialu... nie mozliwe ? a jednak.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Beaver pisze:Skoro ewidentnie spalonego nie było i nie da się z tym nic zrobić.
Spalony był ewidentny.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Beaver, spalony był, nawet nasi studyjni eksperci przyznali to po kilku powtórkach. Szkoda, ale taka jest piłka. Teraz tylko "o honor" i sprawę mundialu mamy zamkniętą. Trochę kasy PZPN przyoszczędzi, no i wstydu się też nie najemy.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

właśnie wróciłem ze stolicy z meczu reprezentacji , lecz nie o grze a infrastrukturze chciałbym napisać , i nie o stadionie narodowym , a o zwykłych miejskich formach aktywności , których w Warszawie nie brakuje , z racji że miałem sporo czasu na trip po Warszawie postanowiłem zobaczyć na obiekty i przyznaje że niektóre szkolne obiekty biją na głowę nasze miejskie .

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Beaverowi chodziło może o sytuacje z karnym na Sobocie - tam nie było spalonego i powinna być jedenastka...
...

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

sbs pisze:przyznaje że niektóre szkolne obiekty biją na głowę nasze miejskie
U nas też tak jest - tyle, że trzeba wyjechać poza granice miasta.


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Goscinny pisze:
sbs pisze:przyznaje że niektóre szkolne obiekty biją na głowę nasze miejskie
U nas też tak jest - tyle, że trzeba wyjechać poza granice miasta.
miasto Tarnów prowadzi niezrozumiałą politykę w kwestii infrastruktury i rozwoju sportu , całkowicie zapomina o mieszkańcach Tarnowa , myślę że obiekty miejskie nie są nawet skatalogowane i nie znamy ich możliwości do wykorzystania .
byłem w środę w Sandomierzu , ciekawy , kameralny stadion , a w Tarnowie jeśli mówimy o stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym to tylko przy okazji że musi zostać zlikwidowany .
boisko TOSIR-u przy ulicy Wojska Polskiego w ogóle niewykorzystane , jedynymi imprezami tam się odbywającymi były Cyrki i wesołe miasteczka .
odnośnie boiska , na którym byłem w Raszynie :
http://wiadomosci.wpr24.pl/raszyn_nowe_ ... y_szkolnej
Wielofunkcyjne boiska sportowe powstaną przy raszyńskiej szkole podstawowej do końca października 2011. Gmina Raszyn właśnie wybrała wykonawcę inwestycji.

Budowa boisk przy placówkach oświatowych na terenie gminy Raszyn prowadzona jest w ramach projektu „Blisko boisko”. Stworzenie obiektu sportowego przy ul. Szkolnej jest ostatnim etapem tego przedsięwzięcia. – Będzie to swego rodzaju klamra spinająca boiskowe inwestycje i jednocześnie najtrudniejsze, najbardziej czasochłonne przedsięwzięcie. Dlatego jego realizacja przeprowadzona zostanie etapami – mówi zastępca wójta, Mirosław Chmielewski.

Pierwszy etap budowy przewiduje stworzenie boiska do piłki nożnej, bieżni, boiska do gry w siatkówkę, skoczni do skoków wzwyż i w dal oraz montaż odpowiedniego oświetlenia. Do przetargu zgłosiło się dziesięć firm. Spośród złożonych dokumentów urzędnicy za najkorzystniejszą uznali ofertę przedsiębiorstwa Eurocourt z Radomina. Za wykonanie zamówienia firma zażądała prawie 2,6 mln zł. Umowa z wykonawcą zostanie podpisana w najbliższych dniach. Jest szansa, że pierwsze prace rozpoczną się w czerwcu. Zgodnie z harmonogramem boiska powinny być gotowe do końca października.

Kolejny etap inwestycji przewiduje budowę wielofunkcyjnego boiska m.in. do gry w piłkę ręczną czy koszykówkę, kortu tenisowego oraz placu zabaw ze ścianką wspinaczkową i urządzeniami siłowymi. Koszt budowy całego kompleksu sportowego według szacunków urzędników ma wynieść 7 mln. zł.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Obrazek



Tak mi się z wczorajszym meczem skojarzyło :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ