Piłka nożna (ogólnie)

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

kholbee, no i jeszcze brak ochrony "dóbr" bandytów. Pokazać twarze, podac nazwiska, umieścić w necie.


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

Nie wolno, bo to przecież dobrzy ludzie są, tylko policja i prawo nie dobre, aha i jeszcze Straż Miejska....

Awatar użytkownika

JanPalony
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 18-10-2010, 21:44
Lokalizacja: bandycki TarnówĄ

Post autor: JanPalony »

nakręcajcie sie wszyscy, zamknijmy wszystkich kibiców w więzieniach.
i nie zapomnijcie złożyć doniesienia do Gazety Wyborczej oni lubią takie tematy.


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

JanPalony pisze:nakręcajcie sie wszyscy, zamknijmy wszystkich kibiców w więzieniach.
i nie zapomnijcie złożyć doniesienia do Gazety Wyborczej oni lubią takie tematy.
Z treści i tonu twojej wypowiedzi,że albo sam lubisz pieściami powywijać na stadnionie lub pod nim.
Albo jestes totalnym ignorantem.Nikt nie mówi o zamykaniu kibiców,tylko o przestępcach!!!!!
Jak według ciebie takich ludzi nazywamy???Kibicami???Przecież to żasłosne.


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

Kibice są na skokach narciarskich, na siatkówce, a na piłkę kopaną w 90 % przychodzą bandyci, więc czemu ich nie pozamykać ???

Awatar użytkownika

Autor tematu
extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

kholbee pisze:I to debilne prawo trzeba zmienić. Nie zakazy stadionowe, tylko bezwzględne wiezienie dla "kibiców" takich jak na Litwie. Polska znów przegrała zarówno na boisku, jak i po za nim.....
Co znaczy bezwzględne więzienie? Oświecę cię, że wielu chuliganów jest w tym więzieniu osadzanych. Prawo wględem kibiców jest nasurowsze i całkowicie nieproporcjonalne do innych przewinień. Jako nie kibic za takie same czyny jesteś inaczej traktowany.
A prawo jest chore. Polak ze swej natury durnym zakazom nie ulegnie tylko będzie jeszcze gorzej. Pisząc o zakazach i karach nigdzie nie pisałem o rzucaniu kamieniami tylko o normalnych sprawach jak odpalanie piro !! jak wolność słowa !! ale od razu jestem wrzucany do jednego worka, więc OK! Jako bandyta się wypowiem.

Oglądając relacje widziałem, że policja też się znakomicie bawiła. :lol: Na przykład rzucając gazem w środek stojących kibiców na trybunie, po tym oczywiście wszyscy ruszyli. Naszych fanów w wielu przypadkach zgubił alkohol. Miejscowe służby urządziły sobie dobre ćwiczenia obronne przed ewentualną inwazją zagranicznych mocarstw. ;)

Szpaku też mnie nie zawiódł! Czekałem na magiczne zdanie - "w Anglii sobie poradzili" i się doczekałem!! Bardzo liczę na tych poradzonych Anglików na Euro 2012, oby się pokazali jak na MŚ w Niemczech i skończą się te medialne bzdety.

A jak ocenicie bandytów z Egiptu, którzy obalili Mubaracka? Czy protestujących w lecie bandytów z Grecji?

Zobaczymy jak we wtorek będzie w Grecji. Jeżeli Grecy będą mieć takie ciśnienie jak podczas meczów ligowych czy meczu Aris - Jagiellonia, to sceny z Litwy będą niczym.

Piłkarsko byliśmy lepsi na boisku, ale przegraliśmy jak frajerzy. W zasadzie spodziewałem się lepszej gry Litwy. To chyba najlepsza ekipa w historii kraju, ale strasznie chimeryczna. Potrafi wygrać z lepszymi i zaliczyć wpadke ze słabeuszami. Jednak jak na kraj trzeciego świata ma się teraz całkiem nieźle. Nie zdziwiłbym się jakby na tym klepisku przynajmniej zremisowali z Hiszpanią. :) W ich ekipie było więcej piłkarzy z ligi polskiej niż w naszej reprezentacji. Tym bardziej liczyłem sie z ich zwycięstwem. Z Grecją może być różnie. Ostatnio wygraliśmy 2-0, teraz pewnie przegramy lub zremisujemy. W tym przypadku bardziej mnie ciekawi co bedzie na trybunach.
Byłoby fajnie:

http://www.youtube.com/watch?v=BfZngHI7CQU

ale wątpie...
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Autor tematu
extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

Znowu nagonka Gazety Wyborczej na dobrych kibiców. Szanowany kibic opluł i uderzył złego, słabo grającego piłkarza. Kibic wykonał dobrze swoja robotę motywując piłkarza do lepszej gry, a Gazeta się czepia. Eh....

Awatar użytkownika

JanPalony
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 18-10-2010, 21:44
Lokalizacja: bandycki TarnówĄ

Post autor: JanPalony »

kholbee, wystarczylo by zapoznać się z drugą stroną a nie tylko czytać co pisze "Gazecie Wybiórczej" która za podstawowy cel wziela sobie oczernianie, i zniszczenie kibiców.

z tego co wiem ze źródla warszawskiego . To Rzeźniczak sam równiez prowokowal swoimi gestami i słowami. Więc wina leży po obu stronach. Bo nie mowie ze kibic tez jest winny swojego czynu. wybrał zle miejsce na kare.


edit:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/sklw-j ... omosc.html
AZOTY GRABARZEM PIŁKARSKIEJ UNIIĄĄĄ


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

Masz racje nie powinno się czytać tego co pisze Gazeta Wybiórcza. Dodam do tego, że tez nie powinno się słuchać Polskiego Radia, bo stamtąd dowiedziałem się o tym złym piłkarzu, który naraził dobrego kibica na to, żeby ten musiał skakać przez ogrodzenie narażając się ochronie i musiał wejść do tunelu by surowo ukarać źle grającego piłkarza, który na dodatek prowokuje swoim zachowaniem anielską publiczność na stadionie. I to wszystko na meczu stołecznej Ekstraklasowej drużyny. Toż to jakiś skandal, co te media wyczyniają !!!!

I TVNu tez nie należy oglądać, bo w faktach tez o tym kibicu mówili źle :( ... biedaczysko
I jeszcze Ci źli ludzie chcą wszcząć śledztwo p-ko kibicowi. No tak, to my daleko nie zajedziemy. SKANDAL !!!!

Polska przed Euro wariuje, mamy najdebilniejsze prawo stadionowe na świecie. Przy Ukrainie, która dopiero wprowadza takie coś jak zakaz stadionowy wyrastamy na idiotów. Jakby to prawo miało cokolwiek zmienić. A będzie jak zawsze i wszędzie na Euro - na stadionie piknik, na ulicach dym. Na Legii chcieli trybune zamknąć bo poleciała raca. :lol: W ciągu tygodnia widziałem z 10 lepszych pokazów piro, z zadymieniem stadionu czy rzucaniem rac poza Polską. Poza tym jesteśmy jedynym krajem na świecie, gdzie w prawie napisano, że za odpalenie piro grozi do 5 lat więzienia. Jedynym krajem gdzie zakazy stadionowe są dwuinstacyjne - wydawane przez kluby i sądy. Obowiązkowe karty kibica w Polsce, nie są obowiązkiem nawet w Niemczech. Co więcej w Niemczech są sektory stojące, u nas każde miejsce musi mieć krzesełko. - cytat z tego forum....

Awatar użytkownika

Autor tematu
extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

No i co się takiego stało? Że Staruch sobie pogadał z Rzeźniczakiem? Stał się przez to kibolem nr 1 w Europie, bo usłyszałem w debacie w TVP Sport, że jeszcze żaden piłkarz w Europie nie został tak potraktowany!! :lol: Wyjaśnili już sobie wszystko, a tu wymyślają jakieś ściganie z urzedu na siłę, chociaż sam poszkodowany tego nie chce. W całym klubie Legia Warszawa nikt nie robił afery, ale oczywiście to skandaliczne, że Skorża do kamery nie powiedział, żeby powiesić Starucha. :lol: To tak jak po tym niby rzuceniu racy na boisko w końcówce meczu z Polonią. Po meczu dziennikarz do Warzyniaka z pytaniem o ocene - on dziękuje kibicom za wspaniałą atmosferę i że tak ich dopingowali... to koleś wyjeżdża z tekstem - ale to co stało się w końcówce jest skandaliczne... to Wawrzyniak swoje, że dziękuje wspaniałym kibicom... to dziennikarz - wiem, wiem nie możesz mówić. :lol: Patologia.

Tyle wyzywania od sprzedaczyków, smaciarzy, a jak kibic idzie pogadać prosto w oczy to już bandyta. Ogólna debata, pierwsze strony w GW ze zdjęciem Starucha, a jakoś gdy po koszykówce w Zielonej Górze kibice wbiegli do autokaru koszykarzy Trefla i pobili ekipe, w tym jakiegoś kolesia co nagrywał do telewizji internetowej to było coś? Jakieś zamykanie hal koszykówki? Jakieś zakazy stadionowe? Jakieś karty kibica, skany na źrenice.

Naprawdę te gwiazdy żyją w ogromnym dobrobycie i pare słów nie zniszczy ich niewinności. Niech się cieszą, że nie muszą uciekać jak Roberto Carlos z kraju czy jak ostatnio piłkarze AEKu taksówkami ze stadionu. Troche dystansu. To są emocje! Staruch dostał zakaz i co tu więcej debatować?

kholbee - chodzisz na jakieś mecze? Może kibice niech decydują jak mają te mecze wyglądać?

Dyrektor łódzkiego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska za niegospodarność która naraziła skarb państwa na stratę 42 mln zł dostał wyrok 11 miesięcy w zawieszeniu,a koleś który za darmo chciał wejść na mecz Legii 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata i dwuletni zakaz wstępu na imprezy masowe. Czy to jest normalne? Jak ktoś jedzie na gape autobusem dostaje zakaz autobusowy?

Trenerowi Jacek Z. umorzyli własnie postępowanie, co tam że ustawił jakiś mecz. To można. Takie tu obowiązuje prawo.

Oglądał ktoś TVN24? Podobno Wisła z Lechią mają zgodę dla łatwiejszego przepływu narkotyków z południa na północ. :mrgreen:

Osobiście miałem nadzieje, że na nowych stadionach w Polsce będzie tak jak na wczorajszych derbach Sztokholmu:

http://www.youtube.com/watch?v=21xuW7AnpfM

Już bardziej spokojnego i cywilizowanego kraju nie da się pokazać. A jednak u nas robi się wszystko aby taką atmosferę zniszczyć. Szczególnie przed Euro kiedy można ciemnotę wciskać na prawo i lewo szantarzując tą imprezą. Po turnieju rzeczywistość może się okazać już całkiem inna.

Najważniejsze, abyśmy uratowali naszą stadionową atmosferę. Kibice którzy chodza na mecze, a nie tylko oglądają wiadomości.

W minionej kolejce zanotowano najwyższą frekwencje - ponat 90 tys. co dało 11 tys. widzów na mecz. Oby tego nie niszczono, bo mogła być jeszcze wyższa, chociażby w Kielcach, gdzie klub wpadł na kolejny genialny pomysł jak ją obniżyć...
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Może kibice niech decydują jak mają te mecze wyglądać?
Oo, tego jeszcze brakuje. Może też niech lekarze decydują kto ma żyć...

Awatar użytkownika

JanPalony
Prytan
Posty: 107
Rejestracja: 18-10-2010, 21:44
Lokalizacja: bandycki TarnówĄ

Post autor: JanPalony »

extremal, nie tłumacz tutaj ludziom to co dla Ciebie i poczęsci mnie jest normalne , niestety mamy takie państwo w którym ważniejsze od tego zeby ludziom zyło sie lepiej ,jest to ze (o zgrozo!) pobito piłkarza.
lepiej dalej czytać gw,ogladać tvn i zyc w przekonaniu ze wszystko co złe to kibice.


PS.w piątek przerwano mecz St.Pauli - Schalke, media polskie pisały ze kibice!! rzucili kubek w sędziego. w Polsce pewnie jak by sie to stało, to by gazety pisały ze kibice chcieli ZABIĆ sędziego.
eot.
nie bede odpisywal juz nt temat.
AZOTY GRABARZEM PIŁKARSKIEJ UNIIĄĄĄ


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

extremal pisze:
kholbee - chodzisz na jakieś mecze? Może kibice niech decydują jak mają te mecze wyglądać?
Nie chodzę na mecze i pewnie dokąd będzie tam takie bydło jak jest, to długo nie pójdę. Kiedyś chodziłem, na Tarnovię, na Unię. Siadało się na trybunach, patrzyło na mecz i słuchało "dziadkowych" komentarzy. To były takie miłe popołudnia. Teraz idąc na mecz muszę słuchać chamskich tekstów, wyzwisk i przyśpiewek. Po meczu trzeba szybko się ewakuować, bo przez przypadek po ryju dostać można. A moje dziecko tak bardzo chciałoby iść na mecz....


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Zapomniałeś do tego dodać, że czytasz gazete wyborczą, super widze zorientowany jesteś :)

ODPOWIEDZ