Regulamin - proszę przeczytać

Tutaj (i tylko tutaj) proszę wrzucać informacje o promocjach, akcjach itd.

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Administrator
Proksenos
Posty: 219
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Regulamin - proszę przeczytać

Post autor: Administrator »

Dział "Reklama, reklama juz od rana" od 1.12.2010 jest działem moderowanym, co oznacza, że reklama pojawi się tylko po jej akceptacji moderatora lub administratora.
Od tego dnia wszystkie firmy chcące umieścić reklamę, proszone są o kontakt z Administratorem w celu uzgodnienia warunków współpracy.
Jako współpracę rozumiemy m.in: wymianę banerów, barter, płatną reklamę, specjalne zniżki dla użytkowników "Tarnowskiej Agory"

Wszystkich chętnych zainteresowanych umieszczeniem ogłoszenia biznesowego zachęcamy do zgłaszania się do administratora - zamieszczenie baneru kosztuje bardzo niewiele - 15 pln netto za 100 tys wyświetleń. Ponadto pieniądze pozyskane ze sprzedaży ogłoszeń idą na opłaty związane z utrzymaniem domeny i serwera, a także na materiały reklamowe forum. Jednym słowem - kupując takie ogłoszenie przyczyniasz się do rozwoju forum.


Bardzo krótki i prosty regulamin, który trzeba przestrzegać.

1. Umieszczenie reklamy w innym dziale spowoduje jej usunięcie i ostrzeżenie lub ban dla użytkownika, który ją zamieścił, a w przypadku recydywy - ban na 100%.
2. Administratorzy decydują co jest reklamą.
3. Administratorzy i moderatorzy mogą usunąć dowolną reklamę (lub nawet cały wątek) bez podania przyczyny i nie będą się z tego tłumaczyć.
4. Administratorzy i moderatorzy mogą bez podania przyczyny odmówić umieszczenia reklamy.
5. Administratorzy i moderatorzy nie odpowiadają za treść reklam.

ODPOWIEDZ