Daytona, a może Speed Race?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

GregTrN pisze:Daytona w mojej opinii jest lepszym i ciekawszym torem na ktorym można się fajnie ścigać. Speed race jak dla mnie jest mega nudny. Jeśli ktoś jedzie na gokarty po to żeby sobie "pocisnąć" na długich prostych to niech wybierze się właśnie na Speed race. Co do gokartów te na SR są strasznie zabudowane niczym samochodziki w wesołym miasteczku jakimś tandetnymi plastikami i szczerze wole takie jak na daytonie na których wszystko jest "na wierzchu". Po za tym na SR jest słabe oświetlenie.

BTW: Dość często jestem na gokartach ale jeszcze nie spotkałem się z tym żeby kogoś bolały ręce . Może niektórzy nie umieją wchodzić i wychodzić z zakrętów albo za bardzo się spinają za kółkiem. :lol:
Nie wiem czemu mam wrażenie że jesteś jakoś związany z Daytoną.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: GregTrN »

Też nie wiem skąd takie wrażenie. Czy jeśli ktoś ma inne zdanie niż większość od razu musi być powiązany z daytona ? Po za tym nie wiem czy dobrze słyszałem ale właścicielem obu torów jest ten sam człowiek więc nawet gdybym był związany z którymś z nich nie robiło by to chyba różnicy który tor wolą ludzie. Tym bardziej że w weekend na daytonie tłoczno . . .


Autor tematu
Proszo
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 23-05-2012, 18:21

Post autor: Proszo »

To chyba źle słyszałeś. Z tego co mi wiadomo to tor Speed Race miał początkowo dwóch właścicieli, jeden z nich chciał rozbudować tor a drugi nie zgodził się i odszedł aby założyć Daytonę. Chociaż może to tylko plotki? Ale źródło wydaje się być sprawdzone.

Poza tym logicznie patrząc jednemu człowiekowi nie opłacałoby się prowadzić dwóch różnych, konkurujących torów gokartowych, do tego na tej samej ulicy ...

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Post autor: PrzemczaN »

Ja mam takie pytanie. Czy układ toru Daytona zmieniał się chociaż raz czy nie? Byłem tam, ja wiem, z 2 lata temu i poszliśmy ostatnio ze znajomymi. Ja mam wrażenie, że od startu do połowy toru jest tak samo, ale później jest zmodyfikowane. Reszta twierdzi, że jest tak jak było zawsze. Czy ktoś ze stałych bywalców może rozwiać wątpliwości? Nawet jak patrzę na stronę internetową i zakładkę tor, to mam właśnie wrażenie, że tak było kiedyś, a teraz jest inaczej...


Autor tematu
Proszo
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 23-05-2012, 18:21

Post autor: Proszo »

Tak, konfiguracja toru była zmieniana bodajże parokrotnie, ale chyba hala nie pozwala na zbyt duże zmiany w układzie, więc konfiguracja może wydawać się podobna. Przynajmniej jakiś czas temu słyszałam o drobnych zmianach.

ODPOWIEDZ