Tarnowscy kartingowcy w Kadrze Małopolski na sezon 2020

ODPOWIEDZ

Autor tematu
rafkiwi
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 08-02-2020, 20:57

Tarnowscy kartingowcy w Kadrze Małopolski na sezon 2020

Post autor: rafkiwi »

Tarnowscy kartingowcy w Kadrze Małopolski na sezon 2020

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Krakowie na posiedzeniu w dniu 25 lutego 2020 roku ogłosił skład zawodników do Kadry Małopolski i Kadry Okręgowej ZO PZM Kraków w sporcie kartingowym na sezon 2020. Natomiast trenerem i opiekunem Kadry Małopolski oraz Kadry Okręgowej w sporcie kartingowym został wybrany tarnowianin Łukasz Kiwior.

"Doceniając ich ciężką pracę i trud jaki wkładają w starty na zawodach jak i zaangażowanie w procesie szkolenia, talent w sporcie motorowym oraz dotychczasowe osiągnięte wysokie wyniki sportowe, godnie reprezentując nasz okręg na zawodach rangi mistrzowskiej".
W Małopolsce posiadamy zawodników młodych i perspektywicznych, którzy mają już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w regionie i na arenie ogólnopolskiej, czy światowej oraz należą już do grona najbardziej utalentowanych młodych polskich kierowców kartingowych.

Gratulujemy i życzymy im udanych występów i kolejnych sukcesów na arenie międzywojewódzkiej i ogólnopolskiej oraz światowej.

Cała lista nominowanych do kadry małopolski w sporcie kartingowym na rok 2020

Kadra Małopolski w sporcie kartingowym na rok 2020:
1. Franciszek Belusiak - młodzik
2. Kajetan Gawron - młodzik
3. Maciej Gładysz - młodzik
4. Błażej Rożkowicz - młodzik
5. Franciszek Liszka - młodzik
6. Rafael Gwizdak - młodzik
7. Marcel Kuc - senior
8. Krzysztof Gardziel - senior
9. Kacper Szczurek - senior
10. Joanna Piwowarek - senior
11. Sara Kałuzińska - senior

Kadra Okręgowa ZO PZM w sporcie kartingowym na rok 2020:
1. Filip Kopacz - młodzik
2. Emil Płonka - młodzik
3. Jan Link - młodzik
4. Jan Suwara - młodzik
5. Mateusz Radwan - junior
6. Kacper Kajmowicz - młodzik
7. Adrian Mikuła - młodzik
8. Bartosz Jakubas - młodzik
9. Bartosz Wilk - młodzik
10. Jakub Oracz - junior
11. Michał Durak - młodzik
12. Marek Szatrowski - młodzik
13. Iwo Postawa - młodzik
14. Izabela Bułka - młodzik
15. Tobiasz Molczyk - młodzik
16. Mikołaj Fryz - młodzik
17. Mateusz Mazur - młodzik
18. Borys Synowiec - młodzik
19. Paweł Gajda - senior
20. Adrian Dziurdzia - senior
21. Michał Florjan - senior
22. Dawid Jakubas - senior
23. Mikołaj Zyznawski - senior
Załączniki
15937270_1285256421518327_770499107555983085_o.jpg
15937270_1285256421518327_770499107555983085_o.jpg (118.97 KiB) Przejrzano 2077 razy

ODPOWIEDZ