Na początek nowego sezonu 2020/2021 Super Puchar Ligi

ODPOWIEDZ

Autor tematu
rafkiwi
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 08-02-2020, 20:57

Na początek nowego sezonu 2020/2021 Super Puchar Ligi

Post autor: rafkiwi »

Na początek nowego sezonu 2020/2021 Super Puchar Ligi

Po raz kolejny w Tarnowie ruszają fascynujące wyścigi na czterech kółkach, gdzie emocje sięgają zenitu. Przerwa letnia nie trwała zbyt długo, ale jak słyszeliśmy miłośnicy kartingu zdążyli stęsknić się za adrenaliną i są już spragnieni prawdziwego ścigania się na wysokim poziomie sportowym. Więc startujemy, zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w nowym sezonie ligowym.

Na początek nowego sezonu Super Puchar Ligi wygrywa w kategorii junior Nikodem Piątek i w kategorii senior Kacper Kajmowicz.

W dniach 28-29 października 2020 roku odbyła się już tradycyjne na początek sezonu rywalizacja o Super Puchar Ligi Kartingowej na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów.

Pomimo jeszcze bardziej luźnego charakteru rywalizacji, emocji i walki nie brakowało. Pośród seniorów wygrywa Kacper Kajmowicz natomiast drugą pozycje uzyskuje Grzegorz Kapała, a na trzeciej pozycji kończy Krystian Rycharski. Natomiast pośród juniorów wygrywa Nikodem Piątek natomiast drugą pozycje uzyskuje Bartosz Wilk, a na trzeciej pozycji kończy Jan Link.

Serdecznie gratulujemy wspaniałej sportowej rywalizacji!

Zapraszamy już na inauguracyjną I rundę rozgrywek ligowych, która odbędzie się:

- środa, 4 listopada 2020 roku o godz. 19.00 – kategoria junior,
- czwartek, 5 listopada 2020 roku o godz. 20.00 – kategoria senior.


Ta niezwykła rywalizacja zawsze dodaje energii uczestnikom na cały kolejny dzień. To również doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze.

Ale przede wszystkim liczy się dobra sportowa rywalizacja połączona z super zabawą, która miała na celu popularyzację sportów motorowych wśród mieszkańców regionu małopolski. Jest to również ciekawa forma spędzenia wolnego czasu w ramach akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.
Załączniki
super puchar ligi 2020 SENIOR.jpg
super puchar ligi 2020 SENIOR.jpg (451.72 KiB) Przejrzano 1076 razy
super puchar ligi 2020 junior.jpg
super puchar ligi 2020 junior.jpg (462.37 KiB) Przejrzano 1076 razy

ODPOWIEDZ