Tarnowscy kartingowcy w Kadrze Małopolski na sezon 2021

ODPOWIEDZ

Autor tematu
rafkiwi
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 08-02-2020, 20:57

Tarnowscy kartingowcy w Kadrze Małopolski na sezon 2021

Post autor: rafkiwi »

Tarnowscy kartingowcy w Kadrze Małopolski na sezon 2021

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego w Krakowie na posiedzeniu w dniu 1 lutego 2021 roku ogłosił skład zawodników do Kadry Małopolski i Kadry Okręgowej ZO PZM Kraków w sporcie kartingowym na sezon 2021. Natomiast trenerem i opiekunem Kadry Małopolski oraz Kadry Okręgowej w sporcie kartingowym jest tarnowianin Łukasz Kiwior.

"Doceniając ich ciężką pracę i trud jaki wkładają w starty na zawodach jak i zaangażowanie w procesie szkolenia, talent w sporcie motorowym oraz dotychczasowe osiągnięte wysokie wyniki sportowe, godnie reprezentując nasz okręg na zawodach rangi mistrzowskiej".
W Małopolsce posiadamy zawodników młodych i perspektywicznych, którzy mają już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w regionie i na arenie ogólnopolskiej, czy światowej oraz należą już do grona najbardziej utalentowanych młodych polskich kierowców kartingowych.

Gratulujemy i życzymy im udanych występów i kolejnych sukcesów na arenie międzywojewódzkiej i ogólnopolskiej oraz światowej.

Cała lista nominowanych do kadry małopolski w sporcie kartingowym na rok 2021

Kadra Małopolski w sporcie kartingowym na rok 2021:
1. Franciszek Belusiak - młodzik
2. Błażej Rożkowicz - młodzik
3. Maksymilian Katra - młodzik
4. Piotr Borowiec - młodzik
5. Kajetan Gawron - junior
6. Maciej Gładysz - junior
7. Karol Król - junior
8. Nikodem Piątek - junior
9. Rafael Gwizdak - junior
10. Franciszek Liszka - junior
11. Karol Panek - junior
12. Marcel Kuc - senior
13. Krzysztof Gardziel - senior
14. Kacper Szczurek - senior

Kadra Okręgowa ZO PZM w sporcie kartingowym na rok 2021:
1. Izabela Bułka - młodzik
2. Iwo Postawa - młodzik
3. Tobiasz Gurgul - młodzik
4. Eryk Słupek - młodzik
5. Konrad Król - młodzik
6. Filip Kopacz - młodzik
7. Kaja Kocik - młodzik
8. Tobiasz Molczyk - młodzik
9. Jan Kaczmarzyk - młodzik
10. Dominik Dymon - junior
11. Mikołaj Jeż - junior
12. Thomas Crich - junior
13. Maksymilian Jaros - junior
14. Kacper Potęga - junior
15. Mateusz Mazur - junior
16. Borys Synowiec - junior
17. Jan Link - junior
18. Jan Suwara - junior
19. Adrian Mikuła - junior
20. Bartosz Jakubas - junior
21. Bartosz Wilk - junior
22. Jakub Oracz - junior
23. Michał Durak - junior
24. Marek Szatrowski - junior
25. Mikołaj Fryz - junior
26. Kacper Kajmowicz - senior
27. Paweł Gajda - senior
28. Mateusz Radwan - senior
29. Dawid Jakubas - senior
30. Mikołaj Zyznawski - senior
Załączniki
15937270_1285256421518327_770499107555983085_o.jpg
15937270_1285256421518327_770499107555983085_o.jpg (118.97 KiB) Przejrzano 846 razy

ODPOWIEDZ