Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Osobiście czekam na multikino (teraz to już 3D).
Oj, tak, multipleks to teraz chyba najbardziej oczekiwana rzecz w Tarnowie :)
Byłem w weekend na Alicji w krainie czarów w wersji 3D, i muszę przyznać, że efekty są niesamowite.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Cubaza pisze:
A potem kupisz przez Internet, bo taniej ;)
Goscinny, dokładnie ;) O to mi właśnie chodziło ;) Żeby pójść zobaczyć bo na zdjęciach w necie to wszystko pięknie wygląda ;P
Idąc tym tropem to ubrania i buty można tak kupować. Wymierzyć, a potem zamówić z Allegro za 60% ceny. Ja podobnie cały sprzęt RTV i AGD zamawiam tylko przez net. Oczywiście wcześniej dokładnie oglądam produkt w Saturnie, Euro czy MM. Dużo ludzi tak robi i dlatego sklepy narzekają i nie wyrabiają na czynsz.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

a do Empiku chodzi się zobaczyć co ciekawego można z torrentów ściągnąć ; )


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

bobasek pisze:Cubaza napisał/a:
Cytat:

A potem kupisz przez Internet, bo taniej ;)

Goscinny, dokładnie ;) O to mi właśnie chodziło ;) Żeby pójść zobaczyć bo na zdjęciach w necie to wszystko pięknie wygląda ;P

Idąc tym tropem to ubrania i buty można tak kupować. Wymierzyć, a potem zamówić z Allegro za 60% ceny. Ja podobnie cały sprzęt RTV i AGD zamawiam tylko przez net. Oczywiście wcześniej dokładnie oglądam produkt w Saturnie, Euro czy MM. Dużo ludzi tak robi i dlatego sklepy narzekają i nie wyrabiają na czynsz.
Dokładnie :D. Co najlepsze nawet rodzice robią dokładnie tak samo, ba nawet stół zamówili przez internet. Nie zawsze zakup prze internet jest najlepszy, ale to co można zobaczyć i porównać........... . Nawiasem handlowcy sami sobie strzelają samobója, olewają klientów, wywalają marże z kosmosu itp, a klient jak to klient, chce kupić taniej.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Wpłatomat Mbanku by się przydał jeszcze jeden :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Wpłatomat Mbanku by się przydał jeszcze jeden :)
rzuf, dokładnie ;) Ten na Wałowej nie działa już od przeszło tygodnia ;P A przydałoby mi się kasę na konto sobie wpłacić ;)
Idąc tym tropem to ubrania i buty można tak kupować. Wymierzyć, a potem zamówić z Allegro za 60% ceny. Ja podobnie cały sprzęt RTV i AGD zamawiam tylko przez net. Oczywiście wcześniej dokładnie oglądam produkt w Saturnie, Euro czy MM. Dużo ludzi tak robi i dlatego sklepy narzekają i nie wyrabiają na czynsz.
Ubrań i butów raczej bym przez neta nie zamawiał ;) Nie wiem ;P Do tego jakoś przekonania nie mam ;) Inne rzeczy owszem, ale ciuchy i buty to nie za bardzo ;) Buty niestety, ale muszę zmierzyć i jak mi się podobają to wole je kupić w sklepie ;)


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Zawsze Cubaza mozesz w 10 dni dokonac zwrotu.


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Propo wpłatomatu w mbanku nie działa od mojej transakcji :P wpłacam sobie pewna kwotę a tu wyskakuje błąd modułu gotówkowego... Czekanie tydzień na zwrot kasy na konto ... wiec wpłacając większa sumę i niech tak nie zaksięguje jak mi i jesteśmy prawie udupieni ;). Ja juz podziękowałem temu bankowi za współprace, chyba ze w GJP zrobili by bank ale z prawdziwego zdarzenia a nie pseudo bank taki jak mamy w którym wypłat, wpłat nie można zrobić... Bo Panie nie maja dostępu nawet do konta przez system... a najlepsze jest to iz otworzyć konto w placówce można, ale zamknąć to juz nie.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Weredyk pisze:Zawsze Cubaza mozesz w 10 dni dokonac zwrotu.
Wiem wiem ;) Ale jakoś tam nie umiem się do ciuchów i butów kupionych na internecie przekonać ;)
Propo wpłatomatu w mbanku nie działa od mojej transakcji :P wpłacam sobie pewna kwotę a tu wyskakuje błąd modułu gotówkowego...
To Ty nam zepsułeś ;) Nie ładnie ;) hehehe :) Żartuję oczywiście
Bo Panie nie maja dostępu nawet do konta przez system... a najlepsze jest to iz otworzyć konto w placówce można, ale zamknąć to juz nie.
Dla mnie to właśnie jest śmieszne. Myślałem, że jak otworzą w GT swoją placówkę to będzie lepiej. Placówki niestety nie otworzyli i nie mają zamiaru otwierać bo wisi karteczka, że do wynajęcia.
Jak ja zakładałem konto w mBanku to powiem szczerze, że się wkurzyłem :/ Poszedłem do tej ich placówki na św. Anny i mówię, że konto chcę założyć a babka do mnie, że okej i umówimy się z kurierem, który mi dokumenty przywiezie. To się pytam czy nie można założyć konta tak normalnie, że przychodzę i podpisuję umowe. A ona do mnie, że nie mają druków :/ Tak to ja mogłem sobie w domu konto założyć :/


farciarzgilmore
Archont
Posty: 750
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Wiadomo od zawsze, że mBank tak działa i taka jego rola. Jest typowo bankiem internetowym gdzie wszystkie sprawy załatwiamy poprzez internet albo za pomocą infolinii. Dlatego również nie płacimy nic za prowadzenie rachunków. Coś za coś.
Mi to osobiście pasuje i bardzo chwalę sobie mBank. :)

Zawsze możecie koledzy założyć rachunek w PKO. Na Słonecznej jest bardzo dużo okienek do operacji bankowych :mrgreen:

Pzdr


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

farciarzgilmore pisze:Wiadomo od zawsze, że mBank tak działa i taka jego rola. Jest typowo bankiem internetowym gdzie wszystkie sprawy załatwiamy poprzez internet albo za pomocą infolinii. Dlatego również nie płacimy nic za prowadzenie rachunków. Coś za coś.
Mi to osobiście pasuje i bardzo chwalę sobie mBank. :)
Pzdr
Dokładnie mBank jest częścią BRE Banku - podobnie jak MultiBank - chcesz mieć oddział i obsługę na wysokim poziomie to można wybrać MultiBank. Mnie osobiście również to pasuje, kiedyś zdarzało mi się większą kwotę wpłacać na swoje konto i nie miałem problemu. Ot czasami się błąd lub awaria może zdarzyć ;)

Ja z mBanku jestem zadowolony i nie zmienię go pewnie długo. Za bardzo się z tym bankiem związałem różnymi produktami bankowymi ;) i mnie one bardzo odpowiadają. Zwłaszcza gdy za nic nie muszę płacić ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Mbank rządzi i nie ma lepszego... :mrgreen: Mam tam konto od 9 lat i świadomość że nie płaciłem innym bankom przez te wszystkie lata prowizji i opłat za prowadzenia kont, przelewy, karty itd wynagradza mi pewne drobne niedogodności... a wpłatomat, no cóż w Krakowie non stop zepsute, u nas dopiero raz się nadziałem że nie działa.

Tak w ogóle to po co jest ten punkt na Św. Anny? Chyba tylko dla reklam... :o


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

No tak w mbanku wszystko za darmo to jest jakis plus, ale jak widać wpłatomat popsułem :P i niema juz jak wpłacić sobie kasy na konto przez pocztę ? chyba jedyny sposób ale to raczej mizerne wpłacanie ;)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Swojego czasu tak się robiło, każdy przelew na maksimum 1000 zł żeby nie płacić dużo i heja za 2-4 dni były na koncie hahha no chyba że się w Krakowie bywało... No cóż Pani w Multibanku mówiła że Pan z serwisu miał już w tamtym tygodniu być... :evil:


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:No do tego właśnie piję - nie oceniaj tylko wg siebie.
Hehe, ile to razy Ty oceniałeś coś pod kątem swojej osoby ;) No ale nic ;)

Co do KFC, to też się cieszę i mimo, że z takiego baru korzystałbym baaaardzo żadko, to jednak czasem sie skuszę.

ODPOWIEDZ