Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Ja tez myslalem, ze zmienia, bo jezdze tamtedy bardzo czesto i doszedlem do wniosku, ze moze dlatego, ze remot skrzyzowania, ziaji itp to budowa lacznika autostrady do drogi wojewodzkiej na krynice itp, nie wiem dokladnie ktoredy ona przebiega, ale jesli tuchowska to w sumie takie pierwszenstwo calkiem zasadne ;)

ps. nie mampolskich znakow, zeby nie bylo


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

i shifta i kropki i spacja się zacina...


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Nie moj komputer.. ;)

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Skrzyżowanie pod sądem owszem oddane - ładnie się prezentuje lecz już niedługo remontowany będzie odcinek Narutowicza od tego skrzyżowania aż do Limanowskiego tak że jak ktoś się chce nacieszyć płynną jazdą to niech się pospieszy :)


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

OT
Lechu pisze:(...) ps. nie mampolskich znakow, zeby nie bylo
Żadne wytłumaczenie... język polski można zainstalować i włączyć :P

EOT
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


Bastekxyz
Archont
Posty: 944
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Hej hej to temat o remontach dróg a nie o polskich znakach w kompach :P zgaście swe posty ! :P

Wracając do tematu:
karamba pisze:odcinek Narutowicza od tego skrzyżowania aż do Limanowskiego
Mam nadzieję, że do remontu jest przeznaczony taki odcinek tylko ze względu na to, że nie mogą rozkopać całej Narutowicza co by skutkowało utrudnionym dojazdem do niektórych miejsc.

Narutowicza nadaje się w całości do remontu i głupota z ich strony byłby remont tylko takiego odcinka, bo w przyszłości głupie łączenie asfaltu źle wygląda i jest najsłabszym miejscem;)

Ma ktoś jakieś szersze info na temat remontu Narutowicza ?

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

bastol23 pisze:
Ma ktoś jakieś szersze info na temat remontu Narutowicza ?
http://www.rdn.pl/a_audio/15slomka.mp3


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Czy ten remont Fatimskiej się zaczyna na dniach? Wie ktoś coś?
Bo jadząc tamtędy dziś, od skrzyżowania Krzyska/Szpitalna/Fatimskiej są poustawiane jakieś 'pachołki', zdaje się, że aż do Fatimskiej/Sitki/Słoneczna - po stronie kościoła.
Poza tym widziałem znak z objazdem i dopiskiem 'ul. Krzyska', ale jeszcze nie obrócony w kierunku jezdni tylko na razie jeszcze w stronę chodnika.
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: GregTrN »

Tak ten odcinek ma być remontowany na dniach z tego co zdążyłem zobaczyć TUTAJ Przetarg wygrał POLDIM i od zawarcia uwowy tj. 24 Sierpnia 2010 wykonawca ma 75 dni na realizacje zamówienia więc kolejne utrudnienia czekają nas już niebawem.Mam nadzieje że uwiną się przed 1 Listopada zarówno w przypadku tego odcinka jaki Narutowicza.W przeciwnym razie czeka nas istny sajgon.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Przyznać się, który z Was przeciął taśmę blokującą nowa nawrotkę na słonecznej ? :)

Myślę, że ktoś rozjechał ją samochodem a nie została oficjalnie usunięta gdyż jej kawałki nadal przywiązane są do barierki. Pewnie czekali na znak zakaz nawracania trochę dalej


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Ja nie.
Póki co to dobrze że nawrotka ukróci zawracanie na światłach było nie było niedozwolone ale jej lokalizacja to młyn na wodę blacharzy i lakierników.Wolałbym być złym prorokiem ale jeżdżę tamtędy codziennie i to o różnych porach i swoje zdanie mam.Nawrotka jest w miejscu w którym ścigają się niektórzy,inni za póżno ją zauważą a jeszcze inni że nie są na pasie dla jadących na wprost na Rzeszów.Można było z rondem tymczasowym można i z nawrotką.Mam nadzieję że będzie dobrze.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6897
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Kto wie co się stanie z ulicą Szpitalną?
Wisi tam już znak informujący o ślepej ulicy, tylko na razie jest obrócony.


Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6897
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Od Słonecznej.


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Może chodzi o to że ten remont Fatimskiej to aż do rogatki chyba ma być, i może dlatego ślepa bo Fatimską zamykają.
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ