Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Mógł - ale nie pomyślał. Zresztą jak tak patrzę na ten park rowerowy to nie widzę tam miejsca jeszcze na halfpajpa dla skejtów - ale mogę się mylić, bo to tylko zdjęcia.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


ghost
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 28-10-2009, 11:28
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ghost »

Zmieniając temat, chciałbym serdecznie pogratulować osobie (osobom?) odpowiedzialnym za zaopatrzenie Tesco. Chciałem wczoraj kupić tak ekskluzywne i wyszukane towary jak:
- zielone ogórki
- paluszki Lajkonik Junior
- Mąka ziemniaczana
Żadnej z tych rzeczy nie było, nie pierwszy raz za to było pełno pustych regałów z karteczkami "przepraszamy, chwilowy brak towaru", nawiasem mówiąc ta chwilowość przeciągnęła się do dziś i zapewne przeciągnie się jeszcze przynajmniej do wtorku...


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie żebym ich bronił, ale czy tesco to jedyny sklep w mieście, z tak wyszukanym towarem ??
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


ghost
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 28-10-2009, 11:28
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ghost »

A czy ja napisałem że jedyny? Ale mam go blisko a niestety braki towarów widze coraz częściej, nie tylko zresztą ja to zauważam. Wiem wiem, moge robić zakupy w innym sklepie, ale nie o to chyba chodzi żeby latać od sklepu do sklepu w poszukiwaniach podstawowych produktów


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Zaszaleli w Gemini z oświetleniem świątecznym.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

ClNEK pisze:Zaszaleli w Gemini z oświetleniem świątecznym.
A gdzie zdjęcia? albo krótki opis? :(


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Dorota1975 pisze:
ClNEK pisze:Zaszaleli w Gemini z oświetleniem świątecznym.
A gdzie zdjęcia? albo krótki opis? :(
To ciężko opisać, trzeba zobaczyć. Od zewnątrz wszystkie przeszklenia w budynku są zakryte mrugającymi matami, na słupach dużo świecących ozdóbek, jest też wysoka choinka przed galeria.
Wewnątrz wszędzie gdzie się nie popatrzy światełka i mała wystawka z lekko ruchomymi postaciami. No i obowiązkowo parę choinek.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

ooo i od razu jaśniej w temacie :) dzięki.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Mi się nasuwa tylko jedno pytanie. Co tam późno!!!!!! :P Zaspali, czy jak?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Cubaza pisze:Mi się nasuwa tylko jedno pytanie. Co tam późno!!!!!! :P Zaspali, czy jak?
Nie zaspali. To już jest dekoracja na święta w 2011 ;)
A tak na serio mi się bardziej spodobała choinka pod Carrefurem, Te diodowe spływające w dół sopelki ciekawie wyglądają. Wystrój Gemini kojarzy mi się z tym filmem o Griswoldach, który na każde święta kiedyś leciał.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Faktycznie, choinka pod Carrefourem robi wrażenie. :) Prosty efekt a cieszy oko.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Magia polskich świąt - dyskusja pod którym hipermarketem jest lepsza choinka ; D


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Bez przesady, jeszcze ciepło jest :].
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

To oświetlenie wygląda ślicznie. W sczególności gdy widzi sie je od środka, tam gdzie jest KFC i cała reszta barów.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

jak wrażenia z Paryskiej nocy ??, dla mnie rewelacja, oprawa zrobiona świetna :) wszyscy Ci ludzie po przebieraniu Francuska muzyka, ehhh :) wspaniałe dla zakochanych ludzi haha :) oby więcej takich akcji, nie wiem czy zauważyliście ale ta galeria się właśnie tym wyróżnia od Tarnovii że w niej się co chwile coś dzieje :), haha może właściciel bogatszy :D

ODPOWIEDZ