Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Kurcze ale wy o tych kąskach piszecie aż się jeść chce ;-)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A tu KFC nie ma... :( To straszne, jak Miasto mogło pozwolić tak skrzywdzić mieszkańców ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Ja tam za KFC nie ubolewam, jak dla mnie nic specjal ;p kolejny mc'donals hehe ;) a propos co się stało z makiem przy wałowej ?;p


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Mr.D. pisze:
gushman pisze:
halford pisze:Ostatnio dałem się namówić na noc zakupów w galerii w Dębicy i drugi raz na takie coś nie pisze.
Możesz jaśniej? Bom ciekaw. :)
Jaśniej chyba się nie da bo jak kolega napisał zakupy robił w nocy ;-) :-P
"Ludziów jak mrówków", ciuchy zamiast na wieszakach to na ziemi, kolejka do przebieralni to godzina stania, podobnie do kasy. Faktem jest, że można było kupić tanio czasem nawet fajne rzeczy, ale walka o ciuchy nie należy do mojego hobby. Poza tym ja byłem stosunkowo późno bo po 22, a wyprzedaż zaczynała się chyba o 20 więc największe tłumy i tak mnie ominęły.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Na skyscrapper ktoś wrzucił niewyraźne skany jakiejś gazetki "Galeria-Tarnovia". Ma ktoś do tego dostęp w dobrej jakości? Na stronach Galerii nic takiego nie widzę.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

ta gazetka była dodatkiem do piątkowej lub sobotniej Gazety Tarnowskiej (naszego wydania Krakowskiej).


Convi
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 18-11-2009, 22:14
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Convi »

Dorota1975 pisze:już ćwiczysz? :)

ciekawa jestem frekwencji na otwarciu; w Bonarce nastawiali się na tłumy, a była garstka. Barierki, karetki itp. okazały się zbyteczne.
Garstka? Chyba nie wiesz co mówisz...
Jakub Kwaśny pisze:W takim molochu tłum wygląda jak garstka :) nie zapominaj , że w Tarnowie czekano na Galerię 10 lat :-) Zatem halo halo Mietku, Halo halo Franku :) kto zechce być naszym korespondentem z otwarcia? :) i rozumiem, że pomysł z japońskimi turystami gdzieś upadł? :(
No wydaję mi się, że korespondentem z otwarcia to powinieneś być właśnie Ty 8-) No kogo jak kogo, ale radnego miasta Tarnowa to już chyba nawet nie wypada nie zaprosić na galę dla VIP-ów. W końcu nie każdy z nas może sobie pozwolić na takie atrakcje :-/ :-?
Ostatnio zmieniony 23-11-2009, 17:17 przez Convi, łącznie zmieniany 3 razy.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

nie znalazłam nigdzie informacji o szturmie klientów, a właśnie o tym, że było mało osób, więcej pojawiło się dopiero późnym popołudniem. gdyby było inaczej, fotki tłumu napierającego na barierki i drzwi wejściowe byłyby hitem w poniedziałkowej prasie.

[ Dodano: 23-11-2009, 4:19 ]
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798, ... gn=1077762

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

No i obowiązkowo - minimum jakiś zawał, a najlepiej to 'stratowanie na śmierć'. Pięknie to potem w SE czy innym brukowcu wygląda :)
Jak to śpiewa KMN: 'Ech, jaka piękna tragedia'
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

ja tylko o tłumie napierającym.. :) to dobrze wychodzi na zdjęciach. O zawale i stratowaniu nawet nie myślę. I nikomu nie życzę.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja myślę, że mylicie okoliczności. Otwarcia teraz nie budzą już wielkich emocji. Natomiast jakieś szalone akcje w Media Markt czy Ikei owszem. Wtedy bywało, że ktoś zasłabł, został stratowany itp. I zdajecie się bardziej mówić o tych drugich niż o otwarciach. No chyba, że jedno łączy się z drugim.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

W Bonarce nastawiali się na tłum, bo to największe centrum w Krakowie, Europie i co tam jeszcze sobie wymyślili. Stąd zaskoczenie, ze ludzi było mało.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Hmm a czy to ważne jak było u Krakusów ? My tu mówimy o GT a nie o Bonarce ;) ale sadze ze u nas również tłumów nie będzie, środek tygodnia godziny poranne raczej większość w pracy/szkole , a po południu/wieczór prędzej bym powiedział.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ja na pewno nie będe :). Poczekam aż masa sie przewali.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

hehe jak każdy tak będzie myślał to na otwarciu będą pustki a później przyjdą wszyscy :D to ja się wybiorę zdam relacje foto jak było ;) dla tych co nie będą :)

ODPOWIEDZ