Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Mapki z rozkładem stoisk w połowie korytarzy.
Lord idź do Panoramy to Ci nie będzie mapka potrzebna.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

LordRuthwen pisze:
PorucznikBorewicz pisze:Przeczytałem kilka ostatnich stron tego wątku i nasuwa mi się pytanie, skąd tyle krytyki, narzekania na GT ??
Czego oczekiwaliście, proszę o konkrety, jakie marki widzielibyście w tej galerii, co zmienilibyście ??
Przede wszystkim poważniejsze podchodzenie do sprawy niektórych stoisk - w moim przypadku Kolporter. Tam nic nie ma, dobrze, że choć w jednym sklepie w Tarnowie można kupić niektóre czasopisma - również Kolporter ale na Wałowej.
Rynek ich zweryfikuje i albo się opamiętają albo przyjdzie na ich miejsce ktoś lepszy/poważniejszy. Z tego co tam mają wynika, że bardziej kandydują do miana kiosku ruchu niż salonu prasowego. Wspominanie o Empiku jako konkurencji przy tej okazji jest raczej niedorzeczne. :)

A mapek jest dość sporo, dokładanie kolejnych to byłaby już przesada.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Każdy narzeka, każdy się zarzeka że tam nie pójdzie a ludzi i tak pełno :P


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

halford pisze:Każdy narzeka, każdy się zarzeka że tam nie pójdzie a ludzi i tak pełno :P
Ja juz pisałem, że byłem tam tylko raz i do tego może na jakieś 10 minut. Nie wszedłem nawet na I piętro. Poprostu nie należę do pokolenia osób, które na spacery wybiera się do galerii :)

Więc nie każdy ulega tej pokusie ;)

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

A mi sie galeria spodobala. Na pewno nie można nazwać jej drugą Bonarką (i cale szczęscie bo tam dopiero jest kawał kaki) ale też ciężko ją porownać z Panoramą. To, że nie ma wodotrysków i jakiej tam ikebany to akurat nie robi takiego strasznego problemu. Coż, nie bedzie zdjecia przy fontannie ani nie powącha habazi przy ławce (tam nie ma dostatecznej ilości światla słonecznego dla nich nawet) ale jak słusznie Borewicz zauważyl - tam sie idzie na zakupy ...lub jak co po niektóre przedstawicielki mlodziezowki w wieku gimnazjalnym - wyhaczyć klienta.
Osobiście drażni mnie ten brak parkingu zewnetrznego, gdyż w mojej jakże licznej rodzinie dysponuje się 2 samochodami na LPG i dostawczakiem, ktory jest z kolei za wysoki. To jest niepoważne zeby całe rzesze klientów musiała sobie robić jakiś dziki parking (jakies 100 metrów z buta od molochu) w blocie.


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

Ech widac,ze nikomu nie dogodzi,wszedzie szukacie jakis minusow.Juz pisalam wielka hala z wiechciami i kapiaca woda zwana inaczej galeria nie pasuje do takiego miasta jak Tarnow.Jak ktos chce popatrzec na rosnaca zielenine niech idzie do lasu badz do parku,ewentualnie jedzie do jakiejs palmiarni.


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Parking to faktycznie tragedia. Reszta na +...no może poza kebebami które to są tragiczne..:)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ja nie moge, sami narzekacze, a to mnie sie czepiają że jojdam. Galeria nie jest taka zła, mogli sie miejscami bardziej postarać, ale ogólnie w środku tragedii nie ma więc nie stekajcie. Co do cen to hm.... nie ma sie po co tam wybierać, no może na ciastko do cukierni.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Trix nie przesadzaj juz z tymi cenami, ceny jak na marki przystało. A to ze jojdasz to wiesz sam zrobiłeś sobie taka opinie w oczach innych forumowiczów, wiec miej pretensje tylko do siebie.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ale ja nie jojdam tylko pisze jak jest :mrgreen: . Co do cen jak na marki przystało, to ja pisze że ceny wogóle sa za duże, a w internecie taniej :-P. Czas pokaże, zobaczymy.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Przypomniało mi się: na wjeździe do parkingu nie ma już tabliczki o zakazie wjazdu samochodami z instalacją gazową. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Może włączyli wentylację mechaniczną :)

Byłem tam w ostatni piątek - jak na Tarnów to całkiem fajna galeria, nie ma co narzekać i jęczeć.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wszedłem dziś do jednego ze sklepów z odzieżą i spojrzałem na zimowe buty... 550zł - wyszedłem ; P


marpie
Obywatel
Posty: 82
Rejestracja: 30-11-2009, 01:28

Post autor: marpie »

Keleos pisze:Wszedłem dziś do jednego ze sklepów z odzieżą i spojrzałem na zimowe buty... 550zł - wyszedłem ; P
No właśnie taniocha. Też bym wyszedł.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ale jakie te buty, turystyczne, zwykłe skórzane.......... Za turystyczne 500 zł to nie jest znowu tak duzo.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ