Ponadregionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Leżeć w wodzie też można :P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Nie, bo zimna :P


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jak byłem była ciepła :P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

ma ktoś nowe fotki z aquaparku ??


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Obrazek
imi


Soniak
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 14-09-2010, 13:05

Post autor: Soniak »

Tutaj artykuł z Gazety Krakowskiej i zdjęcia środka : http://www.gazetakrakowska.pl/tarnow/31 ... ,id,t.html

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Skoro za kilka (naście?) dni otwarcie to dlaczego na stronie TOSIRu nic nie ma? Próbowałem się z nimi kontaktować telefonicznie oraz mailowo z pytaniem kiedy planują otwarcie, ile będzie kosztował wstęp oraz jak mają zamiar sprawę rozwiązać z posiadaczami karnetu na roku 2010 ale na razie żadnej odpowiedzi nie uzyskałem.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Dostałem odpowiedź:
Witam



W odpowiedzi informujemy, że otwarcie Pływalni Krytej przy ul. Piłsudskiego 30 planowane jest na październik 2010 r.

Gdy zostanie ustalona dokładna data otwarcia informacja ta zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej www.tosir.com.pl


Ważność wszystkich kart abonamentowych ulega przedłużeniu o czas wyłączenia z eksploatacji Pływalni Krytej TOSiR w zaokrągleniu do pełnych miesięcy.

Przedłużenie ważności kart abonamentowych następuje automatycznie, bez konieczności ich przedatowania.

W okresie wyłączenia z eksploatacji posiadacze kart abonamentowych mogą korzystać z usług:

· Pływalni Krytej przy ul. Traugutta 5A w Tarnowie-Mościcach w relacji:
1 wstęp karta abonamentowa = 1godzina 30 minut korzystania,
1 wstęp karta abonamentowa = 2 osoby po 45 minut korzystania,

Zachowany zostaje podział na wstępy ulgowe i wstępy zwykłe

Pozdrawiam

M.Padło TOSiR

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Fajowo to wszystko wygląda. Ale widać, że ktoś, kto wymyślił usypanie na basenie kamyczków nie ma dzieci... Prawdę powiedziawszy ciężko mi sobie wyobrazić wizytę z moimi dzieciskami, bo pokusa wrzucania ich (kamyczków, nie dzieci :)) do wody będzie u dwulatków nie do powstrzymania. :) Coś mi się zdaje, że znikną szybciej niż tam się pojawiły.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 751
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

No właśnie ten pseudo ogródek mnie trochę martwi. Według mnie trochę szkoda tego sporego kawałka na "plażę" lepiej było by to wykorzystać pod kolejny kawałek kąpieliska.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Hmm w cenniku nie widzę opłaty za saunę. Ktoś zna ceny/czas?


Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »

Czy nowa część basenu jest bezpośrednio połączona ze starą? Widząc zdjęcia wnioskuję, że część dobudowana jest niezależna od istniejącej już pływalni. Dziwnie to by wyglądało gdyby obie części oddzielały okna i nie dałoby się swobodnie między nimi poruszać p;

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Keleos pisze:Hmm w cenniku nie widzę opłaty za saunę. Ktoś zna ceny/czas?
Mnie wygląda na to, że sauna jest wliczona w cenę biletu i korzysta się do woli.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

czynny już czy nie ?? miałbyć otwarty w sobote ??

ODPOWIEDZ