Ponadregionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Bastekxyz
Archont
Posty: 944
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Tak, ale dla takiego bydła stosuje się takie barwniki i jestem ciekaw czy takie coś jest również u nas.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Przydałby się taki barwnik.... moja żona była świadkiem jak na basenie przed Zakopanym starsza pani weszła do toalety pytając się pozostałych czy stoją w kolejce i przy okazji informując, że musiała tu przyjść, gdyż próbowała się wysikać w basenie ale jakoś nie dała rady.... :lol:

Zapewne paru innym się to udało


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Wlasnie wrocilem z basenu, wrazenia ogolnie pozytywne, chociaz byly problemy z sauna, drzwi sie zepsuly i stracilismy troche czasu a co za tym idzie kasy ale ogolnie fajnie jak ktos ma dziecko male to ta nowa czesc jest idealna, a dla wyczynowych plywakow to jednak moscice:) no i w koncu nie trzeba w czepku plywac:)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Na zdjęciach widać kręgielnię - to tam jest coś takiego? I po ile tor?


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Jak dla mnie dużym minusem jest to że istniejąca część basenu rekreacyjnego nie zostałą połączona jakąś ścieżką wodną z nowym basenem.
imi


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

imiol pisze:Jak dla mnie dużym minusem jest to że istniejąca część basenu rekreacyjnego nie zostałą połączona jakąś ścieżką wodną z nowym basenem.
Dla mnie to jest plus ;) chyba, że mówimy o małym basenie. Jeśli jednak o dużym basenie z torami to niech zostanie tak jak jest;) Niech on służy dla tych co chcą sobie popływać :P


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Cubaza pisze:
imiol pisze:Jak dla mnie dużym minusem jest to że istniejąca część basenu rekreacyjnego nie zostałą połączona jakąś ścieżką wodną z nowym basenem.
Dla mnie to jest plus ;) chyba, że mówimy o małym basenie. Jeśli jednak o dużym basenie z torami to niech zostanie tak jak jest;) Niech on służy dla tych co chcą sobie popływać :P
myślałem o połączeniu z małym basenie w starej części.
imi


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

imiol, to z tym się zgodzę :D Połączenie mogłoby być :) Jednak ja myślałem, że chodzi Ci o duży basen, ten z torami :)

imiol, Ty chodziłeś może do ZST?


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Nawiedziłem wczoraj basen no i troszkę jednak odczuwam niedosyt, ale dobrze, że zrobiono choć tyle.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl


alwaro22
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 15-10-2010, 13:50

Post autor: alwaro22 »

Bardzo ubogie są te wasze relacje z wizyty w nowej części basenu, aż się zastanawiam czy ktokolwiek z was tam faktycznie był ? W takim układzie zamieszczam swoje wrażenia z wizyty opisane na "tarnowskim forum inwestycji" !

"Też byłem wczoraj na nowym basenie, moje spostrzeżenia są takie :-/

1. Nie trzeba pływać już w czepkach co jest dla mnie ogromnym plusem
2. Woda w niecce pływackiej jest znacznie cieplejsza niż bywała wcześniej
3. Woda w nowych częściach jest za zimna, podobnie z wodą w jacuzzi
4. Rwąca rzeka albo była wyłączona, albo ma tak słaby nurt że ledwo co czuć
5. Bicze wodne są zdecydowanie za słabe, nic prawie nie dają ( no chyba ze jest to dedykowane dla małych dzieci)
6. Zjeżdżalnia "fala" jest stosunkowo fajna, ale na 2 - 3 zjazdy i właściwie ma się dość, dodatkowo rurka do uchwytu pozioma jest już porządnie wygięta ! Zdecydowanie nie przemyślane ze tez większe osobniki będą z niej korzystały. Wygląda to bardzo źle - nowa pływalnia a już rura wygięta.
7. OGROMNĄ PORAŻKA jest ta natomiast ta wyłączona pomarańczowa zjeżdżalnia, powód bardzo błahy, została źle wykonana. Zjazd końcowy do wody jest zbyt wysoko zamontowany, tym samym rura zjazdowa jest zanurzona w wodzie tylko na odcinku ok 1m co jest zdecydowanie za mało żeby móc wyhamować - automatycznie by się uderzało z dużą prędkością w ścianę !!! Ratownik potwierdził mi ten stan rzeczy. Przewidywany czas operacyjny naprawy wg Pana ratownika może 2 - 4 tygodnie :D

Pora na ocenę sauny :/ koszt 0,35zł/min naliczane przez przyłożenie numeru szafki do czytnika.
1. System wpuszczania osób, poprzez zamykane drzwi jest całkowicie niefunkcjonalny, powoduje to zastoje i kolejki, znacznie lepiej by się sprawdził zwykły kołowrotek do wpuszczania jaki stoi przy kasach. System ten funkcjonuje tak dobrze ze do obsługi drzwi są potrzebne aż 2 OSOBY ! a powinno to być całkowicie zautomatyzowane.
2. Mamy 3 sauny do wyboru, aromatyczna która tylko z nazwy ją przypomina oraz saunę suchą i parową(mokrą). Sauny potrafią dobrze zagrzać potwierdzam :) jednakże nieprzemyslane zostało umiejscowienie kraniku do polewania kamieni w saunie mokrej, znajduje się nad samymi kamieniami i bardzo łatwo o oparzenie !!!
3. Kolejnym stanem rzeczy który mnie zdziwił jest umiejscowienie baseniku z zimną wodą, wchodzi się do niego poprzez drabinkę w górę i dół :) stosunkowo niebezpieczna operacja :P bardzo łatwo można się pośliznąć, jak dla mnie powinno to być umieszczone na równi z podłogą, albo mniej strome wejście.

Podsumowując wizytę w "aquaparku" muszę stwierdzić ze jest lekka KICHA ! Nowo dobudowana część jest po prostu za mała, po wejściu do nowej części człowiek po 15 minutach się zwyczajnie nudzi - jedynie cieszą te sauny i tyle :)
Niestety było marne otwarcie - o którym mało kto wiedział i równie marne wrażenia po tej szumnej inwestycji.

Pozdrawiam i czekam na opinie innych, może mniej krytycznych niż ja."

Dodatkowo
- woda pod męskimi prysznicami jest ZA GORĄCA - ciężko wytrzymać
- odpływy przed drzwiami do pomieszczemia z saunami są chyba zatkane albo nie wystarczająco wydaje ? stoi tam około 2 cm wody !! :-/

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

alwaro22 pisze:
Dodatkowo
- woda pod męskimi prysznicami jest ZA GORĄCA - ciężko wytrzymać
W końcu!!!!

A przeciągi w przebieralniach też jakoś wyeliminowali? bo to i właśnie zimna woda pod prysznicem to były dwie najbardziej mnie denerwujące rzeczy na basenie.


wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

Post autor: wm »

z mojej strony dodam, ze w tarnowie obok trawiastego boiska do kosza wyrośl kolejny bubelek, zapraszam odwiedzić basen z tyłu, spróbować wejść po schodkach (wyżej niż 3 stopnie to już wyczyn), które prowadzą do ...??? ;)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

wm pisze:z mojej strony dodam, ze w tarnowie obok trawiastego boiska do kosza wyrośl kolejny bubelek, zapraszam odwiedzić basen z tyłu, spróbować wejść po schodkach (wyżej niż 3 stopnie to już wyczyn), które prowadzą do ...??? ;)
A opisał byś o co dokładnie chodzi :D
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

wm ja z Angelą i Paulą wyszliśmy do samego końca :D, tylko właśnie prowadzą to hmmm nie wiem do czego haha ale przynajmniej było widać co jest w środku,

a ja o dziwo nie będę narzekał bo wcześniej płaciłem 8 zł za h i miałem dwa baseniki, a teraz dalej płacę 8 zł i przynajmniej mamy dodatkowe jacuzzi nie rwącą rzekę :D i zatokę bom belkową czy jak się tam piszę :), nie jest źle choć rewelacji niestety też nie ma, szkoda tylko że sauny już były zepsute jak byliśmy :/


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Cieszy to, ze cena ta sama, jednak taka pozostanie jedynie do wyborow pewnie, pozniej raczej pojdzie do gory. Bylem raz, zobaczylem i jednak dalej bede jezdzil do moscic.

ODPOWIEDZ