Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: halford »

Ja się zgodzę z defekator. Zwłaszcza sklepy z podwójnym we/wy mieszają, bo szybko się teleportujesz w inną część sklepu i czasem jest trudno określić jak z tego miejsca dojść do parkingu. Nie twierdzę, że można tam się zgubić bo to jest niemożliwie - po prostu czasem trzeba przejść kilka metrów dodatkowych. Może dla stałego bywalca galerii to nie problem, ale jak ktoś tam jest 2 razy w roku to sprawa wygląda inaczej.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Goscinny »

Mam to samo :)
W dużych galeriach nie mam problemu z orientacją, a tutaj jest jakoś dziwnie.
Na piętrze nie ma tego problemu :)


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: wejss »

Pytanie jest czy galeria jest zaprojektowana źle czy może jest tak specjalnie żeby się pogubić i kluczyć dłużej między sklepami.

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: maup »

może to ten skośny korytarz miesza. ja też się tam gubię, myślałem że to już demencja starcza ale najwyraźniej jestem w dobrym towarzystwie :)
Ostatnio zmieniony 09-03-2016, 13:55 przez maup, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


murks
Prytan
Posty: 214
Rejestracja: 03-02-2016, 21:42

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: murks »

wejss pisze:Pytanie jest czy galeria jest zaprojektowana źle czy może jest tak specjalnie żeby się pogubić i kluczyć dłużej między sklepami.
Zdecydowanie się zgadzam, że układ architektoniczny na parterze powoduje dezorientację. Ja byłem tam wiele razy, a zawsze idę na czuja. To jedyna galeria w której coś takiego dziwnego mnie spotyka.

Przyszłość tego miejsca ze względu na problemy o których pisałem wcześniej to jedynie jakaś specjalizacja.
Do wyboru mamy 3 drogi:
A. galeria ekskluzywna (drogie marki) - w Tarnowie to szaleństwo, jak salon Mercedesa
B. centrum outletowe (zarządzane przez wyspecjalizowaną firmę jak Fashion House w Piasecznie) - to byłby sukces
C. jakiś inny nietypowy pomysł - efekty nieznane

W obecnym kształcie nie ma prawa bytu, co każdy widzi po tragicznym ruchu klientów.

Tak to widzi Murks. :P


Daresh
Obywatel
Posty: 57
Rejestracja: 31-03-2013, 21:22
Kontakt:

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Daresh »

murks pisze:
Przyszłość tego miejsca ze względu na problemy o których pisałem wcześniej to jedynie jakaś specjalizacja.
Do wyboru mamy 3 drogi:
A. galeria ekskluzywna (drogie marki) - w Tarnowie to szaleństwo, jak salon Mercedesa
B. centrum outletowe (zarządzane przez wyspecjalizowaną firmę jak Fashion House w Piasecznie) - to byłby sukces
C. jakiś inny nietypowy pomysł - efekty nieznane
B jak dla mnie super pomysł :)


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: faleQ »

Dziwne to co piszecie. Aż tak uwielbiacie przeciskać się między ludźmi chodząc po galerii? Ja wolę jechać do Tarnovii gdy potrzebuję kupić jakieś ciuchy, bo wydaje mi się, że sklepy tam mają lepszy asortyment niż te w Gemini. I ludzi mniej, kolejek nie ma. Reserved się powiększa, obok powstaje Sinsay kosztem nieczynnego kącika gastronomicznego i miejsca po Euro RTV AGD. A gdy powstanie tam multikino i będzie do wyboru więcej niż 3-4 filmy, to będę tam częstszym gościem. Przykra wiadomość jest taka, że zamknął się tam Komputronik.


aaee
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: aaee »

Byłem w sobotę i byłem w lekkim szoku. To że Komputronik przeniósł się na Uszulańską to już wiedziałem. Że sinsay powstaje za strefę restauracyjną jestem w szoku. Oprócz cukierni targowej tam już nic nie będzie co zjeść. W sobotę w tarnovii jest szał, 3 kasy w rossmanie i kolejka, w 2 sklepach z ciuchami kolejki. Że Euro się wynosi to mnie dziwi bo mają w środku przecież niedawno tak zrobiony nowy układ itd. Najbardziej żal mi sklepu sportowego który był na samym środku. Mieli dobry wybór, dobre ceny i "buty lepszej jakości?". Kupowałem tam 3 pary butów, na każdą dostałem rabacik, nieduży ale zawsze to miło jak klienci dostają nawet jakby mieli zawyżyć wcześniej ceny. Ale dwie pary mam do tej pory, dopiero po jakiś 3 latach pękło szycie z boku...

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Jan Kowalski »

To właśnie ich problem. Do galerii przyjeżdżają nie tylko laski, ale też często faceci. A facet w ramach oczekiwań na szoping swej lubej musi mieć co robić. A tam... cukiernia i różowy parking. Na miejscu właściciela dawno pogoniłbym wszystkie dziewczyny, które tym "zarządzają".
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 840
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: mirak »

Oprócz cukierni targowej tam już nic nie będzie co zjeść.
A od lat trąbią aby na zakupy wychodzić pojedzonym aby rozsądnie zrobić zakupy. Biadolicie nad tym jedzeniem w galerii jakbyście po śmietnikach musieli chodzić aby nie umrzeć z głodu. Nie macie lepszego pomysłu na życie niż spędzanie wielu godzin w galerii.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Jan Kowalski »

Mirak, oczywiście masz rację jak zwykle. tylko jakoś właściciele wszystkich dobrze funkcjonujących galerii maja inne zdanie.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: sylw3st3r »

a czy aby czasem kebab nie przenosi się poprosi w miejsce jednej z kawiarni która dawno temu była zamknięta obecenie na przeciwko rtv agd euro w nowej lokalizacji? przynajmniej tak wynika z opisu na ścianie którą tam postawili


Szakuł
Prytan
Posty: 154
Rejestracja: 16-04-2015, 13:29

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Szakuł »

http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... uz-wkrotce" onclick="window.open(this.href);return false;

O pięć sal kinowych, które pomieszczą łącznie 800 widzów, zostanie rozbudowane centrum handlowe przy ul. Krakowskiej. Prace ruszają w najbliższy poniedziałek, 11 kwietnia. W związku z inwestycją kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie. - See more at: http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... KG4gf.dpuf" onclick="window.open(this.href);return false;


pawel.n
Obywatel
Posty: 30
Rejestracja: 18-02-2016, 14:14

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: pawel.n »

Może im to pomoże przez pewien czas ale i tak jestem jednego zdania co do tej galerii: tonący brzytwy się chwyta.


Beny
Archont
Posty: 505
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: Galeria Tarnovia

Post autor: Beny »

Szakuł pisze:http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... uz-wkrotce

O pięć sal kinowych, które pomieszczą łącznie 800 widzów, zostanie rozbudowane centrum handlowe przy ul. Krakowskiej. Prace ruszają w najbliższy poniedziałek, 11 kwietnia. W związku z inwestycją kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie. - See more at: http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... KG4gf.dpuf" onclick="window.open(this.href);return false;
Dla mnie jest to ratowanie trupa, lokalizacja tej galerii jest bardzo kiepska, i nawet kino tego nie zmieni, dalej czekam na Gemini.Ale moze będzie konkurencja zawsze to lepiej wiecej niz mniej, zwłaszcza w sytuacji ze w Tarnowie nie ma kina z prawdziwego zdarzenia.

ODPOWIEDZ